Depilatory

wyświetlono 3 z 3 produktów

Widok

PLN

Depilator Braun Silk-épil 9 9/995 BS

4210201222996, SES9-995BS FL

Kategoria: Depilatory

  • Sposób depilacji: Pęsety

799,00 zł

Produkt jest chwilowo niedostępny

PLN

Kategoria: Depilatory

  • Sposób depilacji: Świetlna

1 299,00 zł

Produkt jest chwilowo niedostępny

PLN

Kategoria: Depilatory

  • Sposób depilacji: golenie blisko skóry

129,00 zł

Produkt jest chwilowo niedostępny

Wyników na stronie:

Najlepszy depilator dla gładkiej skóry

Depilator to jedno z ulubionych urządzeń kobiet, jeśli chodzi o dbanie o urodę. Usuwa owłosienie razem z cebulkami, dzięki czemu pozostawia gładką skórę nawet przez kilka tygodni, a odrastające włoski stają są coraz słabsze. Wbrew panującej opinii o bolesności depilacji, dobranie odpowiedniego urządzenia gwarantuje bezbolesny i krótkotrwały zabieg. Popularne maszynki do strzyżenia co prawda są szybsze w użyciu, jednak po ich użyciu nie można cieszyć się długotrwałym efektem i idealnie gładką skórą.

Depilator pęsetowy, dyskowy czy IPL?

Na rynku możemy spotkać trzy główne rodzaje depilatorów: pęsetowe, dyskowe oraz IPL. Różnią się od siebie między innymi metodą usuwania włosów, głowicą, sposobem zasilania oraz dodatkowymi funkcjami i wyposażeniem. 

Depilatory pęsetowe posiadają specjalne pęsety, które poruszając się wychwytują włoski. Im jest ich więcej, tym szybciej wykonamy depilację. Tego typu modele przeznaczone są przede wszystkim dla osób z delikatnymi i rzadkimi włosami. 

Depilatory dyskowe działają przy użyciu metalowych bądź ceramicznych dysków, mając tym samym więcej punktów do łapania włosów. Dzięki temu działają dokładniej, niż modele pęsetowe. Tego typu depilatory do nóg przeznaczone są głównie dla osób z gęstym i mocnym owłosieniem. W obu przypadkach, stosując depilatory do bikini i innych części ciała, ważne jest także wyprofilowanie główki i możliwość jej wyjęcia oraz funkcja regulacji prędkości. Dostosowując szybkość mamy wpływ na bolesność zabiegu, dlatego warto zacząć przygodę z depilacją od wolniejszych obrotów.

Mamy do wyboru również depilatory IPL, które swoją nazwę wzięły od akronimu Intense Pulsed Light. Emitują promienie świetlne, które po przeniknięciu do skóry zamieniają się w energię cieplną. Ta z kolei niszczy mieszki włosowe, a co za tym idzie - włoski odrastają cieńsze i słabsze, lub całkiem zanikają na długi czas. Depilatory laserowe wymagają jednak wcześniejszego ogolenia wybranej partii ciała. Jest to bezbolesna metoda, która cieszy się coraz większym powodzeniem. Możemy spotkać też depilatory do twarzy działające w oparciu o tę metodę. 

Rodzaje zasilania depilatorów

Depilatory mogą być zasilane sieciowo, akumulatorowo bądź też akumulatorowo - sieciowo. Szukając urządzenia należy zwrócić uwagę również na ten aspekt, gdyż może wpłynąć na komfort użytkowania.                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Depilatory zasilane sieciowo, jak na przykład depilator Braun, do pracy wymagają stałego podłączenia do prądu. Ich waga jest stosunkowo niska, natomiast nie mogą być używane pod prysznicem. Przymocowany przewód może ograniczać swobodne ruchy, co dla niektórych może być dużą wadą.

Depilatory akumulatorowe nie mają kabla, w związku z czym użytkownik nie jest ograniczony jego długością ani koniecznością podpięcia do energii elektrycznej. Akumulator wystarczy na około 30 - 40 minut nieprzerwanej pracy, co w zupełności powinno wystarczyć na wykonanie zabiegu. Niestety, są one nieco cięższe, a akumulator z czasem może się starzeć.

Depilatory akumulatorowo - sieciowe są połączeniem wyżej wymienionych typów. Mogą działać zarówno podłączone do prądu, jak i bezprzewodowo. Jest to bardzo wygodna opcja, pozwalająca na dostosowanie trybu do swoich aktualnych potrzeb.

Wybór depilatora

Wybierając depilator należy przeanalizować swoje potrzeby, partie ciała, które zamierzamy depilować oraz wymagane dodatki. W naszym sklepie znaleźć można szeroki wybór różnego rodzaju depilatorów renomowanych firm. Wszystkie posiadają gwarancję i oferują pełną satysfakcję oraz idealnie gładką skórę.

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty