Kategoria: Multimedia

Multimedia

Najgłośniejsze głośniki Bluetooth – imprezowe propozycje od Vobis

Najgłośniejsze głośniki bezprzewodowe zapewnią świetne brzmienie nawet w wymagających warunkach. Sprawdzą się na prywatki, sezonowe pool czy garden party, jak i wakacyjne imprezy w plenerze – na plaży, w letniskowym domku czy nad jeziorem. Poznaj zestawienie najpopularniejszych głośników bluetooth z najlepszym basem. Niezależnie czy kierujesz się wagą, rozmiarem, ceną czy pojemnością akumulatora – z Vobis na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Vobis.pl, 20-04-2023
Multimedia

Głośnik przenośny do 300 zł – jak wybrać najlepszy? Polecane modele

Głośniki bezprzewodowe cieszą się sporą popularnością. Doskonałe do użytku domowego, w plenerze, podczas wyjazdów na wakacje i wszędzie tam, gdzie zależy Ci na dobrym nagłośnieniu. Masz ograniczony budżet i chcesz znaleźć dobry głośnik przenośny do 300 zł? Sprawdź wskazówki przygotowane przez ekspertów. Dowiesz się z nich, na jakie parametry zwrócić uwagę. Prezentujemy również polecane głośniki przenośne w tym przedziale cenowym!

Vobis.pl, 24-08-2022
Laptopy, Mobile, Multimedia

Ile trwa gwarancja na sprzęt RTV?

Gwarancja jest dobrowolnym świadczeniem, wydawanym przez gwaranta (producenta bądź sprzedawcę). Jej warunki zawierają wszystkie uprawnienia konsumenta, obowiązki gwaranta, a także zakres i czas trwania oraz nazwę i adres gwaranta. Standardowa forma gwarancji trwa od daty zakupu sprzętu i obejmuje urządzenia z wadami produkcyjnymi. Rękojmia zaś chroni dodatkowo przed skutkami wad prawnych, to znaczy, gdy zakupiony towar jest przedmiotem roszczeń osób trzecich.

Vobis.pl, 02-06-2021
Multimedia

Telewizory - jaki kupić?

Telewizor to jeden z głównych sprzętów domowych dostarczających rozrywkę. Zwykle zajmuje miejsce w salonie, jednak można go spotkać również w sypialniach i kuchni. W przeszłości służył jedynie do oglądania ogólnodostępnych kanałów. Dziś umożliwia granie na konsoli, podłączenie komputera, korzystanie z platform internetowych i wiele innych czynności. 

Vobis.pl, 12-05-2021
Multimedia

Jaki czytnik e - book?

Czytanie książek jest wciąż popularną formą rozrywki i relaksu dla wielu osób. Choć statystyki pokazują, że jako naród nadal czytamy za mało, zainteresowanie nowymi pozycjami na rynku utrzymuje się na zadowalającym poziomie. Dużą zasługę mają w tym czytniki e-booków, które są lekkie, bardzo poręczne i wygodne w transporcie. Na takim urządzeniu można mieć ze sobą wszystkie swoje ulubione powieści, bez konieczności noszenia ciężkich tomów papierowych wydań.

Vobis.pl, 01-04-2021
Multimedia, Peryferia

Jaka kamerka internetowa do Skype, Teams lub Zoom?

Kamery internetowe niewątpliwie są aktualnie na szczycie swojej popularności. Służą do wideokonferencji ze współpracownikami, spotkań z kontrahentami, uczestniczenia

w lekcjach online i utrzymywania kontaktu z bliskimi, których nie możemy zobaczyć osobiście. Dodatkowo, wiele osób używa ich do streamowania na znanych serwisach internetowych, jak Twitch czy YouTube.

Vobis.pl, 24-02-2021
Multimedia

Jak działają kamery Wi-Fi?

Kamery Wi-Fi to jeden z elementów systemu inteligentnego domu. Spełniają swoją podstawową funkcję monitoringu i ochrony przed kradzieżą mienia, jednak posiadają także kilka innych możliwości. To, co odróżnia je od standardowych kamer to stały kontakt z pozostałymi ogniwami Smart Home oraz z mieszkańcami

Vobis.pl, 17-02-2021
Mobile, Multimedia

Jaki tablet dla ucznia?

Pierwszym mobilnym urządzeniem, którego właścicielem staje się nasze dziecko jest zazwyczaj smartfon. Pełni on głównie funkcję komunikacyjną, pozwala na kontrolowanie miejsca, w którym znajduje się nasza pociecha, często też zapewnia rozrywkę. Jednak wraz z rozwojem, młody człowiek ma nie tylko większe potrzeby, ale i rosną jego wymagania.

Vobis.pl, 06-01-2021
AGD, AGD Drobne, Mobile, Multimedia

Co kontroluje inteligentny dom?

Inteligentny dom to zintegrowany system, służący do kontroli i zautomatyzowania sterowania urządzeniami znajdującymi się w domu lub biurze. Przy pomocy smartfona bądź tabletu pozwala na porozumiewanie się i wydawanie poleceń, dotyczących na przykład temperatury w pomieszczeniach, włączenia piekarnika czy światła w wybranym pokoju. Jego działanie opiera się o tak zwany Internet Rzeczy (IoT), czyli koncepcję gromadzenia i wymiany danych przez urządzenia za pomocą sieci komputerowej lub inteligentnej instalacji elektrycznej KNX.

Vobis.pl, 23-12-2020
Multimedia

Kilka porad o tym, jak wybrać telewizor

Kiedyś było prościej. Telewizory były kineskopowe. Kolorowy albo czarno biały.

Teraz trzeba wybierać spośród wielu opcji, które sprawiają, że rozrywka jest znacznie lepsza. Telewizory służą dziś nie tylko do oglądania „Dziennika Telewizyjnego” i „Stawki większej niż życie”. Z prostych odbiorników stały się platformami rozrywki, a czasem i pracy.

Vobis.pl, 18-12-2020
Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty