Kup słuchawki Galaxy Buds2,

napisz opinię o produkcie i zyskaj 270 zł zwrotu na konto.Kup słuchawki Galaxy Buds2 i zyskaj 270 zł zwrotu na konto

*Promocja trwa od 02.05 do 22.05.2022 r. Szczegóły w regulaminie.

Jak wziąć udział w promocji?

Krok 1

Kup Galaxy Buds2
w okresie promocji w dniach
02.05 - 22.05.2022 r.*

Krok 2

Podziel się opinią o zakupionych słuchawkach (min. 250 znaków), m. in. na stronie internetowej sklepu, w którym nabyłeś produkt.** W treści swojej opinii koniecznie dodaj hashtag #akcjagalaxybuds2.

Krok 3

Zgłoś się do promocji wypełniając formularz rejestracyjny do 29.05.2022 r. W formularzu dołącz dowód zakupu produktu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym, zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym oraz zdjęcie lub zrzut ekranu z opinią o produkcie. Na zdjęciu lub zrzucie ekranu muszą być widoczne: treść opinii wraz z hasztagiem #akcjagalaxybuds2 oraz adres strony internetowej, na której pozostawiono opinię.

Krok 4

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, w ciągu 21 dni kalendarzowych otrzymasz 270 zł zwrotu na konto.*KUP TERAZ WYPEŁNIJ FORMULARZ REGULAMIN

*Promocja trwa od 02.05.2022 r. do 22.05.2022 r. Szczegóły w regulaminie.
Zwrot przysługuje jeśli cena zakupu Produktu na dowodzie zakupu Produktu jest wyższa niż kwota Zwrotu za dany Produkt (przy czym ten ostatni wymóg nie dotyczy Produktów kupionych razem z abonamentem na usługi telekomunikacyjne).
Promocja nie łączy się z następującymi promocjami Organizatora: „Promocja ECOSYSTEM: Promocja "Seria Galaxy Fold3 i Flip3 z wybranym zegarkiem Watch4 i słuchawkami Buds2” oraz „Promocja ECOSYSTEM: Galaxy A53 5G ze słuchawkami Buds2 w kolorze czarnym”. Do wzięcia udziału w Promocji niezbędne jest osobne zakupienie Produktu.
**Sprawdź pozostałe możliwości pozostawienia opinii w regulaminie.

Poznaj Galaxy Buds2

 • Dynamiczne dwudrożne głośniki

  Wciągający dźwięk z dwudrożnych głośników

 • Czysty dźwięk podczas każdej rozmowy

  Doskonała jakość rozmów telefonicznych

 • Nic nie zakłóci Twojej muzyki

  Aktywna redukcja szumów (ANC) eliminuje do 98% szumów z otoczenia*

 • Doskonała ergonomia

  Naturalne ułożenie w uchu, zapewniające wygodę użytkowania

 • Słuchaj non stop

  Długie godziny działania oraz szybkie bezprzewodowe ładowania***ANC jest domyślnie włączone, a gest „dotknij i przytrzymaj” można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable. **Słuchawki douszne i etui zapewniają do 20 godzin pracy, gdy i etui, i słuchawki są naładowane w 100%. Na podstawie wyników badań wewnętrznych. Czas odtwarzania audio przetestowano poprzez sparowanie nieprodukowanych jeszcze Galaxy Buds2 z niedawno wypuszczonym na rynek smartfonem Galaxy przy włączonych ustawieniach domyślnych (w tym ANC). Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności od warunków użytkowania, ustawień, liczby ładowań, siły sygnału Bluetooth i innych czynników. Czas odtwarzania może się różnić w zależności od ustawień.

KUP TERAZ
Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

  Proponowane produkty