Laptop ASUS ROG Strix G17 G712 | Core™ i7-10875H | 1 TB | 16 GB czarny

Laptop ASUS ROG Strix G17 G712 | Core™ i7-10875H | 1 TB | 16 GB czarny

Laptopy

8 599,00 PLN
Kup teraz

Laptop ASUS ROG Strix G17 G712 | Core™ i7-10875H | 1 TB | 16 GB czarny

4718017862462, G712LW-EV037

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
8 599,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Laptop ASUS ROG Strix G17 G712 | Core™ i7-10875H | 1 TB | 16 GB czarny
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Laptop ASUS ROG Strix G17 G712 | Core™ i7-10875H | 1 TB | 16 GB czarny

ikona

WYDAJNOŚĆ I STYL

Laptop ROG Strix G17 jest uosobieniem perfekcyjnie zoptymalizowanego designu i oferują doskonałe wrażenia podczas poważnej rozgrywki i wielozadaniowej pracy. Dzięki zastosowaniu jednego z najnowszych procesorów Intel® Core™ i7 10. gen. oraz karty graficznej RTX™ 2070, zapewniają one moc niezbędną do uzyskiwania wysokich wartości FPS i pełnego wykorzystania potencjału superszybkiego ekranu o parametrach 144 Hz / 3 ms. Innowacje w zakresie inteligentnego chłodzenia, takie jak ciekły metal, przenoszą wydajność na następny poziom. Ultraszybkie połączenia Wi-Fi 6 oraz dysk SSD zwiększają wydajność zarówno w czasie pracy jak i rozgrywki. Wolne miejsce na dwa dyski SSD pozwala Ci zwiększyć łączną pojemność dyskową.

laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny trzy laptopy unoszące się czarny przodem szary bokiem biały tyłem
ikona

POKAŻ CHARAKTER

Inspiracje do wzornictwa laptopa Strix G pozyskaliśmy w ramach współpracy z BMW Designworks Group, a jego konstrukcja charakteryzuje się połączeniem doskonałego stylu z najnowocześniejszym układem chłodzenia spośród dostępnych na rynku. Wyróżniający się eleganckim designem laptop jest dostępny w wariancie Original Black - prezentuje się w dyskretnej czerni, która nadaje mu profesjonalnego charakteru i sprawia, że bez trudu wtapia się w wystrój każdego otoczenia.

laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny przodem
ikona

SZYBKA, PŁYNNA AKCJA

Graj z prędkością profesjonalnych zawodników esports, korzystając z szybkiej matrycy gamingowej 144 Hz / 3 ms. Odświeżanie z częstotliwością 144 Hz zapewnia świetne wrażenia z rozgrywki przy bardzo wysokich wartościach FPS, dzięki czemu akcja dynamicznych gier wygląda niesamowicie płynnie. Czas reakcji „od szarego do szarego” na poziomie 3 ms minimalizuje efekt rozmycia obrazu w ruchu (motion blur), zapewniając Ci wyraźniejsze i bardziej precyzyjne efekty wizualne podczas wyświetlania szybko poruszających się celów. Zyskaj przewagę nad konkurentami w rozgrywce, gdzie szybkość reakcji i doskonałe rozeznanie w otoczeniu są kluczowymi elementami do odniesienia zwycięstwa.

laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny przodem
ikona

PRZYŚPIESZ SWOJĄ ROZGRYWKĘ

Pracuj i graj z wysoką prędkością na superwydajnym komputerze wyposażonym z myślą o zapewnianiu emocjonujących przeżyć. Dzięki karcie graficznej GeForce RTX™ 2070 gry o szybkiej akcji są płynne, a Ty zyskujesz przewagę nad konkurentami na wirtualnym polu bitwy. Superwydajny procesor Intel® Core 10. gen. w parze z 16 GB pamięci RAM typu DDR4-3200 z prędkością błyskawicy wykona każde zadanie. Szybki dysk SSD typu M.2 NVMe sprawia, że aplikacje z Twojej biblioteki ładują się z prędkością warpową. Miejsce na dwa dyski SSD ułatwia dodanie kolejnych terabajtów przestrzeni dyskowej do Twojej dyspozycji.

laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny lewy bok
ikona

CIEKŁY METAL ZWIĘKSZA WYDAJNOŚĆ CHŁODZENIA

Inteligentna strategia chłodzenia opracowana przez ROG to mieszanka odpowiednich funkcji i ustawień systemowych dla zapewnienia najlepszych możliwych wrażeń w każdej sytuacji. Laptop Strix G oferuje wyższą wydajność dzięki zastosowaniu najwyższej jakości środka termoprzewodzącego z ciekłego metalu, jak również doskonałego układu wentylacji z samooczyszczającym się modułem termicznym, który wydala pył w celu wydłużenia żywotności laptopa. Dwa wentylatory obracają 83 łopatki typu „n-Blade”, zwiększając przepływ powietrza, a ultrasmukłe żebra radiatorów rozszerzają powierzchnię do wydalania ciepła. Oprogramowanie ROG Armoury Crate umożliwia płynne przełączanie pomiędzy trybami operacyjnymi w celu optymalnego dostosowania wydajności i poziomu emisji hałasu do danego zadania.

laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny widok od tyłu wizualizacja przepływu powietrza
ikona

NIEZAWODNA ŁĄCZNOŚĆ SIECIOWA WI-FI 6

Ultraszybka karta Intel® Wi-Fi 6 klasy Gig+ (802.11ax) zapewnia Ci niezakłóconą rozgrywkę z prędkością zbliżoną do sieci LAN, pod warunkiem dostępności kompatybilnego połączenia. Technologia Wi-Fi 6 (Gig+) oferuje szczytową przepustowość interfejsu na poziomie dochodzącym do 2,4 Gb/s*, przy lepszej szybkości sieci, zwiększonej wydajności oraz niezawodności w zatłoczonych przestrzeniach. Ponadto redukuje latencję, co dla Ciebie oznacza mniej opóźnień podczas zastosowań czułych na zakłócenia, takich jak szybkie mecze gamingowe w drodze. Dopełnieniem funkcji Twojej karty sieciowej Wi-Fi 6 jest technologia ROG RangeBoost, która maksymalizuje pokrycie przestrzeni sygnałem. Specjalny algorytm RangeBoost ocenia siłę sygnału czterech anten wewnętrznych i wybiera najlepszą parę do wykorzystania w Twojej lokalizacji, minimalizując w ten sposób zjawisko martwych punktów i zwiększając zasięg sygnału o nawet 30%.

*Jeśli nie określono inaczej, prędkości Wi-Fi zostały ustalone w oparciu o teoretyczne założenia wydajności. Rzeczywiste dane wydajności mogą być inne.

laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny przodem wizualizacja fal Wi-Fi
ikona

ZOPTYMALIZOWANA DO ROZGRYWKI

Trwałość i precyzja to cechy definiujące tę klawiaturę inspirowaną sprzętem desktopowym. Została ona zaprojektowana pod kątem graczy i oferuje większe odstępy między klawiszami funkcyjnymi dla intuicyjnego rozpoznawania ich oraz niezależne klawisze skrótów zapewniające szybki dostęp do najważniejszych poleceń. Zaakcentowane klawisze WASD* oraz podświetlenie RGB w 4 strefach umożliwiają łatwe rozpoznawanie wizualne najważniejszych elementów sterowania i skrótów klawiszowych. Klawiatura laptopa Strix G została tak wykonana, że wytrzyma ponad 20 milionów naciśnięć klawiszy, a przy tym zachowa swoją precyzję i niezawodność przez długi okres intensywnej rozgrywki.


laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny klawiatura widok z góry
ikona

TWÓJ SPRZĘT ROZBŁYŚNIE Z AURA SYNC

Przyciemnij światło w pokoju i pozwól oświetleniu Aura zdominować scenerię. W modelu Strix G zastosowano klawisze z przezroczystymi krawędziami i przezroczyste nasadki w bloku WASD, które wizualnie akcentują klawiaturę. Dodatkowo wyróżnia się on otaczającym paskiem świetlnym dodającym stylowego elementu w tylnych obrzeżach obudowy. Możesz podłączyć swoje ulubione urządzenia kompatybilne z Aura Sync i zsynchronizować kolory i efekty w całej swojej przestrzeni gamingowej. Za pośrednictwem panelu sterowania Aura Sync wybierasz spośród pełnego spektrum kolorów i wielu trybów świetlnych, efektownie wyrażając swój charakter.

laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny kolorowe podświetlenie klawiatury i boków
ikona

BOGATE MOŻLIWOŚCI POŁĄCZEŃ

Podłącz swoje ulubione urządzenia peryferyjne i natychmiastowo dołącz do gry. Ciesz się błyskawicznymi transferami z prędkościami oferowanymi przez technologię Gen 2 za pośrednictwem gniazda USB 3.1 Type-C™ z obsługą DisplayPort™ 1.4, czy też podłącz zewnętrzny monitor dla zapewnienia doskonałej wielozadaniowości. Trzy gniazda USB 3.1 Gen 1 Type-A są gotowe do podłączenia wszystkich Twoich niezbędnych urządzeń, a dzięki HDMI 2.0b możesz oglądać filmy i cieszyć się grami na monitorze lub telewizorze o rozdzielczości 4K przy maks. częstotliwości odświeżania 60 Hz. Zintegrowana gigabitowa karta Ethernet zapewnia niską latencję sieciową w turniejowych rozgrywkach wieloosobowych, uzupełniając wbudowaną kartę Wi-Fi.

*G-SYNC ™ jest obsługiwany tylko przez łącze USB Type-C.

laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny widok od tyłu wyszczególnione porty
ikona

WZMOCNIJ SWÓJ DŹWIĘK

Głośniki laptopa Strix G są skierowane na boki i umieszczają Cię w samym środku akcji. Technologia Smart Amp monitoruje wyjściowy sygnał dźwiękowy i reguluje parametry w czasie rzeczywistym, utrzymując głośniki w zakresie limitów termicznych i fizycznych przemieszczeń, co z kolei zapobiega uszkodzeniu ich stożków. Uzyskiwany w ten sposób dźwięk charakteryzuje się mniejszym poziomem szumów i zniekształceń, szerszym zakresem dynamicznym, lepszymi basami oraz znacznie wyższym potencjalnym sygnałem wyjściowym. Możesz zatem podkręcić głośność, dzięki czemu usłyszysz każdy ruch wroga, wymianę ognia oraz dźwiękowe wskazówki środowiskowe w trakcie rozgrywki.

laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny lewym bokiem fale dźwiękowe rozchodzące się od głośników
ikona

ARMOURY CRATE

ROG Armoury Crate oferuje zarówno sterowanie pracą systemu, jak i oświetleniem, dzięki czemu najważniejsze opcje masz praktycznie zawsze pod ręką w jednej aplikacji narzędziowej. Wygodnie zdefiniujesz i spersonalizujesz profile scenariuszy gamingowych, które automatycznie dokonają określonych ustawień, kiedy uruchomisz swoje ulubione gry.

laptop ASUS ROG Strix G17 G712 czarny interface aplikacji Armoury Crate

Dane techniczne

Specyfikacja

Seria
ASUS ROG Strix G17
Model produktu
G712LW-EV037
System operacyjny
Brak
Procesor
Intel® Core™ i7-10875H
Klasa procesora
Core i7
Częstotliwość taktowania procesora
2.3 GHz
Częstotliwość taktowania procesora (TurboBoost)
5.1 GHz
Ilość rdzeni
8
Ilość wątków
16
Pojemność dysku
1 TB
Typ dysku
M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
Pojemność pamięci RAM
16 GB
Wolne sloty
Brak
Ilość slotów RAM
2
Max pojemność RAM
32 GB
Częstotliwość RAM
3200 MHz
Technologia pamięci Ram
DDR4
Przekątna ekranu
17.3"
Typ matrycy
IPS-level
Rozdzielczość
1920 x 1080 px
Ekran Dotykowy
Nie
Jasność matrycy
300 nitów
Odświeżanie
144 Hz
Rodzaj karty graficznej
Zintegrowana/Dedykowana
Producent karty graficznej
Intel/NVIDIA
Model karty graficznej
Intel® UHD Graphics; NVIDIA® GeForce RTX™ 2070
Pamięć karty graficznej
Współdzielona/8 GB
System dzwięku
2 głośniki ze Smart Amp
Wbudowane głośniki
Tak (2x 4.2W)
Wbudowany napęd optyczny
Brak
Wbudowana kamera
Nie
Wbudowany mikrofon
Tak
Komunikacja
Bluetooth, WiFi , LAN 10/100/1000
Bluetooth
Bluetooth 5.1 (Dual band) 2*2
Standard Wi-Fi
Intel Wi-Fi 6(Gig+)(802.11ax)
Pojemność baterii
66 Wh
Szerokość
39.90 cm
Głębokość
29.30 cm
Wysokość
2.20 - 2.60 cm
Waga
2.85 kg
Kolor
Original Black / czarny
Ilość portów USB 2.0
Brak
Ilość portów USB 3.0
Brak
Ilość portów USB Typu C
1
Ilość portów USB 3.2
3
Urządzenia wskazujące
Klawiatura, Touchpad
Klawiatura podświetlana
Tak
Czytnik linii papilarnych
Nie
Dodatkowe informacje/atuty
4-strefowe podświetlenie klawiatury
Aura Sync

Opinie

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty