Graficzne

wyświetlono 20 z 29 produktów

Widok

PLN

Acrobat Std v.2017 PL Win Ret

1 238,00 zł

Wyników na stronie:

Programy graficzne dla profesjonalistów i amatorów

Obróbka graficzna zdjęć, projektowanie logotypów czy tworzenie reklam to dziedziny, którymi zajmuje się coraz więcej osób. Niektóre z nich robią to hobbystycznie, a inne profesjonalnie. Niezależnie od tego, po której stronie się znajdujemy, niezbędne jest specjalistyczne oprogramowanie. Na rynku znaleźć można wiele programów, oferujących rozmaite funkcje i możliwości. Istnieją aplikacje płatne, darmowe, bezterminowe bądź też na pojedyncze stanowiska. Dzięki temu zarówno duże firmy, jak i osoby indywidualne są w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie.

CorelDRAW

CorelDRAW to jeden z najpopularniejszych programów graficznych. Początkowo służył wyłącznie do obróbki grafiki wektorowej, dziś posiada o wiele więcej funkcji. Zawiera między innymi narzędzia służące do tworzenia grafik, logotypów, projektów reklamowych i innych materiałów. Obszar roboczy można łatwo dopasować do swoich wymagań. Program posiada również szeroką bazę wiedzy, dzięki której każdy ma możliwość zapoznania się z przydatnymi instrukcjami. Istnieje opcja wyświetlania jednego projektu na kilku monitorach, nawet o rozdzielczości 4K, dzięki czemu w jednym czasie może nad nim pracować kilka osób. Oferuje bardzo dużą ilość czcionek, które łatwo i szybko można przeglądać. Dzięki temu sprawnie znaleźć można font idealnie pasujący do projektu. Z poziomu programu można także zamówić dodatkowe rozszerzenia i moduły, które jeszcze bardziej wzbogacą oprogramowanie, usprawnią pracę i uczynią ją ciekawszą.

Adobe Photoshop

Photoshop od Adobe to chyba najpopularniejszy program graficzny na całym świecie. Służy do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej. Jest dostępny zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Windows, jak i macOS. Pliki tworzone w tym programie zapisywane są w formacie PSD. Oprócz retuszowania zdjęć, tworzenia kompozycji i animacji, można w nim tworzyć także grafiki. Istnieje możliwość przygotowania w nim również modeli 3D. Photoshop umożliwia profesjonalnym użytkownikom i amatorom zrobienie oryginalnych projektów, składających się z nieograniczonej ilości warstw, masek, grafik w wysokiej rozdzielczości, połączonych ze sobą za pośrednictwem szerokiej gamy filtrów i efektów. Dodatkowo, dla usprawnienia pracy można korzystać również z takich programów, jak przeglądarka plików Adobe Bridge, menadżer rozszerzeń Adobe Extension Manager czy usługa Adobe Drive. Co więcej, za pośrednictwem Photoshopa można prezentować swoje projekty w transmisjach na żywo.

Corel Painter

Corel Painter różni się od poprzedników tym, iż nie jest typowym programem do grafiki rastrowej. Jest zaś najpopularniejszym oprogramowaniem do malowania, rysowania i tworzenia grafiki na podstawie zdjęć. Został stworzony z myślą o profesjonalnych artystach, jednak nie znaczy to, że nie mogą z niego korzystać amatorzy. Najbardziej innowacyjnymi narzędziami w tym programie z pewnością jest Natural - Media oraz pędzle Real Bristle, które perfekcyjnie potrafią imitować ruch rzeczywistego pędzla na płótnie. Farby akwarelowe i olejne mogą być kontrolowane, jeśli chodzi o natężenie koloru oraz wysuszanie farb. Real Bristle Dry Media to z kolei przybory “suche”, takie, jak ołówki, kredki czy węgle. Dostępne są także aerografy i warstwa żelowa. Oprócz narzędzi, warta uwagi jest także szeroka paleta różnego rodzaju płótn i papieru, o zróżnicowanej teksturze. Corel Painter umożliwia również klonowanie obrazów oraz pracę na wielu warstwach. Posiada także technologię Smart Stroke, pozwalającą na uzyskanie linii i konturów doskonale imitujących prawdziwy obraz. Funkcją, której nie znajdziemy w żadnym innym programie, jest opcja zastosowania luster, co pozwala na namalowanie widoku z kalejdoskopu. Możemy korzystać z od 3 do 12 luster, co daje nieograniczone możliwości. Program ten pozwala także na malowanie symetryczne, czyli automatyczne kopiowanie namalowanego obrazu na drugą stronę płótna, zachowując przy tym idealną symetrię.

Corel PaintShop Pro

Corel PaintShop Photo Pro to program popularny na całym świecie Służy nie tylko do edycji i obróbki zdjęć, lecz także i do zarządzania ich zasobami oraz do udostępniania ich w Internecie. Pozwala na zaawansowaną edycję grafik rastrowych, między innymi poprzez wykorzystanie warstw, obiektów konwersji kolorów, różnych operacji na palecie kolorów oraz prosty retusz wielu sztuk fotografii jednocześnie. Umożliwia również pełną obsługę formatów RAW, w tym także najnowszych Camera RAW. Można używać go także do pracy z materiałami filmowymi jakości HD oraz do tworzenia wielu różnych projektów, jak na przykład książki fotograficzne, pokazy slajdów, kart z grafikami i wielu innych. Pozwala także na bardzo łatwe przetwarzanie wsadowe, a dodatek Smart Carver pomaga przy bezinwazyjnym usuwaniu wybranych elementów ze zdjęć, bez pogarszania ich jakości. Jest to bardzo uniwersalny program o wielu różnych funkcjonalnościach, stąd też zyskał sobie wielu zwolenników na całym świecie, do wielu różnych zastosowań. Wszystkie programy pod szyldem Corel gwarantują zawsze najwyższą jakość, toteż są chętnie wybierane przez profesjonalistów.

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty