[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://vobis.callcenter.pl/static/chat_snippets/188902660859875ff41cc21.js';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]
PLN 259.2
Microsoft  P3Q-00008

Microsoft P3Q-00008

Adaptery i kontrolery

Microsoft P3Q-00008

889842003246, P3Q-00008

5 na 5 (1 ocena)
Dostępność: Pobieranie...
259,20 PLN

Produkt niedostępny Produkt niedostępny

Dostępność w najbliższych salonach

Podziel się

Opis


Zobacz wszystko na swoim dużym ekranie
Udostępniaj treści z tabletu, laptopa lub smartfona1 na telewizorze HDTV lub monitorze za pomocą Microsoft Wireless Display Adapter. Korzystając z technologii bezprzewodowej, przesyłaj strumieniowo filmy, oglądaj prywatne zdjęcia lub wyświetlaj prezentacje na dużym ekranie.

Unowocześniaj swoje spotkania

Przedstawiaj swoje idee i współpracuj w czasie rzeczywistym dzięki podłączeniu Microsoft Wireless Display Adapter do projektora lub monitora. Możesz również pisać w programie PowerPoint, aby podkreślić dany temat i użyć w ten sposób dużego ekranu jako wspólnego obszaru roboczego.

Technologia Wi-Fi CERTIFIED™ Miracast®
Wireless Display Adapter korzysta z technologii Wi-Fi CERTIFIED™ Miracast®, a więc nie ma ograniczeń dotyczących używania konkretnych aplikacji lub zawartości przesyłanej strumieniowo. Użytkownik może wyświetlać wszystko ze swojego urządzenia na telewizorze HDTV lub monitorze. Wireless Display Adapter jest również certyfikowaną kartą Intel® Wireless Display (WiDi) i współpracuje z urządzeniami 2 w 1 oraz tabletami z obsługą technologii Intel WiDi.

Łatwe połączenie

Wystarczy podłączyć urządzenie USB lub HDMI za pomocą adaptera Wireless Display Adapter do telewizora HDTV lub monitora, następnie powielić lub powiększyć ekran — wtedy można cieszyć się lepszą jakością obrazu. Wireless Display Adapter zapewnia niezawodne połączenie o zasięgu 7 m.

Dane techniczne

Specyfikacja dostawcy

Waga
33.1 g
Gwarancja
12
Zastosowanie
Wideo
Złącza #1
USB Typ A Męska
Złącza #2
HDMI Typ A Męska
Wymiary

403.5 x 22 x 11 cm

Pozostałe parametry

Wymagania systemowe:
- Wszystkie telefony, tablety i laptopy, łącznie z produktami z serii Surface, z systemem Windows 10 i obsługą technologii Miracast®. Korzystanie nie wymaga dostępu do Internetu.
- Uwaga: należy upewnić się, że zainstalowano najnowsze aktualizacje systemu Windows

Standard
USB 2.0

Specyfikacja

product_group_code
153248
Rodzaj
Adapter
Długość przewodu
30 cm
Kolor
czarny

Opinie

Dodaj nowy komentarz

* pola wymagane

Arek24.10.2017

Ciekawe rozwiązanie

Microsoft P3Q-00008 jest bardzo praktycznym rozwiązaniem dzięki, któremu wyświetlanie zawartości laptopa, tabletu czy nawet telefonu na dużym ekranie telewizora nie stanowi najmniejszego problemu. Wystarczy włożyć adapter do telewizora, wybrać odpowiednie połączenie na urządzeniu mobilnym i już wszystko działa. Zasięg jest na tyle duży, że obejmuje cały sporych wymiarów pokój.

Ocena tego użytkownika:

5 na 5

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty