[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://vobis.callcenter.pl/static/chat_snippets/188902660859875ff41cc21.js';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]
0
Ansmann Bateria alkaliczna 2x 9V E-Block do czujników dymu

Ansmann Bateria alkaliczna 2x 9V E-Block do czujników dymu

Baterie

Ansmann Bateria alkaliczna 2x 9V E-Block do czujników dymu

4013674089727, 2XLR9SMOKEDETECTOR

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
0,00 PLN

Produkt niedostępny Produkt niedostępny

Dostępność w najbliższych salonach

Podziel się

Opis

Bateria do czujnika dymu, na któej można polegać!
Wiele czujników dymu może korzystać tylko z zasilania bateriami alkalicznymi. Wysokiej jakości baterie alkaliczne Ansmann, które zostały wytworzone specjalnie do zasilania czujników dymu oferują najwyższy stopień niezawodności i bezpieczeństwa.

Długa trwałość
Baterie alkaliczne zapewniają niezawodną wydajność i długą trwałość co powoduje, że są idealne do zastosowania w czujnikach ruchu. Kolejna wymiana baterii i ten niezbyt przyjemny sygnał dźwiękowy „Bateria w czujniku wyczerpana” każą teraz długo na siebie czekać a uciążliwy proces wymiany baterii będzie teraz już tylko rzadko konieczny. Dodatkowo zyskujemy poczucie bezpieczeństwa i świadomość, że w przypadku, gdy będzie to konieczne, czujnik zadziała bez zarzutu i nie zignoruje zagrożenia z powodu zbyt słabej baterii.

Sprawdzone przez TÜV
Baterie zostały z pozytywnym wynikiem sprawdzone pod względem wymagań elektrycznych, termicznych, geometrycznych i mechanicznych. Ta sprawdzona wydajność została potwierdzona przez TÜV Saarland.

Najwyższa wydajność także przy ekstremalnych temperaturach -10°C do +50°C
Ta silna 9V block bateria ANSMANN pozostaje niewrażliwa na ekstremalnie niskie i wysokie temperatury. Bateria utrzymuje swoją wysoką wydajność w czujniku dymu także w pomieszczeniach nieogrzewanych (np. ujemne temperatury w stodole, domku letniskowym itp.) lub podczas ekstremalnych upałów.

Dane techniczne

Specyfikacja dostawcy

Waga
90 g
Gwarancja
-2
Typ
Bateria
Rozmiar
PP3 (9V, 6LR61, 6F22, 6R61)
Ogniwo
Alkaliczne
Napięcie
9 V
Liczba w opakowaniu jednostkowym
2
Ładowarka w zestawie
Nie
Pasuje do

Czujniki dymu

Wymiary

26.5 × 17.5 × 48.5 mm

hierarchy

hierarchy
Baterie - akumulatory/baterie - akumulatory

Opinie

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty