[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://vobis.callcenter.pl/static/chat_snippets/188902660859875ff41cc21.js';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]
0
Ansmann Ładowarka Powerline 8

Ansmann Ładowarka Powerline 8

Ładowarki

Ansmann Ładowarka Powerline 8

4013674019397, POWERLINE8

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
0,00 PLN

Produkt niedostępny Produkt niedostępny

Dostępność w najbliższych salonach

Podziel się

Opis

Idealna ładowarka z funkcją rozładowania dla użytkowników z super dużym zapotrzebowaniem na energię.
Ładowarka Powerline 8 to zwyciężyła test Vergleich.org z oceną 1,3 (wydanie 08/2015). Produkt jest perfekcyjnym, wszechstronnym rozwiązaniem dla fotografów, budowniczych modeli zdalnie sterowanych i innych intensywnych użytkowników akumulatorów, którzy wykorzystują większą ilość ogniw i potrzebują ładować je często i szybko.

8 możliwości ładowania AAA/AA + dodatkowe złącze USB
Za pomocą tej inteligentnej szybkiej ładowarki można równocześnie ładować do ośmiu akumulatorów w rozmiarach AA i/lub AAA, także wymieszane. Dzięki dodatkowemu złączu USB można również ładować najróżniejsze urządzenia, jak telefon komórkowy, smartfon, tablet lub odtwarzacz MP3.

Rozładowanie
Urządzenie dysponuje funkcją rozładowania, która jest przydatna w przypadkuniektórychuszkodzeń i „zmęczonych” okrągłych ogniw. Powtarzane rozładowanie i ładowanie takich akumualtorów pomaga je odświeżyć i doprowadza do zwiększenia ich pojemności.

Pojedyncze nadzorowanie
Każda komora akumulatora jest osobno nadzorowana, dzięki czemu ogniwa są ładowane do swojej maksymalnej pojemności indywidualnie i niezależnie od siebie prądem 500mA. Wykrywanie uszkodzonych akumulatorów, zabezpieczenie przed pomyleniem biegunów, automatyczne wyłączenie

Uszkodzone lub odwrotnie ułożone a także nieładowalne ogniwa są przez ładowarkę automatycznie rozpoznawane i nie będą ładowane.

Dzięki najnowocześniejszej, mikroprocesorowo sterowanej techniki ładowania z systemami zabezpieczenia przed przeładowaniem poprzez nadzorowanie napięcia i bezpiecznika czasowego po całkowitym naładowaniu ogniw następuje przełączenie na tryb impulsowego ładowania podtrzymującego. Ta funkcja gwarantuje optymalną wydajność i długą żywotność akumulatorów.

Wielokolorowe wskaźniki LED wskazują status procesu ładowania dla każdej komory.
Zasilacz ładowarki Powerline 8 został wyposażony w szeroki zakres wejściowy od 100 do 240 Volt, co powoduje, że z ładowarki można korzystać na całym świecie.

Dane techniczne

Specyfikacja dostawcy

Gwarancja
36
Rodzaj
Sieciowa
Kolor
Czarny
Pozostałe parametry

- Napięcie wejściowe: 100-240V AC (cały świat)
- Napięcie wyjściowe: 5V dla USB
- Prąd ładowania: 500mA (dla AAA i AA 1-8 ogniw), 1000mA (USB)

Akumulatory w zestawie
Nie
Liczba akumulatorów
8
Rozmiar
AA , AAA
Zabezpieczenia / filtry
Polaryzacji , Przeciw przeładowaniu
Ogniwo
Alkaliczne

hierarchy

hierarchy
Baterie - akumulatory/ładowarki

Opinie

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty