[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://vobis.callcenter.pl/static/chat_snippets/188902660859875ff41cc21.js';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]
PLN 148
Hewlett Packard Enterprise LTO5 Ultrium 3TB RW Data Tape C7975A

Hewlett Packard Enterprise LTO5 Ultrium 3TB RW Data Tape C7975A

Napędy taśmowe

148,00 PLN
Kup teraz

Hewlett Packard Enterprise LTO5 Ultrium 3TB RW Data Tape C7975A

884962925348, C7975A

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
148,00 PLN

wysyłka 72h wysyłka 72h

Dostępność w najbliższych salonach

Podziel się

Opis

Gruntownie przetestowane taśmy HP LTO Ultrium spełniają wszystkie potrzeby w zakresie maksymalnej niezawodności podczas przywracania danych, oferując dużą gęstość pamięci masowej, łatwość zarządzania i oraz skalowalną wydajność pamięci masowej i tworzenia kopii zapasowych. Obejmując sześć generacji pojemności — LTO-1 (200 GB), LTO-2 (400 GB), LTO-3 (800 GB), LTO-4 (1,6 TB), LTO-5 (3 TB), LTO-6 (6,25 TB) — oraz szybkości transferu sięgające 1,4 TB/h dla LTO-6, jest to platforma odpowiednia do każdych potrzeb i możliwości budżetowych.
   
Począwszy od LTO-3, taśmy LTO Ultrium WORM umożliwiają tworzenie zgodnych, trwałych i odpornych na manipulacje archiwów. Począwszy od LTO-4, bezpieczne szyfrowanie AES-256 zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa danych i zgodność z najbardziej surowymi przepisami branżowymi w celu uniemożliwienia nieautoryzowanego dostępu do danych.
   
Począwszy od LTO-5, liniowy system plików taśmowych LTO Ultrium tak ułatwia korzystanie z napędów taśmowych, jak w przypadku innych wyjmowanych i udostępnianych nośników, na przykład napędu USB.       

Funkcje
Największa pojemność i wydajność w porównaniu z innymi technologiami taśmowymi

Na nośnikach HP LTO-6 Ultrium zapis i odczyt danych mogą odbywać się z błyskawiczną szybkością 1,4 TB/godz., przy czym na jednej taśmie można przechowywać w zaszyfrowanej i chronionej postaci maks. 3 TB. To znakomite rozwiązanie dla działających przez całą dobę kluczowych środowisk informatycznych o dużej skali.

O 70 procent większa wyższa liczba ścieżek powoduje zwiększenie gęstości bitów, dzięki czemu na tym samym odcinku taśmy można zapisać więcej danych: od 1280 ścieżek na taśmach LTO-5 do 2176 na taśmach 6. generacji HP LTO-6 Ultrium 6,25 TB.

Układ pamięci wbudowany w taśmy LTO Ultrium zapewnia krótsze czasy dostępu i lepsze możliwości monitorowania nośnika.

Gwarancja odtworzenia danych przy pierwszej próbie dzięki mniejszej liczbie awarii nośników i uszkodzeń kopii zapasowych, niezależnie od cyklu pracy i warunków otoczenia.

Wyjątkowa niezawodność
Doskonały mechanizm inteligentnego chwytania i nawijania zapobiega wciąganiu sworznia prowadzącego do wnętrza osłony taśmy. Czujniki wykrywają prawidłowe połączenie i zapobiegają błędom sworznia prowadzącego, które mogłyby uszkodzić taśmę.

Uproszczona ścieżka taśmy zmniejsza zużycie nośnika w wyniku normalnej eksploatacji oraz gromadzenie się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń (ważne w trybie automatycznym).

Testy i procedury kwalifikacyjne produktów marki HP (ładowanie/rozładowywanie, czyszczenie, wytrzymałość na upadek i praca w skrajnych warunkach) wykraczają znacznie poza standardowe wymagania niezbędne do uzyskania logo LTO Ultrium. Gwarantuje to maksymalną niezawodność odtwarzania danych.

HP gwarantuje trwałość danych na taśmach LTO Ultrium do 30 lat. Dzięki temu firmy mogą sprostać rosnącym wymaganiom dotyczącym przechowywania i archiwizowania danych.

Bezpieczeństwo
Wersja wykorzystująca technologię jednokrotnego zapisu i wielokrotnego odczytu (Write-Once-Read-Many — WORM) oferuje pewną, zgodną z innymi rozwiązaniami pamięć masową

Szyfrowanie danych zapewnia zaawansowaną ochronę informacji przechowywanych na taśmach HP LTO-4, LTO-5 i LTO-6 Ultrium. Zgodność ze standardami zabezpieczeń FIPS 140-2 poziomu 1.
Znakomita relacja wartości do ceny

Standardowe taśmy HP LTO-5 lub LTO-6 Ultrium zapewniają pojemność, która pozwala zniwelować problem braku czasu na tworzenie kopii zapasowych, zgodne ze standardami branżowymi szyfrowanie 256-bitowe AES (IEEE1619.1) i stosowanie wymiennych nośników RW lub WORM; nie jest przy tym konieczna dodatkowa przestrzeń ani nadmiar zasobów informatycznych.

Oparta na otwartych standardach technologia zapewnia zgodność z wieloma wersjami produktu i oferuje większą swobodę wyboru. Taśmy są dostępne w wersji z etykietami niestandardowymi, standardowymi (obie wersje obejmują opcje RFID dla modeli LTO-4 i wyższych), a także w wersji bez etykiet.

Dane techniczne

Specyfikacja dostawcy

Gwarancja
0
Technologia
LTO-5
Pojemność skompresowana
3 TB
Kompresja
2:1
Prędkość odczytu
280 MB/s
Trwałość danych (lata)
30
Koercja
2700 Oe
Grubość taśmy
6.4 μm
Szerokość taśmy
12.65 mm
Długość taśmy
846 m
Ścieżki danych
1024
Liczba w opakowaniu jednostkowym
1
Akcesoria w zestawie

Etykiety do nadruku

Kolor
Niebieski
Wymiary

11,3 x 11,1 x 2,1 cm

Waga
270 g
Pozostałe parametry

Materiał podstawowy: metal Particle

hierarchy

hierarchy
Storage - archiwizacja/taśmy DDS, DLT, ultrium

Opinie

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty