[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://chat-widget.thulium.com/app/chat-loader.js?hash=188902660859875ff41cc21';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]

Jeżeli chcesz złożyć reklamację na produkty zakupione u operatora sklepu internetowego Vobis.pl, czyli i-Terra sp. z o.o., wypełnij poniższy formularz. Konsultant sklepu skontaktuje się z Tobą drogą mailową w ciągu kolejnych 48 godzin roboczych, podając indywidualny numer RMA i informując o dalszych krokach.
Prosimy nie wysyłać reklamowanych produktów bez wcześniejszego kontaktu.

Numer faktury na której znajdował się reklamowany towar.

Numer złożonego zamówienia na Vobis.pl

Wybierz reklamowany produkt klikając na niego w polu wyboru !

Proszę podać adres, z którego ma zostać odebrana przesyłka. Informujemy, że kurierzy pracują w godz. 8:00 - 16:00

Proszę podać adres, pod który ma być dostarczony naprawiony sprzęt

Alternatywnie możesz użyć także formularza reklamacji dostepnego tu: Pobierz wzór formularza reklamacyjnego

Powrót
Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty