[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://vobis.callcenter.pl/static/chat_snippets/188902660859875ff41cc21.js';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]

Operator sklepu internetowego www.vobis.pl firma I-Terra Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty były jak najwyższej jakości. Wyrażamy nadzieję, że zakupione produkty będą działały bezawaryjnie przez cały okres eksploatacji. Natomiast w przypadku wystąpienia awarii prosimy o zgłoszenie reklamacji, poprzez poniższy formularz:

Numer faktury na której znajdował się reklamowany towar.

Numer złożonego zamówienia na Vobis.pl

Wybierz reklamowany produkt

Proszę podać adres, z którego ma zostać odebrana przesyłka. Informujemy, że kurierzy pracują w godz. 8:00 - 16:00

Proszę podać adres, pod który ma być dostarczony naprawiony sprzęt

Powrót
Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty