[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://vobis.callcenter.pl/static/chat_snippets/188902660859875ff41cc21.js';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]
PLN 361
VOLT POLSKA SINUS PRO 800  PRZETWORNICA DO ZASILANIA AWARYJNEGO SINUS PRO 800 AVR

VOLT POLSKA SINUS PRO 800 PRZETWORNICA DO ZASILANIA AWARYJNEGO SINUS PRO 800 AVR

Przetwornice

VOLT POLSKA SINUS PRO 800 PRZETWORNICA DO ZASILANIA AWARYJNEGO SINUS PRO 800 AVR

5903111886356, ZZPR072

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
361,00 PLN

Produkt niedostępny Produkt niedostępny

Dostępność w najbliższych salonach

Podziel się

Opis

SINUS PRO 800 PRZETWORNICA DO ZASILANIA AWARYJNEGO SINUS PRO 800 AVR
Przetwornica napięcia sinusPRO-800E służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V. Może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO. W jednej obudowie z kolorowym wyświetlaczem jest umieszczony automatyczny regulator napięcia sieci AVR, 10A prostownik PWM do ładowania akumulatorów oraz przetwornica czysty SINUS oparta na transformatorze toroidalnym, który kompensuje różną moc bierną odbiorników (można łączyć obciążenia pojemnościowe, indukcyjne oraz rezystancyjne) oraz bardzo elastycznie reaguje na przeciążenia (rozruch pomp, kompresorów, silników). Przetwornica może działać w trybie UPS, co zapewnia ciągłą i bezproblemową pracę dmuchaw, podajników, pomp etc.

Cechą odróżniającą przetwornice sinus od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej.
Umożliwia to zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, takich jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy. Proste, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną". Napięcie takie nie nadaje się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie.

Dane techniczne

Specyfikacja dostawcy

categoryPath
Zasilanie samochodowe/Przetwornice
WarantyLength
F024M
Kod producenta
SINUSPRO 800E
Wymiary

230 x 145 x 180 mm

Waga
6.5 kg
Typ produktu
Przetwornica
Gwarancja
24
Napięcie wyjściowe (maks.)
240 V
Moc ciągła
500 W
Częstotliwość
65 Hz
Zabezpieczenia / filtry
Przeciwprzeciążeniowe
Kolor
Biały
Pozostałe parametry

- Wbudowany akumulator: Nie
- Napięcie akumulatora / -ów: 12 VDC
- Chłodzenie: radiatory + wentylatory
- Temperatura pracy: 0-40 st. C
- Zakres napięć wyjściowych: Regulator napięcia sieciowego: 204 - 240 V, zasilacz awaryjny UPS: 230 V (+- 3%)
- Częstotliwość napięcia wyjściowego UPS     50 Hz (+- 0,5 Hz)
- Zabezpieczenia przeciążeniowe (zasilanie bateryjne): W przypadku przeciążenia 110 % - 130 % odłączenie zasilania następuje po 30 s. Jeżeli przeciążenie jest wyższe niż 130 % odłączenie zasilania następuje natychmiast.
- Zabezpieczenie przeciążeniowe (zasilanie sieciowe): Urządzenie ostrzega o przeciążeniu, aż do momentu zadziałania bezpieczników.
- Dopuszczalna wilgotność: 10 % RH ~ 90 % RH
- Współpraca z panelami słon

Napięcie wejściowe (min.)
12 V
Napięcie wyjściowe (min.)
204 V
Kod Producenta
SINUSPRO 800E
Orientacyjna waga brutto
4862
Orientacyjna waga brutto opak. zbior.
18200
Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie
2
Przedział mocy
350-500 W

hierarchy

hierarchy
Notebooki/akcesoria/przetwornice

Opinie

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty