[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://vobis.callcenter.pl/static/chat_snippets/188902660859875ff41cc21.js';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]
PLN 125
KIDDE Czujnik gazów wybuchowych MTG-3000H

KIDDE Czujnik gazów wybuchowych MTG-3000H

Czujniki

125,00 PLN
Kup teraz

KIDDE Czujnik gazów wybuchowych MTG-3000H

5907437062845, MTG-3000H

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
125,00 PLN

wysyłka 72h wysyłka 72h

Dostępność w najbliższych salonach

Podziel się

Opis

Czujnik gazów wybuchowych MTG-3000H

Czujnik MTG-3000H przeznaczony jest do monitorowania pomieszczeń pod kątem występowania w nich gazu ziemnego (LNG, metanu), propanu, butanu (lub ich mieszaniny). Jako jeden z nielicznych posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań polskiej normy PN-EN50194-1:2009 oraz PN-EN50194-2:2006 wydany przez niezależną jednostkę badawczą TUV SUD Product Service GmbH, dzięki czemu może być montowany nie tylko w pomieszczeniach domowych, ale również w samochodach i przyczepach karawaningowych, na łodziach oraz jachtach. Czujnik MTG-3000H dokonuje ciągłego pomiaru stężenia gazu w otaczającym powietrzu. W razie wykrycia ulatniania się gazu włącza optyczną i akustyczną sygnalizację alarmową. Alarm wyłącza się, gdy stężenie gazu spada poniżej wartość progowej aktywującej czujnik. Urządzenie posiada układ auto-diagnostyczny monitorujący sensor oraz wewnętrzne obwody. W przypadku nieprawidłowej pracy zapala się żółta dioda LED informująca o wykryciu usterki. Czujnik zasilany jest bezpiecznym napięciem 12V DC za pośrednictwem zasilacza sieciowego 230V/50Hz dostarczonego w komplecie. Może być montowany w pomieszczeniach, w których temperatura nie spada poniżej -10°C oraz nie wzrasta powyżej +40°C (okresowo -20°C od +50°C) oraz wilgotność względna nie przekracza 95%. Dodatkowo można dokupić wtyk do zapalniczki samochodowej, przydatny w samochodach karawaningowych, przyczepach kempingowych, na łodziach itp.

Zalecane miejsca montażu: pomieszczenia kuchenne wyposażone w kuchnię gazową, kotłownie z piecami na gaz ziemny lub propan butan, pomieszczenia, w których znajdują się urządzenia gazowe takie jak: butle, liczniki, przewody gazowe, szkolne pracownie chemiczne i fizyczne.

Czujnik MTG-3000H może być montowany, również w przyczepach kempingowych, samochodach karawaningowych oraz na łodziach i jachtach.

Dane techniczne

UNASSIGNED

Gwarancja
36
Czujnik
Gazu
Alarm
Świetlny , Dźwiękowy
Zasilanie
Sieciowe
Wymagania środowiskowe

Zakres temperatur:
- -10°C .. +40°C: praca
- -20°C .. +60°C: transport i składowanie

Kolor
Biały
Wymiary

75 x 75 x 35 mm

Głośność
85 dB
Waga
66 g
Akcesoria w zestawie

- Zasilacz sieciowy 12VDC/230VAC
- Uchwyt montażowy
- Kołki
- Instrukcja obsługi

categoryPath
Systemy Alarmowe/Czujki
WarantyLength
F036M
Kod producenta
GAR-MTG-3000H
Funkcje inteligentnego domu
Czujnik gazu
Komunikacja
Brak
Powiadomienia o zdarzeniach
Brak
Rodzaj zasilania
Sieciowe
Rodzaj baterii
Nie dotyczy
Baterie w zestawie
Nie
Zastosowanie
Monitorowanie pomieszczeń pod kątem występowania w nich gazu ziemnego, propanu i butanu
Kolor główny
Biały
Dodatkowe informacje
Alarm sygnalizowany dźwiękiem oraz sygnalizacją świetlną
Sygnalizacja działania
Akustyczna, Optyczna
Szerokość
75 mm
Wysokość
75 mm
Głębokość
35 mm
Zawartość zestawu
Zasilacz

hierarchy

hierarchy
Monitoring/czujniki

Opinie

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty