[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://vobis.callcenter.pl/static/chat_snippets/188902660859875ff41cc21.js';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]
PLN 5196
Projektor BenQ W1700 (DLP, 4K2K, 2200 AL)

Projektor BenQ W1700 (DLP, 4K2K, 2200 AL)

Projektory

5 196,00 PLN
Kup teraz

Projektor BenQ W1700 (DLP, 4K2K, 2200 AL)

4718755073373, PKBQDLB01740

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
5 196,00 PLN

wysyłka 72h wysyłka 72h

Dostępność w najbliższych salonach

Podziel się

Opis

BenQ W1700 Projektor kina domowego

KLUCZOWE FUNKCJE

- Rzeczywista rozdzielczość 4K UHD: 8,3 mln oddzielnych pikseli gwarantuje zdumiewającą ostrość i wyrazistość detali
- Obsługa HDR 10 z wyjątkową technologią odwzorowania barw i optymalizacji kina domowego Auto HDR BenQ.
- Technologia BenQ CinematicColor zapewnia precyzyjne odwzorowanie >96% gamy barw Rec.709, zapewniając autentycznie kinowe wrażenia.
- Technologia BenQ CinemaMaster Video+ i Audio+2 zmieni każde pomieszczenie w światowej klasy kino domowe.
- Lekka, smukła i kompaktowa konstrukcja W1700 z automatyczną korekcją zniekształcenia trapezowego w pionie i zoomem 1,2 x sprawia, że instalacja jest szybka i łatwa.

Prawdziwa jakość 4K HDR
Projektor BenQ W1700 4K HDR CineHome z technologią CinematicColor przenosi radość wielkiego ekranu do Twojego salonu. Zbierz przyjaciół i rodzinę przed olśniewającym obrazem 4K HDR i korzystajcie z autentycznych wrażeń z cyfrowego kina, dzięki funkcjom poprawiającym obraz i dźwięk.

Perfekcja obrazu dzięki 8,3 mln pikseli 4K UHD
Wyświetlając obraz w rozdzielczości 4K UHD 3840x2160 z 8,3 mln oddzielnych pikseli dla każdej klatki, W1700 wykorzystuje rewolucyjną technologię jednego układu mikro-luster DLP, co pozwala uzyskać smukłą i kompaktową konstrukcję. Dzięki rozdzielczości czterokrotnie wyższej od Full HD 1080p, rozdzielczość 4K UHD ogranicza efekt rozmycia pikseli na rzecz olśniewającej czystości obrazu i doskonałego odwzorowania drobnych szczegółów.

Precyzyjne odwzorowanie barw i spójność obrazu
Dzięki technologii wykorzystującej jeden układ DMD, w W1700 udało się uniknąć nieodłącznych problemów z dopasowaniem wielu paneli i uzyskać nieskazitelną spójność obrazu i precyzyjne odwzorowanie barw. Projektor W1700 wyświetla ostry jak brzytwa obraz oraz precyzyjnie odwzorowane barwy pozbawione zakłóceń, jak rozmycie, cienie i wzory, gwarantując nieskazitelną czystość obrazu.

Bezbłędna optyka dla doskonałej jakości obrazu

System optyczny BenQ 4K wykorzystuje tylko szkło najwyższej jakości, zapewniające doskonałą penetrację światła i realistyczną jakość obrazu. Opatentowane powłoki o niskiej dyspersji zmniejszają aberrację chromatyczną, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubioną zawartością 4K UHD w doskonałej wyrazistości.

Niezwykle realistyczna jakość wideo dzięki HDR
Dzięki obsłudze HDR10 z użyciem wyjątkowej technologii odtwarzania barw i optymalizacji kinowej Auto HDR BenQ, osiągi W1700 w zakresie szerokiego zakresu tonalnego (High Dynamic Range) zapewniają lepszą jasność, lepszy zakres kontrastu oraz optymalizację obrazu w jednym kroku, podkreślając każdy detal materiałów wideo 4K i zwiększając przyjemność z oglądania kina domowego.

Realistyczne kolory z Auto HDR
W przeciwieństwie do innych projektorów HDR z odchyloną temperaturą kolorów i przesyconymi zieleniami i czerwieniami, technologia BenQ Auto HDR Natural Color Rendition uwalnia zapierające dech w piersiach obrazy 4K HDR z idealnie realistyczną wydajnością kolorów automatycznie dostosowaną do natury.

Kinowa równowaga kolorów
Podczas gdy inne projektory HDR mogą tracić szczegóły i wyświetlać nieprawidłowe odcienie szarości, BenQ oferuje technologię HDR zoptymalizowaną pod kątem kinowym, aby idealnie zrównoważyć nasycenie kolorów i bogatą skalę kolorów, zachowując ciemne szczegóły w całkowitej przejrzystości.

CinematicColor - kolory zgodne z wizją reżysera

Poprawiając optymalizację barw na rzecz precyzyjnego obrazu, technologia CinematicColor zapewnia pokrycie przestrzeni barw Rec.709 HDTV, a technologia koła barwnego RGBRGB wraz z wysokim natywnym współczynnikiem kontrastu ANSI gwarantują niezrównaną jakość obrazu z ostrymi detalami, zwiększając przyjemność z oglądania domowego kina.

Tylko prawdziwe kolory oddają głębokie uczucia
Prawdziwe kolory wywołują smutek, radość, wzruszenie i dreszcz emocji, dzięki zachowaniu oryginalnego obrazu. Projektory kina domowego BenQ ucieleśniają nasze zaangażowanie w Pokazywanie najbliższych rzeczywistości barw i wzbudzania najgłębszych emocji u widzów. Nasi inżynierowie o kwalifikacjach potwierdzonych przez THX i ISF kierowali pracą zespołu ekspertów do spraw technologii CinematicColor, którzy zapewnili pokrycie przestrzeni barw normy Rec.709 HDTV w celu zagwarantowania idealnej spójności barw.

Autentyczna precyzja odwzorowania barw Rec.709

Rec.709 to międzynarodowa norma HDTV zapewniająca wyświetlanie kinowych barw zgodnych z zamierzeniami reżysera. Dzięki zastosowaniu koła barwnego RGBRGB, W1700 uzyskuje pokrycie ponad 96% przestrzeni barw Rec.709 i uzyskanie wyniku poniżej 3 parametru Delta E, co pozwala na odtwarzanie autentycznych barw hollywoodzkich produkcji.

CinemaMaster Video+ dla wymagających miłośników kina
CinemaMaster Video + zamienia każde pomieszczenie w światowej klasy kino domowe z technologiami zwiększającymi jakość wideo, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników kina.

Pixel Enhancer
Pixel Enhancer to funkcja poprawy krawędzi dostosowana do ruchu na ekranie, która wykrywa zmiany kolorów między obiektem a jego tłem w celu uzyskiwania ostrych krawędzi i precyzyjnie odwzorowanych faktur powierzchni.

Color Enhancer
Color Enhancer stosuje złożone algorytmy przetwarzania barw w celu idealnej reprodukcji nasyconych barw, subtelnych gradacji, odcieni pośrednich i delikatnych pigmentów.

Flesh Tone

Funkcja Flesh Tone zapobiega odbarwieniu odcieni skóry przez strumień światła z projektora, wyświetlając wszelkie odcienie skóry w najlepszej wersji.

Zaawansowana funkcja CinemaMaster Audio+ 2 zapewnia potężny dźwięk
Dzięki znacznemu poszerzeniu zakresu częstotliwości mocnych głośników 5 W umieszczonych w komorze rezonansowej, umożliwiającemu odtwarzanie donośnych basów i wysokich sopranów, technologia poprawy dźwięku BenQ CinemaMaster Audio+ 2 łączy wyjątkowe algorytmy korekcji dźwięku na rzecz wyraźnego dźwięku z egzotycznymi materiałami, takimi jak stopy magnezu i rubidu, aby zapewniać czysty wokal, delikatne niuanse dźwięku, takie jak wykorzystywane przez studia w Hollywood, oraz wręcz zmysłową przyjemność ze słuchania bez zniekształceń i szumów.

Idealne tryby dźwięku pasujące do każdej okazji
Dostosowane do własnych potrzeb tryby, dostosowują charakterystykę dźwięku, zapewniając idealne wrażenia audiowizualne dla każdego rodzaju rozrywki.
Tryb Kino

Wciągający bas i wysoka częstotliwość dla autentycznej obecności kina w świecie rzeczywistym.
Tryb Sport

Zwiększona częstotliwość środkowa i wokale, aby wskoczyć w sportową akcję, nie tracąc żadnych szczegółów od komentujących.
Tryb Muzyka

Płynnie zrównoważona charakterystyka dla reprodukcji na żywo muzyki i koncertów.
Tryb Gry
Potężny bas i wyraźne tony wysokie, aby poczuć bicie serca, ekscytujące momenty z gry.
Tryb Użytkownika

Algorytmy EQ mogą być indywidualnie dostosowywane w celu zmaksymalizowania bogatego basu i wyraźnych wysokich tonów, aby zanurzyć się w całkowitej rozrywce.

Proste i wygodne wzornictwo

Lekka konstrukcja i smukły oraz kompaktowy profil W1700 podkreślają jego atrakcyjny wygląd, intuicyjną obsługę oraz ekologiczne wzornictwo. Jako modny dodatek do wyposażenia wnętrza salonu, W1700 zapewni prostotę obsługi i wygodę zanurzenia się w świecie filmów wraz z przyjaciółmi i rodziną.

Inteligentne funkcje oszczędzania energii i trwała lampa
BenQ SmartEco to pomysłowe rozwiązanie, które zwiększa przyjemność z oglądania, jednocześnie zapewniając oszczędności. Technologia ta automatycznie dostosowuje jasność lampy w zależności od wyświetlanego materiału, gwarantując wyświetlanie ciemniejszej czerni i zwiększenie kontrastu szczegółów obrazu. Tryb oszczędzania lampy LampSave wydłuża trwałość lampy do maksymalnie 15 000 godzin, minimalizując wymiany lamp i konserwację, oniżając całkowity koszt własności.

Automatyczna korekcja zniekształcenia trapezowego w pionie ułatwiająca instalację
Niwelując efekt zniekształcenia trapezowego, gdy projektor musi być ustawiony inaczej niż bezpośrednio przed ekranem, np. po prostu na stole, funkcja pionowej korekcji zniekształcenia trapezowego dostosowuje obraz i zapewnia uzyskanie idealnie prostokątnego kształtu. Korekcja zniekształcenia trapezowego sprawia, że wyświetlanie idealnie dopasowanych obrazów z różnych miejsc jest proste.

Powiększenie 1,2x pozwala uzyskać duży obraz w dowolnej przestrzeni
Duży zoom zwiększa dostępną przestrzeń dzięki gamie różnych odległości projekcji, pozwalając cieszyć się rozrywką na dużym ekranie bez skomplikowanej instalacji

BenQ to numer 1 na świecie w sprzedaży projektorów DLP
Technologia przetwarzania obrazu cyfrowego Digital Light Processing (DLP), nagrodzona Oscarem za rok 2015 (Oscar statuette), jest wiodącą technologią projekcji stosowaną w 90% światowych cyfrowych kin i 100% kin IMAX. Z technologią DLP dominującą na rynku projektorów z ponad 50% udziałem w rynku, BenQ jest dziś najlepiej sprzedającą się marką projektorów technologii DLP, która oferuje niezrównaną wydajność na poziomie światowym

Długotrwała Perfekcja Obrazu
Te niezwykle wytrzymałe mikro-lustra procesora DLP i niemal szczelna konstrukcja silnika, oznacza tylko to, iż projektory BenQ DLP wytrzymują próbę czasu, bez utraty jakości obrazu. Wyeliminowanie nagromadzenia pyłu i uszkodzeń przegrzania, dają pewność, że projektory BenQ będą świecić rok po roku i wyglądają jak nowe, a jedyne co trzeba zrobić po odpowiednim czasie użytkowania to wymienić lampę.

Obraz ostry jak żyletka
Biorąc pod uwagę wysokie wymagania w branży audiowizualnej, projektory BenQ DLP zapewniają również najbardziej precyzyjnie dobraną ostrość, aby uzyskać jasne szczegóły i czytelny tekst, maksymalizując współczynnik wypełnienia poszczególnych pikseli i wykorzystując ekskluzywną technologię BenQ SmartEco .

Dane techniczne

Specyfikacja dostawcy

Zoom optyczny
1.2 x
Gwarancja
24
Projekcja
Długoogniskowa
Technologia wyświetlania
DLP
Rozdzielczość
3840 x 2160
Poziom hałasu
33 dB
Zoom
1,2x
Automatyczne ustawianie ostrości
Nie
Minimalna przekątna obrazu
60 ''
Maksymalna przekątna obrazu
300 ''
Kontrast statyczny
10 000:1
Moc głośników
5W
Trwałość źródła światła
10000 h
Trwałość źródła światła (ECO)
8000 h
Audio
Tak
Gniazda we/wy
1 x Audio in , 1 x mini USB (Type B) , 1 x Audio out , 1 x RS-232 (COM) , 1 x USB (Zasilanie) , 2 x HDMI , 1 x 15-pin D-Sub
Akcesoria w zestawie

- Pilot zdalnego sterowania z bateriami x 1
- Kabel zasilający x 1(3m)
- Instrukcja Użytkownika na CD
- Szybki start
- Karta gwarancyjna
- Osłona obiektywu x 1

Opcjonalnie:
- Lampa
- Okulary 3D

Ilość kolorów
1,07 mld
Kompatybilność ze standardami komputerowymi

- 480i
- 480p
- 576i
- 576p
- 720p
- 1080i
- 1080p
- 2160p

Komunikacja bezprzewodowa
Nie
Pozostałe parametry

- Zabezpieczenie: Security Bar
- Temperatura pracy: 0~40 stopni Celcjusza
- Zasilanie: VAC 100 ~ 240 (50/60Hz)
- Odbiornik podczerwieni (Przód + Góra)

Częstotliwość pozioma min.
15 kHz
Częstotliwość pozioma max.
102 kHz
Częstotliwość pionowa min.
23 Hz
Częstotliwość pionowa max.
120 Hz
Współczynnik projekcji (min)
1,47:1
Współczynnik projekcji (max)
1,76:1
categoryPath
Systemy adiowizualne/Projektory do kina domowego
WarantyLength
F036M
Kod producenta
9H.JHN77.13E
Maks. wielkość obrazu
300"
Min. wielkość obrazu
60"
Interfejsy
USB (Typ mini B), USB 2.0
Wyjścia/wejścia dźwięku
Słuchawkowe - stereo 3,5 mm
Wyjścia/wejścia obrazu
D-Sub / VGA, HDCP, HDMI
HDMI
2x
Czas życia lampy (normal)
4000 h
Czas życia lampy (eco)
10000 h
Komunikacja
Przewodowa
Korekcja pionowa (Keystone)
+/- 40 stopni
Rozdzielczość natywna
640 x 480 pikseli
Technologia
DLP
Full HD
Tak
Producent
BenQ
Nazwa typu
Projektory
Opis ogólny
Projektor BenQ W1700 DLP UHD/2200AL/10000:1/HDMI/USB
Typ projektora
kino domowe
Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu
16:9
Tryb ekonomiczny
Tak
Jasność w trybie normalnym
2200 ANSI
Żywotność lampy w trybie standard
4000 h
Żywotność lampy w trybie ekonomicznym
10000 h
Systemy obrazu
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
Złącza wejścia
IR Receiver
Waga (kg)
4.200
Wymiary: Szerokość (mm)
353
Wymiary: Głębokość (mm)
272
Wymiary: Wysokość (mm)
135
Maksymalne zużycie energii
385 W
Poziom hałasu w trybie normalnym
33 dB
Poziom hałasu w trybie ekonomicznym
29 dB
Głośnik (-i)
Tak
Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie)
5.0 W
WiFi
Nie
Złącze USB
Tak
Wyjście audio
Tak
Okres rękojmi w miesiącach
36
Miejsce serwisowania
Serwis zewnętrzny
Grupa towarowa
Projektory\Projektory
Strona o towarze
http://www.benq.com.pl/product/projector/w1700/
Cena SRP
(nie określona)
Minimalny rozmiar ekranu
60 cali
Maksymalny rozmiar ekranu
300 cali
Złącza wyjścia
Audio Out
Futerał
Nie
Polskie menu ekranowe
Tak
Zawartość zestawu
Instrukcja szybkiego uruchomienia, Instrukcja użytkownika na CD, Kabel zasilający, Karta gwarancyjna, Osłona obiektywu, Pilot
Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone
-40°/+40°
Kolor obudowy
Biały (White)
Zoom całkowity
1.2x
Funkcje i wyposażenie projektora
Automatyczna korekcja trapezowa, Czujnik oświetlenia, Security bar, Technologia SmartEco
Przeznaczenie
Kino domowe
Rodzaj
Długoogniskowy
Rodzaj wtyczki sieciowej
Typ E
Napięcie zasilania / zasilacza
230 V
Kolor główny
Biały

Specyfikacja

Jasność
2200 cd/m²
Kontrast
10000 :1
Minimalna odległość projekcji
1.47 m
Maksymalna odległość projekcji
1.76 m
Rozdzielczość podstawowa
3840x2160
Proporcje obrazu
16:9
Informacje dodatkowe
Zawartość: Osłona obiektywu
Szerokość
353 mm
Głębokość
272 mm
Wysokość
135 mm
Waga
4.2 kg
Pobór mocy
330 W
Pilot
Tak
Rozdzielczość maksymalna
3840 x 2160 pikseli
Liczba wyświetlanych kolorów
107.0 mln
Wymiary

353 x 135 x 272 mm

Opinie

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty