Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH 65" Neo QLED 4K

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH 65" Neo QLED 4K

Telewizory

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH 65" Neo QLED 4K

8806094039733, QE65QN91BATXXH

5 na 5 (12 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
6 399,00 PLN

Produkt jest chwilowo niedostępny Produkt jest chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH 65" Neo QLED 4K
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH 65" Neo QLED 4K

ikona

Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu
Quantum Mini LED

Technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki udoskonalonej, 14-bitowej skali luminancji. Teraz możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły z Samsung QE65QN91BATXXH. Nowoczesna technologia pozwoli Ci zachwycać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.

*Modele 43''/50" z serii QN91B posiadają 12 bitową skalę luminancji.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH rozdzielony ekran na dwie części
ikona

Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji
Procesor AI Neo Quantum 4K

Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić z Samsung QE65QN91BATXXH. Dzięki technologii głębokiego uczenia, Procesor AI niezwykle precyzyjnie optymalizuje i ulepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zapewnia zachwycającą rozdzielczość zbliżoną do 4K.* Procesor odpowiada również za zarządzanie technologią Quantum Mini LED, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle realistycznym obrazem.

*Jakość wyświetlanej treści może się różnić w zależności od rodzaju treści i formatu. Skalowanie AI (dzięki sztucznej inteligencji) do jakości zbliżonej do 4K może nie mieć zastosowania do połączenia z komputerem oraz Trybu Gry.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH procesor
ikona

Spektakularny kontrast i detale Neo Quantum HDR 2000

Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Samsung QE65QN91BATXXH Neo QLED oferuje spektakularne wrażenia dzięki Quantum Mini LED. Technologia Neo Quantum HDR 2000 nadaje głębi kolorom i zwiększa kontrast każdej sceny, co sprawia, że możesz dostrzegać nawet najdrobniejsze szczegóły.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH widok lasu wychodzący poza ekran
ikona

Spektakularny dźwięk przestrzenny
Dolby Atmos®

Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewnia niezwykle porywający dźwięk. Z Samsung QE65QN91BATXXH doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, mając poczucie, że znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego filmu.

*Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos®.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH rozchodzący się dźwięk
ikona

Eliminacja rozpraszających odblasków
Powłoka Antyrefleksyjna

Nie pozwól, by światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym. Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej w Samsung QE65QN91BATXXH możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najbardziej.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH umieszczony na ścianie
ikona
"

Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia
Tryb Komfort dla Oczu

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH posiada funkcję, która pozwala na automatyczne dostosowanie jasności obrazu oraz temperatury kolorów, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego. Dzięki temu obraz jest bardziej przyjazny i miękki dla ludzkich oczu, przez co są mniej podatne na zmęczenie.

*Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH w scenerii domowej
ikona

Trójwymiarowa głębia obrazu
Wzmocnienie Głębi Obrazu

Wzmocnienie Głębi Obrazu to technologia, która potrafi odzwierciedlić postrzeganie głębi przez ludzkie oko, zwiększając kontrast na pierwszym planie. Dzięki temu z Samsung QE65QN91BATXXH wszystkie pierwszoplanowe detale stają się niezwykle realistyczne i wyraźne, a tło pozostaje bez zmian.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH obraz trójwymiarowy
ikona

Większa dynamika ruchu
Zaawansowany Upłynniacz Ruchu Pro

Doświadczaj z Samsung QE65QN91BATXXH niezwykle ostrego obrazu o niespotykanej płynności i przeżywaj każdą rozgrywkę jeszcze bardziej - kiedy kibicujesz i wtedy, gdy sam stajesz do walki. Innowacyjna funkcja wyświetlania ruchu do 144 Hz w 4K zapewnia najwyższą wydajność, dzięki czemu możesz cieszyć się perfekcyjną dynamiką obrazu bez rozmyć i opóźnień.

*Modele 55"-85" posiadają Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+, który obsługuje 120 Hz w 4K.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH widok od boku na auta jadące obok siebie jeden na ekranie a drugi na drodze
ikona

Płynność i pełna kontrola
Zaawansowane Funkcje Dla Graczy+

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH pozwoli wciągnąć Cię w rozrywkę i zapomnieć o technicznych przeszkodach, które mogłyby stanąć na Twojej drodze na podium. Funkcja FreeSync Premium Pro odpowiada za zwiększoną płynności animacji, a także redukcję ścinania klatek i zniwelowanie szarpania obrazu. Automatyczny Tryb Gry zapewni Ci niezauważalne opóźnienia i natychmiastową reakcję na każdy ruch, a ulepszony Panel Gracza z wszechstronnym menu ułatwi Ci kontrolę nad ustawieniami ekranu, bezprzewodowymi słuchawkami i innymi parametrami. Wszystko po to, abyś zawsze miał przewagę nad przeciwnikiem.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH gierka samochodowa
ikona

Harmonijne brzmienie soundbara i telewizora
Q-Symphony

Otaczaj się harmonijnym współbrzmieniem dwóch urządzeń. Funkcja Q-Symphony sprawia, że głośniki telewizora Samsung QE65QN91BATXXH synchronizują się z soundbarem, zapewniając Ci wzmocniony i wciągający dźwięk, dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń.

*Kompatybilność z funkcją Q-Symphony możesz sprawdzić w specyfikacji soundbara.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH orkiestra
ikona

Kinowa jakość brzmienia Dźwięk Podążający za Obiektem+

Doświadczaj każdej oglądanej sceny jeszcze bardziej. Usłysz, jak dźwięk precyzyjnie podąża bezpośrednio za obiektem znajdującym się na ekranie Samsung QE65QN91BATXXH. Wyobraź sobie scenę akcji z pościgiem samochodowym czy z lecącym samolotem. Funkcja Dźwięku Podążającego za Obiektem+, poprzez wbudowany system głośników (4.2.2), dostarczy Ci więcej realizmu i niepowtarzalnych wrażeń, a Ty będziesz mógł poczuć się częścią oglądanej sceny.

*Modele 43"/50" posiadają Dźwięk Podążający za Obiektem Lite.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH widok jadącej motorówki
ikona

Nowoczesny design
Neo Slim Design

Pełen wdzięku, ultra smukły design sprawia, że telewizor Samsung QE65QN91BATXXH wygląda doskonale pod każdym kątem i prezentuje się na Twojej ścianie niczym dzieło sztuki.

*Rzeczywisty produkt może różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii produktów.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH widok bokiem
ikona

Intuicyjne centrum zarządzania
Nowy Smart Hub

Udoskonalony układ Smart Hub jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu lub graniu. Wyświetlane treści podzielone są na kilka kategorii zoptymalizowanych pod kątem Twoich wcześniejszych zainteresowań, a więc wszystko, czego szukasz, masz na wyciągnięcie ręki z telewizorem Samsung QE65QN91BATXXH.

*Usługi i rekomendacje mogą różnić się w zależności od regionu. Przed rozpoczęciem korzystania wymagane jest zaakceptowanie Regulaminu Smart Hub oraz Polityki prywatności. Wybrane usługi mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH smart
ikona

Wygodne zarządzanie urządzeniami
SmartThings

Skorzystaj z funkcji SmartThings i zarządzaj wszystkimi urządzeniami za pomocą pilota lub głosu, gdy oglądasz telewizję. Dzięki tej funkcji telewizor Samsung QE65QN91BATXXH automatycznie wykrywa i łączy się z różnymi urządzeniami znajdującymi się w pobliżu - zarówno inteligentnymi, mobilnymi i internetowymi, jak i tymi starszej generacji. Teraz dzięki wbudowanemu SmartThings Hub kompatybilne produkty podłączysz bez dodatkowych urządzeń.

*Dostępna technologia oraz funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, usługodawcy, środowiska sieciowego lub produktu. Aktualizacje odbywają się bez powiadomienia. Wymagane jest podłączenie do Internetu oraz zarejestrowania urządzeń w aplikacji SmartThings. Podłączone urządzenia są sprzedawane oddzielnie.
**Usługa dostępna dla protokołu transmisji danych Wi-Fi/BLE (Bluetooth Low Energy). Protokół transmisji danych ZigBee wymaga zakupu IoTdongle.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH w domowej scenerii
ikona

Rozmowy na dużym ekranie
Wideorozmowy

Połącz bezprzewodowo swój telewizor Samsung QE65QN91BATXXH z aplikacją do wideorozmowy i spędzaj czas z bliskimi na większym ekranie. Ciesz się łatwym i wygodnym dostępem do wideorozmów: wybierz aplikację Google Duo i ustaw kamerę - Samsung SlimFit, Logitech lub kamerę swojego urządzenia mobilnego.

*Wymagana dodatkowa, kompatybilna kamera Samsung SlimFit lub inna kompatybilna kamera podmiotów trzecich. Kamery sprzedawane osobno.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH wideorozmowa
ikona

Wszystko na jednym ekranie
Multi View

Teraz możesz korzystać z kilku urządzeń jednocześnie. Połącz swój telefon z telewizorem Samsung QE65QN91BATXXH i doświadczaj na jednym ekranie wszystkiego, co najlepsze. Nieważne, czy są to statystyki sportowe lub tutorial do gry - nie musisz już wybierać pomiędzy telefonem a telewizorem.

*Obsługuje smartfony z systemem Android (wersja 4.2 i nowsza) oraz urządzenia z systemem iOS, wspierające AirPlay 2.

Telewizor Samsung QE65QN91BATXXH w scenerii domowej, widok od przodu

Dane techniczne

Specyfikacja

Klasa energetyczna
G
Producent
Samsung
Smart TV
Tak
Wi-Fi
Tak
Typ panelu
QLED
Rozdzielczość nominalna
3840 x 2160 px
Standard rozdzielczości
4K UHD
Zakrzywiony ekran
Nie
Obsługa obrazu 3D
Nie
PIP [Obraz w obrazie]
Nie
Częstotliwość odświeżania (rzeczywista / wirtualna)
100 Hz
Technologia podświetlania
QLED
Złącza
CI , CI+ , Ethernet (LAN) , HDMI , USB , Złącze Anynet+
Ilość złącz USB
2
Ilość złącz HDMI
4
Złącze PC
Brak
Ilość złącz komponentowych
Brak
Złącze antenowe
Tak
Montaż na ścianie
VESA 400x300
Waga netto
31,4 kg
Gwarancja
24 miesięcy

Różne

Kolor
Czarny

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Dodaj nowy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zetor1744128.11.2023

Potwierdzony zakup

#OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv3
Polecam telewizor! Moja ocena to 5/5! Technologia jaką zastosowano w tym modelu Samsunga pozwala na płynną prace telewizora, szybie przeglądanie internetu oraz szybie odtwarzanie filmów. Obraz jest bardzo wyraźny, żywy, głęboki. Idealnie ogląda się w nocy czy w dzień. Smukła, czarna obudowa . Pilot mały i wielofunkcyjny. Polecam z czystym sumieniem.

Ocena tego użytkownika:

5 na 5

TMGN25.11.2023

Potwierdzony zakup

Polecam bardzo ten TV! Dodatkowo w aktualnych promocjach jest to bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Jest tu 65" oraz 120Hz, więc świetny, płynny obraz jest gwarantowany. Co równie ważne jest to wysoki model, więc daje wysoką jakość. Mając poprzedni TV również SAMSUNGA jestem spokojny o żywotność tego urządzenia. Jako ostatnią kwestię poruszę wygląd wizualny - jest bardzo ładny, zarówno ramka, jak i grubość samej matrycy. #OpiniazPromocjiCashback #PromocjaSamsungCashbackBigTv3

Ocena tego użytkownika:

5 na 5

Bianka Kozub24.11.2023

Potwierdzony zakup

Telewizor zakupiłam po namowie kolegi oraz nie ukrywam, że #PromocjaSamsungCashbackBigTv3 też pomogła w podjęciu decyzji. Na parametrach technicznych zupełnie się nie znam, dlatego w tej sprawie polegałam zupełnie na koledze i się nie zawiodłam, ale sprzęt jest piękny... Jedyny minus na początek (ponoć) to wielkość - poprzednik ( też Samsung) miał tylko 40 cali, wiec teraz musze się przestawić. Poza tym bez zarzutów! Polecam serdecznie!

Ocena tego użytkownika:

5 na 5

Grzegorz23.11.2023

Potwierdzony zakup

#OpiniazPromocjiCashback
#PromocjaSamsungCashbackBigTv3
Kilka dni temu zakupiłem 65" telewizor Samsung Neo QLED 4K QN91B. To co rzuca się na pierwszy rzut oka to super wyraziste kolory. Oglądanie filmów, programów telewizyjnych czy granie w gry na takim telewizorze staje się prawdziwą przyjemnością. Jeśli chodzi o design, przyzwoicie małe ramki i solidna metalowa podstawa. Dźwięk brzmi całkiem dobrze jak na standardowe głośniki. Bezproblemowe sparowanie z telefonem od innego producenta. Polecam

Ocena tego użytkownika:

5 na 5

Wiesława23.11.2023

Potwierdzony zakup

Wahaliśmy się długo nad wyborem nowego telewizora. Wybór padł na Samsunga QE65QN91BAT. Jesteśmy bardzo zadowolenie z tej decyzji. Oprócz wyśmienitych parametrów i opinii fachowców w samych superlatywach, okazał się, że w bezpośredniej konfrontacji z naszym odczuciem, również wygrał i to bezapelacyjnie. Nie będę przytaczać tu parametrów, bo o tym można dowiedzieć się z wielu testów i opinii biegłych w temacie. Ma wiele funkcji (które powoli próbuje rozkminić), wspaniały obraz i dźwięk (bez wspomagania) w każdej kategorii (film, sport, tv czy gry).
#OpiniazPromocjiCashback
#PromocjaSamsungCashbackBigTv3

Ocena tego użytkownika:

5 na 5

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty