[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://vobis.callcenter.pl/static/chat_snippets/188902660859875ff41cc21.js';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]
0
Elmak Pilot Maxter Plus - Zestaw do sterowania komputerem

Elmak Pilot Maxter Plus - Zestaw do sterowania komputerem

Piloty

Elmak Pilot Maxter Plus - Zestaw do sterowania komputerem

5905106070054, MAXTER PLUS

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
0,00 PLN

Produkt niedostępny Produkt niedostępny

Dostępność w najbliższych salonach

Podziel się

Opis

MAXTER PLUS zmieni Twój komputer w multimedialne centrum rozrywki obsługiwane z odległości kanapy. Powszechny dostęp do nowoczesnych telewizorów HD i zastosowanie wyjść HDMI w komputerach przenośnych, pozwala cieszyć się oglądaniem zdjęć oraz filmów zgromadzonych na domowym komputerze, na dużym ekranie telewizora. MAXTER PLUS dzięki obsłudze komputera i podstawowych funkcji telewizora jest idealnym narzędziem do obsługi takiego zestawu.

Dane techniczne

Specyfikacja dostawcy

Gwarancja
24
Przeznaczenie
Telewizory , Komputery
Kolor
Czarny , Srebrny
Radiowy
Nie
Pozostałe parametry

- Obsługa wszystkich funkcji programu Media Center
- Sterowanie innymi aplikacjami, po zainstalowaniu dodatkowego oprogramowania
- Obługa podstawowych funkcji telewizora (włączanie, wyłączanie, regulacja głośności i zmiana kanałów oraz przełączanie wejść AV)
- Wyłączanie komputera lub wprowadzanie go w stan uśpienia
- Wybudzanie komputera ze stanu uśpienia

Opinie

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty