Smart Home czyli inteligentne technologie w naszej przestrzeni.

Obecnie coraz częściej stosuje się rozwiązania, które mają za zadanie spełnić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Nic więc dziwnego, że inteligentne domy cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Bezpieczeństwo, multimedia, ogrzewanie, oświetlenie  - nad wszystkim zapanujesz. Sprawdź jakie to proste!

Smart Home, bo tak nazywamy w świecie inteligentny dom, jest to miejsce do życia, które programowane i sterowane jest zdalnie. Pozwala ono zarówno postawić na odpowiednie systemy oświetleń, na skuteczne systemy alarmowe, na pełną automatykę sprzętów RTV czy AGD. Smart Home to coś więcej, niż tylko zwykły dom…

Inteligentny dom to dom, w którym życie może być zdecydowanie bardziej proste, wygodniejsze i tańsze. Kto raz skorzysta z dogodnych rozwiązań inteligentnych systemów, już nigdy nie będzie chciał z nich zrezygnować.


SPRAWDŹ OFERTĘ!

Asystenci głosowi - czyli pełna pomoc w każdej sytuacji

Asystent głosowy to interfejs użytkownika, który opiera swoją pracę na naturalnej mowie. Dzięki głosowi można w pełni zarządzać danym urządzeniem, wykorzystując go dalej do pełnej ,,obsługi” swojego inteligentnego domu. Współcześnie, asystenci głosowi oferują ogrom najwyższej jakości usług, dzięki którym każdy z użytkowników zyskuje komfort, na jakim na pewno w pełni mu zależy.

Centrale i zestawy - czyli dopasowanie domu do naszych potrzeb

Jednym z kluczowych elementów każdego inteligentnego domu stanowią centrale i zestawy. To tak naprawdę od nich zależy, jakie funkcje będzie posiadał nasz Smart Home i jakie możliwości będzie on w stanie nam zagwarantować.

Kamery Wi Fi

W inteligentnych domach jednym z kluczowych elementów są kamery Wi Fi. Ich obecność wpływa przede wszystkim na zapewnienie wszystkim domownikom, ale i własnemu mieniu odpowiedniego bezpieczeństwa i pełnej ochrony. Dzięki kamerom WiFi można kontrolować wszystko, co dzieje się w naszym domu, nawet, jeśli znajdujemy się na drugim końcu świata. Kamery Wi Fi można zamontować zarówno wewnątrz budynku, jak również i na zewnątrz posesji.

Inteligentne ogrzewanie

Bardzo ważną rolę odgrywa również inteligentne ogrzewanie. Jeśli na tę funkcję postawimy, zyskamy we własnych czterech ścianach przede wszystkim pełen komfort i wygodę, jeśli w grę wchodzi odpowiednia temperatura, ale i korzystna pod względem ekonomicznym opcja na ogrzanie budynku. Inteligentne ogrzewanie daje nam możliwość wykorzystania możliwości budynku w taki sposób, by zapewnić domownikom odpowiednie ciepło, przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów ogrzewania. Czy jest to w ogóle możliwe? Ze Smart Home jak najbardziej tak.

Stacje pogodowe

W inteligentnym domu ważną rolę odgrywają również i stacje pogodowe. Dzięki nim mamy możliwość uzyskania dostępu do dokładnych pomiarów pogody. Wyświetlacz ukazuje zarówno pogodę na zewnątrz, jak również i w budynku. Zawarte są na nim wszelkie niezbędne elementy, dzięki którym mamy widoczny w pełni obraz pogody, począwszy od temperatury, przez ciśnienie, siłę wiatru czy intensywność opadów. Nie musimy sprawdzać prognoz pogody, gdyż wszystko dokładnie wyświetla się na naszym ekranie.

Inteligentne oświetlenie

Oświetlenie w Smart Home, to kolejny, jakże ważny element. Nie musimy wstawać z kanapy, by wyłączyć światło w korytarzu, by zapalić małą lampkę w pokoju dziecka, by włączyć halogeny w salonie, które miałyby stworzyć przyjemny  nastrój. Co więcej, inteligentne oświetlenie daje nam możliwość wyłączenia go na odległość, na przykład wtedy, gdy spiesząc się przy wychodzeniu z domu, zostawiliśmy je zapalone. Możliwości zarządzania w odpowiedni sposób oświetleniem we własnych czterech kątach są naprawdę bardzo duże.

Możesz dostosować odcień światła do pory roku czy do swojego nastroju, do tego co robisz.

Gdy oglądasz film, słuchasz muzyki lub grasz w swoją ulubioną grę - zgraj z nimi światło, stwórz niepowtarzalny klimat!

Niech światło wyznacza pory Twojego dnia: czas na pobudkę, śniadanie, koniec pracy czy czas na relaks. Baw się światłem!

Inteligentne sterowniki

Odpowiednie sterowniki stanowią element nadrzędny, jeśli w grę wchodzi inteligentne sterowanie. Dzięki nim zarządzanie własnym wnętrzem jest dużo bardziej przyjemne, komfortowe i wygodne.


Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty