Smartfon Apple iPhone 13 Pro 1 TB Zielony

Smartfon Apple iPhone 13 Pro 1 TB Zielony

Smartfony

Smartfon Apple iPhone 13 Pro 1 TB Zielony

0194253120070, MNE53PM/A

  • Przekątna ekranu: 6.1"
  • Rodzaj wyświetlacza: Super Retina XDR
  • Rozdzielczość ekranu: 2532 x 1170 px
  • Wbudowana pamięć: 1 TB
  • Procesor: A15 Bionic
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
7 699,00 PLN

Produkt jest chwilowo niedostępny Produkt jest chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Smartfon Apple iPhone 13 Pro 1 TB Zielony
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A 1 TB Alpejska zieleń

ikona

Zawodowiec w każdym calu.

Radykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów. Wyświetlacz tak responsywny, że każdy gest zachwyca na nowo. Najszybszy na świecie czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Bezkonkurencyjna trwałość. I ogromny skok wydajności baterii. Oto smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A.

System Pro aparatów otrzymał największe udoskonalenia w historii. To innowacyjny sprzęt, który rejestruje znacznie więcej szczegółów. I superinteligentne oprogramowanie do nowych technik filmowych i fotograficznych. Wszystko to napędzane mocą niewiarygodnie szybkiego czipa. A Twoje filmy i zdjęcia? Kompletnie odmienione.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A widok na bok telefonu oraz na aparaty
ikona

iPhone robi zdjęcia makro.

W nowym, przeprojektowanym obiektywie ultraszerokokątnym z potężnym autofokusem i minimalną odległością ostrzenia – wynoszącą zaledwie 2 cm – nawet najmniejsze detale nabierają epickiego rozmachu. Możesz zmienić liść w abstrakcyjne dzieło sztuki. Zobaczyć z bliska włoski na ciele gąsienicy. Albo kroplę rosy. Małe jeszcze nigdy nie było tak piękne.

I makro wideo.
Zdjęcia to dopiero początek. W skali makro możesz też filmować – nawet wideo poklatkowe i w zwolnionym tempie. Cokolwiek nakręcisz smartfonem Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A, efekt hipnotyzuje.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A widok na przykładowe zdjęcie wykonane smartfonem
ikona

Nocne? Mocne.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A pozwala zabłysnąć w słabym świetle. Aparat z obiektywem szerokokątnym ma szerszą przysłonę i największą matrycę, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy, a przy robieniu portretów w Trybie nocnym wykorzystuje potężne możliwości skanera LiDAR. Obiektyw ultraszerokokątny zyskał szerszą przysłonę, szybszą matrycę i nowy autofokus. A teleobiektyw działa teraz także w Trybie nocnym.

Obiektyw szerokokątny przepuszcza nawet 2,2x więcej światła dzięki czemu zdjęcia i wideo wychodzą jeszcze lepiej.

Obiektyw ultraszerokokątny przepuszcza o 92% więcej światła a Ty robisz jeszcze piękniejsze zdjęcia i filmy.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A widok na przykładowe zdjęcie wykonane smartfonem w trybie nocnym
ikona

Więcej zoomu!

Nowy aparat w smartfonie Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A z teleobiektywem ma ogniskową 77 mm i 3-krotny zoom optyczny do pięknych portretów oraz ostrzejszych ruchomych i statycznych kadrów rejestrowanych z daleka. A kiedy fotografujesz z małej odległości, wypróbuj Tryb portretowy, żeby podkręcić bokeh i poeksperymentować z efektami oświetlenia studyjnej jakości.

3-krotny zoom optyczny w teleobiektywie do efektywniejszych zbliżeń.
6-krotny zoom optyczny w całym systemie oferujący więcej opcji kadrowania niż kiedykolwiek.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A widok na zdjęcie kobiety wykonane smartfonem
ikona

Płynnie przeostrz. Podkręć wrażenia.
Przedstawiamy tryb filmowy.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A potrafi teraz zmniejszać głębię ostrości i elegancko przeostrzać z jednego obiektu w kadrze na inny. Tryb filmowy przewiduje, kiedy nowy, ważny obiekt zjawi się w polu widzenia i automatycznie go wyostrza, dzięki czemu Twoje ujęcia opowiadają jeszcze ciekawsze historie. Możesz nawet przeostrzać i dostosowywać poziom rozmycia tła w już nakręconym filmie. A teraz pokaż, co da się z tym wszystkim stworzyć.

Jedyny smartfon umożliwiający edycję efektu głębi w już nakręconym filmie. Kręć w Trybie filmowym aparatem z obiektywem szerokokątnym lub teleobiektywem albo aparatem TrueDepth. Tryb filmowy obsługuje technologię Dolby Vision HDR.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A widok na ekran smartfona z włączonym trybem filmowym
ikona

Przedstawiamy Style fotograficzne.

Style fotograficzne w smartfonie Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A dostosowują odcienie i temperaturę barw według Twoich preferowanych ustawień. Ale w odróżnieniu od filtrów nie zmieniają naturalnego kolorytu skóry i nieba. Możesz wybrać jeden z gotowych stylów zaprojektowanych przez Apple – Żywy, Bardzo kontrastowy, Ciepły lub Chłodny – i zmodyfikować go po swojemu. Ustaw raz, a pożądany efekt uzyskasz na każdym zdjęciu.

Ton: Podkręć, żeby wyostrzyć i rozjaśnić kolory. Zmniejsz, żeby pogłębić cienie i wzmocnić kontrast.

Ciepło: Podkręć, żeby podkreślić złote półtony. Zmniejsz, żeby wydobyć więcej półtonów niebieskich.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A widok na przykładowe zdjęcie kobiety wykonane smartfonem
ikona

Nakręć. Zmontuj. Wyślij. Wszystko w ProRes.

Pierwszy smartfon umożliwiający kompleksową, w pełni profesjonalną rejestrację i obróbkę wideo w ProRes lub Dolby Vision.

Wysoka wierność odwzorowania kolorów i niski współczynnik kompresji oznaczają, że wideo rejestrowane i montowane w ProRes na poczekaniu jest od razu gotowe do emisji. Możesz teraz zrealizować projekt w ProRes w całości na swoim smartfonie Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A. Albo łatwo przenieść wideo ProRes z iPhone'a do Final Cut Pro na Macu.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A widok na ekran smartfona z uruchomionym programem ProRes
ikona

Za każdym zdjęciem stoi masa technologii.

Inteligentny HDR 4 optymalizuje każdy fragment kadru. Ponieważ dysponuje on mocą uczenia maszynowego systemu Neural Engine, może wprowadzić indywidualne korekty dla wielu osób w kadrze. Nasze oprogramowanie i procesor ISP automatycznie dostrajają kontrast, światło i odcienie skóry. W rezultacie każdy zobaczy na zdjęciu najlepszą wersję siebie.

Deep Fusion analizuje każdy piksel z wielu ekspozycji. Kiedy fotografujesz smartfonem Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A w średnim lub słabym oświetleniu, do akcji wkracza Deep Fusion. System Neural Engine piksel po pikselu analizuje szereg ekspozycji, a Deep Fusion scala najlepsze fragmenty, wydobywając z Twoich zdjęć zdumiewające bogactwo detali i najsubtelniejszych faktur.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A widok na przykładowe zdjęcie mężczyzny w plenerze wykonane smartfonem
ikona

Witamy w Pro Motion. Wyświetlacz 120 Hz z adaptacyjnym odświeżaniem ekranu zmienia zasady gry.

Nowy wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion korzysta z całego wachlarza częstotliwości odświeżania od 10 do 120 razy na sekundę. Inteligentnie przyspiesza, kiedy potrzebujesz grafiki powalającej jakości. A kiedy wystarczy świetna, automatycznie zwalnia, oszczędzając baterię. Dostosowuje się nawet do prędkości, z jaką przewijasz treści na ekranie. Twoje palce i wyświetlacz rozumieją się teraz lepiej niż kiedykolwiek. System iOS 15 został zoptymalizowany pod kątem technologii ProMotion, więc wszystkie codzienne czynności są niesamowicie płynne.

Podkręć gry. Zdolność ProMotion do odświeżania ekranu z częstotliwością nawet 120 Hz połączona z niesamowitą grafiką 5-rdzeniowego GPU w czipie A15 Bionic sprawia, że smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A to idealny sprzęt dla poważnych graczy.

Nawet o 25% jaśniejszy w plenerze ekran sprawia, że obrazy są wyraźniejsze i bardziej szczegółowe w świetle słonecznym. Specjalnie opracowana technologia OLED zachwyca fantastyczną rozdzielczością i bogactwem kolorów na całej powierzchni wyświetlacza, od krawędzi do krawędzi.Nawet 1200 nitów jasności szczytowej na zdjęciach i filmach HDR. Jeszcze większa powierzchnia wyświetlania dzięki bardziej kompaktowemu systemowi aparatów TrueDepth. Niesamowita wierność odwzorowania kolorów sprawia, że wszystko wygląda wyjątkowo realistycznie. Imponujący kontrast i rozdzielczość wydobywają naturalne czernie, rozjaśniają biel, eksponują detale i wyostrzają tekst.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A widok na smartfona od boku
ikona

Pro moc. A15 Bionic to najszybszy czip do smartfona na świecie.

Nowe 5-rdzeniowe GPU zapewnia szybszą grafikę w realistycznych grach, zaawansowanych funkcjach aparatu i nie tylko. Nowe zapewniające wydajność i energooszczędne rdzenie w CPU świetnie radzą sobie ze złożonymi zadaniami i wydłużają czas pracy smartfona Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A na baterii.

Superszybki system Neural Engine wykonuje nawet 15,8 biliona operacji na sekundę, umożliwiając działanie Trybu filmowego, Inteligentnego HDR 4 i wielu innych funkcji. Zaawansowany procesor ISP przenosi redukcję hałasu i mapowanie tonalne na jeszcze wyższy poziom. Secure Enclave chroni poufne informacje, takie jak Twoje dane Face ID, kontakty i mnóstwo innych. Przetwarzanie wewnątrz urządzenia to gwarancja, że rzeczy takie jak materiał czytany przez funkcję na żywo pozostają prywatne.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A procesor
ikona

Nic nie przebije 5G na iPhonie.

Cały świat przechodzi na 5G. Strumieniujesz seriale? Pobierasz duże pliki? Z 5G zrobisz to szybciej. I nie tylko to. Prędkość 5G wystarcza do wieloosobowego grania w sieci, udostępniania wideo AR i wielu innych rzeczy. A po włączeniu trybu Smart Data smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A będzie automatycznie zmniejszać prędkość połączenia, gdy i tak z niej nie korzystasz, ograniczając zużycie energii.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A widok na smartfona od frontu
ikona

W kontakcie. W skupieniu.

Dzięki iOS 15 w smartfonie Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A możesz udostępniać zawartość ekranu, oglądać filmy i słuchać muzyki w większym gronie podczas rozmowy FaceTime. I w pełni skupić się na wykonywanym zadaniu, filtrując zbędne powiadomienia. A interaktywny tekst widoczny na zdjęciach pozwoli Ci szybko wysłać mejla, zadzwonić, sprawdzić trasę i nie tylko.

Smartfon Apple iPhone 13 Pro MNE53PM/A ikona systemu iOS 15

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Apple
Przekątna ekranu
6.1"
Rodzaj wyświetlacza
Super Retina XDR
Rozdzielczość ekranu
2532 x 1170 px
Wbudowana pamięć
1 TB
Wejścia
Lightning
Dual-Sim
Tak; nanoSIM + eSIM
NFC
Tak
Standard GSM
5G
Tylni Aparat
12MP + 12MP + 12MP
Aparat Przedni
12 MP
Przysłona obiektywu
Tył ƒ/2,8; ƒ/1,5; ƒ/1,8
Przód ƒ/2,2
Gwarancja
12 miesięcy
Informacje dodatkowe
Zawartość opakowania:
iPhone z systemem iOS 15
Przewód z USB‑C na Lightning
Dokumentacja

Ogólne

Procesor
A15 Bionic
Kolor
Zielony
Szerokość
71.5 mm
Wysokość
146.7 mm
Głębokość
7.65 mm
Waga
203 g

Komórkowy

System operacyjny
iOS 15

Procesor / Chipset

Ilość rdzeni
6

Aparat fotograficzny

Rozdzielczość głównego aparatu
12.0 Mpix

Opinie

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty