Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Gold

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Gold

Smartfony

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Gold

0194253405689, MQ2V3PX/A

  • Przekątna ekranu: 6,1"
  • Rodzaj wyświetlacza: Super Retina XDR
  • Rozdzielczość ekranu: 2556 x 1179
  • Procesor: A16 Bionic
  • Wbudowana pamięć: 1 TB
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
8 595,00 PLN

Produkt jest chwilowo niedostępny Produkt jest chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Gold
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty

ikona

Nowy, niezwykły rodzaj interakcji z iPhonem

Nowy, niezwykły rodzaj interakcji z smartfonem Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty. Ważna funkcja bezpieczeństwa stworzona, żeby ratować życie. Innowacyjny aparat 48 MP do rejestrowania oszałamiających detali. A wszystko napędzane przez topowy czip smartfonowy.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty pokazany górny front i tył smartfona
ikona

Poznaj nowe oblicze iPhone'a

Przedstawiamy Dynamic Island w smartfonie Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty. To kwintesencja Apple – całkowicie innowacyjne połączenie sprzętu i oprogramowania. Teraz muzyka, wyniki sportowe, FaceTime i inne ważne rzeczy same o sobie przypominają, nie ingerując w to, co akurat robisz.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty pokazana górna część frontem
ikona

Wielokształtne, wielozadaniowe, budzące zachwyt, przełomowe. Twoje nowe relacje z iPhonem

Dynamic Island to bezprecedensowa fuzja frajdy i funkcjonalności. Magiczne miejsce interakcji z Twoimi powiadomieniami, alertami i czynnościami. Działa w obrębie całego systemu iOS 16 i współpracuje z przeróżnymi apkami, dostarczając Ci wszystko, czego potrzebujesz, jeszcze zanim o tym pomyślisz.
Płynnie się rozciąga, żeby zwrócić na siebie uwagę – „Hej, Twoja drużyna właśnie strzeliła gola!” – i z powrotem kurczy. Możesz nacisnąć i przytrzymać obszar Dynamic Island na ekranie smartfona Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty, żeby sterować muzyką albo sprawdzić w Mapach, gdzie skierować kroki, cały czas tekstując z przyjaciółmi. Łatwo. Intuicyjnie. Cudownie.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty sterowanie muzyką
ikona

Niegasnący wyświetlacz. Niestrudzony towarzysz

Teraz możesz zerknąć na ekran blokady w każdej chwili. Nie musisz nawet stukać, żeby wiedzieć, co i jak. A kiedy odkładasz smartfona Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty ekranem do dołu albo chowasz do kieszeni, wyświetlacz całkowicie ciemnieje, oszczędzając baterię.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty ekran blokady
ikona

Twoje zdjęcie. Twoja czcionka. Twoje widżety. Twój iPhone

W smartfonie Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty możesz bawić się ustawieniami ekranu blokady na wiele nowych sposobów. Ustaw efektowne tło z wybranym zdjęciem. Śledź swoje postępy w pierścieniach aktywności. I odbieraj bieżące powiadomienia z ulubionych apek.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty włączony ekran
ikona

Wyświetlacz, który jest nawet 2x jaśniejszy w pełnym słońcu

W słoneczne dni wyświetlacz Super Retina XDR osiąga w plenerze jasność szczytową 2000 nitów – dwukrotnie wyższą niż wcześniej i nieosiągalną dla żadnego innego smartfona. Dlatego tekst na ekranie smartfona Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty jest zawsze zadziwiająco czytelny.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty Wyświetlacz, który jest nawet 2x jaśniejszy w pełnym słońcu.
ikona

1600 nitów jasności szczytowej

Zdjęcia i wideo HDR też wskoczyły na wyższy poziom. Mają teraz nawet 1600 nitów jasności szczytowej – jak na monitorze Pro Display XDR. Filmy, seriale, a nawet nagrania wideo z smartfona Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty wyglądają teraz bardziej realistycznie niż kiedykolwiek.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty pokazane zdjęcie i wideo HDR
ikona

Technologia ProMotion

Technologia ProMotion w smartfonie Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty obsługuje cały wachlarz częstotliwości odświeżania, od 10 do 120 razy na sekundę. Inteligentnie i płynnie przyspiesza, kiedy grafika ma powalać jakością. A kiedy wystarczy świetna, automatycznie zwalnia, oszczędzając baterię. Niezła gratka dla graczy.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty włączona gra
ikona

Wykrywanie wypadków wzywa pomoc, gdy Ty nie możesz

Gdy jedziesz samochodem, smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty rozpoznaje poważne zderzenia, dzwoni pod numer 112 i powiadamia Twoje kontakty alarmowe.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty pokazany wypadek
ikona

Oto jak iPhone słyszy, wyczuwa i ocenia zderzenia

Nagłe zmiany prędkości. Nowy akcelerometr dużych przyspieszeń wykrywa ekstremalne ujemne i dodatnie przyspieszenia, nawet do 256 g.
Nagłe zmiany kierunku ruchu. Żyroskop z szerokim zakresem dynamicznym monitoruje drastyczne zmiany kierunku jazdy i położenia pojazdu w przestrzeni.
Laboratoryjne testy zderzeniowe. Opracowaliśmy zaawansowane algorytmy do analizy ruchu, wykonując testy zderzeń czołowych, tylnych, bocznych i z przewróceniem pojazdu.
Zmiany ciśnienia we wnętrzu pojazdu. Barometr potrafi wykryć zmiany ciśnienia spowodowane uruchomieniem poduszek powietrznych.
Silne odgłosy zderzenia. Mikrofon rozpoznaje ogromny hałas, który towarzyszy zderzeniu. Dla ochrony prywatności dane dźwiękowe są przetwarzane w całości na smartfonie Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty.
Dane z rzeczywistych wypadków. Żeby wykrywanie wypadków działało najprecyzyjniej, jak to możliwe, wykorzystaliśmy publiczne dane o zdarzeniach drogowych.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty pokazany na ekranie emergency call
ikona

Radykalny progres

Przedstawiamy całkiem nowy aparat główny 48 MP z matrycą w technologii czteropikselowej w smartfonie Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty aparat tylny
ikona

Nawet 4x większa rozdzielczość. Dla swobody kadrowania

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty daje 48 megapikselom pole do popisu. Efekt? 4x większa rozdzielczość w formacie ProRAW, czyli oszałamiające bogactwo detali w każdym kadrze.
Matryca w technologii czteropikselowej, serce aparatu głównego, wykorzystuje pełnię możliwości 48 megapikseli, dostosowując się do tego, co fotografujesz. W przypadku większości zdjęć liczy się przede wszystkim optymalna światłoczułość. Dlatego nowa matryca łączy cztery piksele w jeden duży poczwórny piksel, który zbiera 4x więcej światła, umożliwiając robienie jeszcze piękniejszych zdjęć w praktycznym rozmiarze 12 MP.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty 4x większa rozdzielczość
ikona

Obraz wszechstronności

Matryca w technologii czteropikselowej radykalnie poszerza możliwości trzech fizycznych obiektywów systemu Pro aparatów, dodając dwukrotny zoom teleobiektywu. W efekcie masz więcej opcji zoomu do wyboru: 0,5x, 1x, 2x oraz 3x.
Nowy teleobiektyw wykorzystuje środkowe 12 megapikseli matrycy do rejestrowania zdjęć i wideo 4K w pełnej rozdzielczości bez zoomu cyfrowego.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty niesamowita jakość zdjęć
ikona

Dużo więcej detali. W dużo słabszym świetle

Nawet 3x lepsze zdjęcia w słabym świetle robione aparatem ultraszerokokątnym w smartfonie Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty. Nawet 2x lepsze zdjęcia w słabym świetle robione aparatem głównym. Nawet 2x lepsze zdjęcia w słabym świetle robione teleobiektywem.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty photo w słąbym oświetleniu
ikona

24. Oszałamiające. Klatki. Na. Sekundę

Tryb filmowy rejestruje teraz 24 kl./s w 4K HDR – jak do kina. Zatrudnij agenta. Możesz bez problemu montować także inne profesjonalne nagrania w 4K z częstością 24 kl./s lub 30 kl./s na smartfonie Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty. A głębię ostrości ustawisz nawet po nakręceniu wideo.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty nagranie w 4K
ikona

Wstrząsająco skuteczna stabilizacja obrazu

Kiedy jedziesz SUV-em po bezdrożach albo filmujesz kogoś, biegnąc obok, wypróbuj Tryb akcji. Ujęcia z ręki będą płynne nawet bez gimbala. Jedyny smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty na świecie, który pozwala pstrykać, kręcić, oglądać, edytować i udostępniać w ProRes lub Dolby Vision HDR.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty stabilizacja obrazu
ikona

Przedni aparat. Pod względem selfie

Nowym przednim aparatem TrueDepth z autofokusem i szerszą przysłoną uchwycisz najostrzejsze, najbarwniejsze zbliżenia i zdjęcia grupowe.
Grupowe zdjęcie? Raczej cała grupa selfie. Aparat TrueDepth w smartfonie Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty automatycznie wyostrza teraz wiele obiektów naraz, dlatego wszystkie selfie wyglądają świetnie – od spektakularnych zdjęć w zbliżeniu po fotki grupowe.
A ponieważ szersza przysłona przepuszcza więcej światła, uchwycisz jaśniejsze kolory i subtelniejsze detale w słabym oświetleniu.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty przedni aparat
ikona

Mózg wszystkiego

Powitaj A16 Bionic, topowy czip smartfonowy.
Prawie 16 miliardów tranzystorów zapewnia niedoścignioną w branży szybkość i energooszczędność.
Szybsze 6-rdzeniowe CPU sprawnie i wydajnie wykonuje złożone zadania.
Prawie 17 bilionów operacji na sekundę umożliwia analizę i optymalizację zdjęcia piksel po pikselu.
O 50% większa przepustowość pamięci 5-rdzeniowego GPU umożliwia bezproblemową obsługę najnowszych mobilnych gier o złożonej grafice.
Zaawansowany procesor ISP sprawia, że matryca w technologii czteropikselowej daje Ci ogromną swobodę twórczą w dziedzinie fotografii.
Wydajność energetyczna pozwala czipowi A16 Bionic dłużej działać z oszałamiającą prędkością.

Smartfon Apple iPhone 14 Pro 1TB Złoty chip A16 Bionic

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Apple
Przekątna ekranu
6,1"
System operacyjny
IOS 16
Rodzaj wyświetlacza
Super Retina XDR
Rozdzielczość ekranu
2556 x 1179
Procesor
A16 Bionic
Ilość rdzeni
6
Wbudowana pamięć
1 TB
Wejścia
Lightning
Dual-Sim
Tak
NFC
Tak
Standard GSM
5G
Rozdzielczość głównego aparatu
48 MP
Tylni Aparat
48 Mpx
Aparat Przedni
12 MP
Przysłona obiektywu
ƒ/1,78 (głowny), ƒ/2,2 (ultraszerokątny)
Rozdzielczość nagrywania wideo
4K
Szerokość
71.5 mm
Wysokość
147.5 mm
Głębokość
7.85 mm
Waga
206 g
Gwarancja
12 miesięcy
Kolor
Złoty
Informacje dodatkowe
dołączone wyposażenie: Przewód z USB‑C na Lightning, Ładowanie bezprzewodowe mocą do 15 W

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty