Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular

Smartwatche

3 385,00 PLN
Kup teraz

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular

0194252573402, MKJV3WB/A

  • Przekątna ekranu: 45 mm
  • Wbudowana pamięć: 32 GB
  • System operacyjny: watchOS 8
  • Wodoszczelność: do 50 m
  • Mikrofon: Tak
  • Pojemność baterii: Litowo-jonowa, do 18 godzin działania
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
3 385,00 PLN

wysyłka 72h wysyłka 72h

Podziel się
Facebook E-mail
Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular

ikona

Większy ekran. Lepsze widoki

Powiększony wyświetlacz Apple Watch sprawia, że wszystko, co na nim widzisz, jest czytelniejsze. A wszystko, co robisz – prostsze. Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular to pełna realizacja naszych najbłyskotliwszych pomysłów.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular większy ekran
ikona

Prawa fizyki? Nie tutaj

Powiększyliśmy ekran, prawie nie zmieniając wymiarów zegarka Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular. Całkowicie przeprojektowany wyświetlacz ma o 40% węższe ramki, a w efekcie jego powierzchnia jest niemal o 20% większa niż w Series 6. I o ponad 50% niż w Series 3. Przyznasz, że to niezły wynik.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular porównanie serii 7, 6 oraz 3
ikona

Niegasnący wyświetlacz Retina. Jaśniejsze spojrzenie na Twoje sprawy

Nie musisz podnosić ręki ani dotykać ekranu, aby zerknąć na godzinę, komplikacje lub inne dane. Ten ekran Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular nigdy nie gaśnie, a w pomieszczeniach jest teraz o 70% jaśniejszy na opuszczonym nadgarstku.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular wyświetlacz Retina
ikona

Niezakłócona gładkość formy

Subtelny efekt załamującego się na krawędziach światła otula brzegi ekranu i spaja go z kopertą w jedną, doskonale gładką całość na zegarku Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular gładkość formy
ikona

Pisanie jest dużo łatwiejsze

Przy­ciski w całym systemie zostały zmodyfikowane, aby w pełni wykorzystywać potencjał większego ekranu. W ten sposób obsługa apek takich jak Kalkulator i Stoper stała się jeszcze prostsza.
Możesz ustawić kilka minutników, by pilnować paru rzeczy naraz. Na większym ekranie Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular wszystko jest czytelniejsze już na pierwszy rzut oka.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular włączony kalkulator i programa aktywności
ikona

Zdrowie ma przyszłość. Na większym ekranie

Za pomocą rewolucyjnego czujnika z apką zmierzysz natlenienie krwi. EKG zrobisz w dowolnym miejscu i czasie. Sprawdzisz też swoje tętno. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak ćwiczenie uważności i monitorowanie snu, zadbasz o siebie od stóp do głów. Z Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular baczniej przyjrzysz się swojemu zdrowiu.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular symuluwany obraz serca
ikona

Pomiar natlenienia krwi. Zapierająca dech innowacja

Poziom nasycenia krwi tlenem jest ważnym wskaźnikiem ogólnego stanu zdrowia. Pomaga dowiedzieć się, z jaką skutecznością Twoje ciało przyswaja tlen i ile go dociera do organizmu. Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular wyposażony w wyjątkowy czujnik i apkę, które mierzą natlenienie krwi na Twoje żądanie oraz w tle. Dniem i nocą*.

*Pomiary wykonywane przez apkę Tlen we krwi nie są przeznaczone do zastosowań medycznych, w tym do samodiagnozy lub konsultacji lekarskiej, i mają w zamierzeniu służyć wyłącznie celom związanym z dbaniem o ogólną kondycję fizyczną i dobre samopoczucie.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular czujnik do pomiaru natlenienia krwi
ikona

EKG. Zawsze i wszędzie

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular z apką EKG pozwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego. To znaczące osiągnięcie dla urządzenia, które noszone na ręce może dostarczać kluczowe dane lekarzom. I zadbać o Twój spokój ducha*.

*Apka EKG jest dostępna z najnowszą wersją systemów iOS i watchOS w zegarku Apple Watch Series 4 i nowszych modelach (z wyjątkiem Apple Watch SE). Szczegółowe informacje o zgodności można znaleźć na stronie apple.com/pl/watch. Apka EKG nie jest przeznaczona dla osób w wieku poniżej 22 lat. Apple Watch z apką EKG pozwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular włączona apka z pomiarem EKG
ikona

Asystent snu

Apka Sen w Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular nie tylko monitoruje wypoczynek. Pomaga stworzyć harmonogram i wypracować odpowiednie nawyki, żeby sen dawał Ci to, czego potrzebujesz. Sprawdza nawet, jak często oddychasz w jego trakcie. To prawdziwy ekspert od regeneracji.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular asystent snu
ikona

Ładuje się w mgnieniu oka

Cały system ładowania Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular został przebudowany tak, aby jeszcze szybciej stawiać Cię na nogi. Ulepszona architektura i przewód USB‑C do szybkiego ładowania pozwalają napełnić pustą baterię do 80% w około 45 minut*.

*Funkcja szybkiego ładowania działa tylko w Apple Watch Series 7. Inne modele mają standardowy czas ładowania.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular pokazane ładowanie smartwatcha
ikona

Zachowaj równowagę. I śmigaj przed siebie

W ciągu dnia zatrzymaj się na chwilę i pooddychaj razem z Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular. To pomoże Ci zredukować stres. Nowa funkcja Refleksja w apce Uważność pozwoli ukierunkować myśli i wyciszyć się przy pomocy pięknej animacji.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular stylowa i metalowa obudowa
ikona

Masa motywacji

Na stuknięcie masz dostęp do dziesiątek treningów. Do wysiłku motywuje Cię 75 milionów piosenek z Apple Music. To wszystko z Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular i jego pełniejszym wyświet­laczem, na którym szybciej i wyraźniej zobaczysz swoje wyniki i postępy – w wodzie i na lądzie. A na tym nie koniec.
Fitness kręci się wokół Ciebie. Siła, serwis, stepper – powiedz, na co masz ochotę. Apple Watch ma na to trening. A teraz, aby bardziej pobudzić endorfiny, możesz wypróbować nowe treningi Tai chi i Pilates. Linia startu jest na Twoim nadgarstku.
Jazda na rowerze na zupełnie nowym przełożeniu. Gdy wsiądziesz na rower i zaczniesz pedałować, Apple Watch to zauważy i przypomni, by rozpocząć trening. Jeśli zaliczysz wywrotkę i będziesz potrzebować pomocy, wezwie ją funkcja Wykrywania upadku, zoptymalizowana teraz do różnego rodzaju treningów. Odpowiedzi głosowe będą podawać istotne informacje, między innymi prędkość i dystans, aby nie odciągać Twojego wzroku od drogi. A jeśli masz rower elektryczny, udoskonalone algorytmy dokładniej wyliczą spalone przez Ciebie kalorie.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular pokazana na ekranie aktywność użytkownika
ikona

Zapraszamy do wody

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular jest wodoodporny nawet na głębokości 50 metrów. Nieważne więc, czy pływasz w morzu lub jeziorze, czy też liczysz pokonane baseny – w wodzie zawsze masz asystę*.

*Apple Watch Series 7, Apple Watch SE i Apple Watch Series 3 mają klasę wodoodporności 50 metrów zgodnie z normą ISO 22810:2010. Oznacza to, że są przystosowane do aktywności w płytkiej wodzie, na przykład pływania w basenie lub morzu. Zegarków nie należy jednak używać podczas nurkowania, jazdy na nartach wodnych lub innego rodzaju aktywności związanej z dużą prędkością przepływu wody lub większą głębokością.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular wykorzystanie smartwatcha pod wodą
ikona

Motywacja od startu do mety

Pierścienie aktywności: W ruchu, Ćwiczenie i Na nogach – trzy pierścienie w Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular, które pokazują, jak ruszasz się w ciągu dnia.
Udostępnianie aktywności: Udostępniając swoje pierścienie aktywności w gronie znajomych i rodziny, będziecie się wzajemnie motywować.
Rywalizacja to motywacja: Zaproś znajomych do siedmiodniowej rywalizacji dla aktywnych.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular pokazana pierścienie aktywności
ikona

Muzyka i podcasty

Z Apple Music w Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular możesz zagrać z nadgarstka 75 milionów zagrzewających do wysiłku piosenek. Są też podcasty, aby oprócz kalorii uwolnić się od natłoku myśli*.

*Apple Music wymaga subskrypcji.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular Apple Music na nadgarstku
ikona

Wszystko pod ręką. Gdziekolwiek jesteś

Wystarczy Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular i można startować. Większy ekran Series 7 sprawia, że wszystko, co ważne, masz na widoku. A dzięki łączności komórkowej nie potrzebujesz telefonu, aby skontaktować się z bliskimi, otrzymywać powiadomienia i mieć dostęp do muzyki, zdjęć oraz innych przydatnych rzeczy*.

*Do korzystania z sieci komórkowej wymagany jest plan taryfowy. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od operatora. Nawiązanie połączenia może zależeć od dostępności sieci. Roaming międzynarodowy nie jest obsługiwany. Informacje dotyczące współpracujących operatorów i dostępności usługi można znaleźć na stronie apple.com/pl/watch/cellular. Dodatkowe instrukcje dotyczące konfiguracji można znaleźć na stronie support.apple.com/pl-pl/HT207578.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular na ekranie pokazane powiadomienia oraz połącznie
ikona

Mapy. Poprowadzą za rękę

Nieważne, jak pokonujesz trasę – na nogach czy samochodem – z apką Mapy w Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular bez trudu dotrzesz do celu. Nie musisz nawet zerkać na zegarek, a delikatne stuknięcia sygnalizatora taktylnego podpowiedzą Ci, kiedy skręcić.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular mapa na nadgarstku
ikona

Cała rodzina na nadgarstku

Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swoim iPhonem zegarki dzieci lub osób starszych, które nie mają własnego iPhone’a. W ten sposób wszyscy będą swobodnie komunikować się przez telefon lub wiadomości tekstowe*.


Dzieci mogą dzwonić, wysyłać wiadomości, słuchać muzyki, pobierać apki i z nich korzystać.
Twoi bliscy mogą udostępniać Ci swoją lokalizację w apce Znajdź osoby. Możesz też otrzymywać powiadomienia, gdy dzieci lub seniorzy dotrą do domu bądź nie pojawią się tam, gdzie powinni.
W apce Memoji członkowie rodziny mogą edytować i urozmaicać Memoji, a następnie udostępniać je jako naklejki w apce Wiado­mości lub zmieniać w tarcze zegarka.

*Gdy Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular korzysta z Konfiguracji rodzinnej, nie wszystkie funkcje są dostępne. Do korzystania z sieci komórkowej wymagany jest plan taryfowy.Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od operatora. Informacje dotyczące współpracujących operatorów i dostępności usługi można znaleźć na stronie apple.com/pl/watch/cellular.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular konfiguracja rodzinna
ikona

Dwa wyjątkowe materiały. Każdy przepiękny

Stworzenie zegarka, który olśniewa zarówno wyglądem, jak i funkcjonalnością, wymaga nie lada kunsztu. Apple Watch jest dostępny z dwoma rodzajami kopert, a każda z nich powstała z wyjątkowego materiału – stali nierdzewnej lub aluminium w 100% nadającego się do recyklingu.

Apple Watch Series 7 GPS + Cellular 45mm Silver Stainless Steel Case with Starlight Sport Band - Regular dwa wyjątkowe materiały - stal nierdzewna lub aluminium

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Apple
Przekątna ekranu
45 mm
Rodzaj wyświetlacza
LTPO OLED Retina
Rodzaj SIM
e-SIM
Wbudowana pamięć
32 GB
Czytnik kart pamięci
Nie
System operacyjny
watchOS 8
Komunikacja
Bluetooth
Pulsoksymetr
Tak
Wodoszczelność
do 50 m
Funkcje
Alarm wibracyjny , Budzik , dane treningowe , Monitorowanie tętna , Pomiar dystansu , Pomiar prędkości , powiadomienia z aplikacji , Raporty z treningu , sterowanie muzyką
Mikrofon
Tak
Pojemność baterii
Litowo-jonowa, do 18 godzin działania
Transmisja danych
Tak
Wbudowane czujniki
Przyspieszeniomierz, czujnik światła otoczenia, kompas cyfrowy, czujnik gyro, wysokościomierz barometryczny, optyczny czujnik serca, elektryczny czujnik serca, czujnik zawartości tlenu we krwi
Wysokość koperty
45 mm
Szerokość koperty
38 mm
Grubość koperty
10,7 mm
Kolor
Księżycowa poświata
Waga
51,5 g
Gwarancja
12 miesięcy
Informacje dodatkowe
GPS + Cellular

Opinie

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty