Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 46mm Czarny

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 46mm Czarny

Smartwatche

999,00 PLN
Kup teraz

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 46mm Czarny

8806092520073, SM-R890NZKAEUE

  • Przekątna ekranu: 1.4"
  • Wbudowana pamięć: 16 GB
  • System operacyjny: Wear OS Powered by Samsung
  • Wodoszczelność: Tak
  • Mikrofon: Tak
  • Pojemność baterii: 361 mAh
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
999,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 46mm Czarny
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE 46mm Czarny

ikona

Jeszcze więcej aplikacji i lepsza łączność

Wraz z Google zaprojektowaliśmy nowy system operacyjny Wear OS Powered by Samsung, dając Ci dostęp do najpopularniejszych aplikacji*, także od firm trzecich, bezpośrednio z poziomu smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE i umożliwiając Ci ich niewiarygodnie prostą obsługę. Wszystkie dane możesz monitorować w jednej, dobrze Ci znanej aplikacji Samsung Health.

*Dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE widok na front zegarka i kobietę z telefonem w dłoni
ikona

Doświadcz tego, co najlepsze w Galaxy i Google* na nadgarstku

Google Pay: Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i za każdym razem płać wygodnie, zbliżając dłoń do terminala płatniczego. Mapy Google: Zawsze trafisz do celu dzięki nawigacji dostępnej na nadgarstku. Sklep Play: Łatwy dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE np. Facebook Messenger czy Spotify. YouTube Music: Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Zarówno, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona.

*Zgodny z systemem Android 6.0 lub nowszym, pamięć RAM 1,5 GB powyżej. Niezgodny, gdy telefon nie obsługuje usługi Google Mobile Service.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE widok na smartwatch w kolorze czarnym pod skosem w prawo obok smartfonu
ikona

Automatyczna instalacja. Synchronizacja danych. Kontrola multimediów

Automatyczna instalacja: Aplikacje instalowane na smartfonie automatycznie pobierane są na smartwatcha (jeśli dostępna jest ich odpowiednia wersja).* Synchronizacja danych: Gdy zmienisz dane w smartfonie lub smartwatchu Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE zostaną one zapisane na obu urządzeniach. Kontrola multimediów: Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetlony zostanie kontroler multimediów.**

*Kompatybilny z Androidem 6.0 lub nowszym, powyżej RAM 1.5 GB. Nie kompatybilny, gdy telefon nie obsługuje Usługi mobilnej Google.
**Dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE widok na smartwatch w kolorze czarnym od frontu obok smartfonu
ikona

Ponadczasowy, premium design

Wykonany ze stali nierdzewnej, by wytrzymać próbę czasu. Trudno pomylić go z innym smartwatchem - ma charakterystyczną sylwetkę, w której linia tarczy płynnie łączy się z paskiem. Dzięki ogromnemu wyborowi tarcz i wymiennym paskom smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE łatwo dostosuje się do Twoich potrzeb i stylu życia.*

*Dostępne modele pasków mogą się różnić w zależności od kraju. Dostępne kolory mogą różnić się w zależności od kraju.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE widok na smartwatch w kolorze srebrnym pod skosem w prawo i smartwatch w kolorze czarnym pod skosem w lewo
ikona

Galaxy Watch4 Classic. Zna się na Tobie

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE zyskał udoskonalony monitoring zdrowia i aktywności fizycznej. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje ciało, by zachować dobre samopoczucie i poprawiać swoje wyniki sportowe.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE widok na mężczyznę ze smartwatchem widocznym od boku na nadgarstku
ikona

Szybka analiza składu ciała (BIA)

Jedno dotknięcie smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE i trwający 15 sekund pomiar mierzy masę tkanki mięśniowej, tłuszczowej oraz ilość wody w organizmie z dokładnością do 98%*,**. Z taką wiedzą łatwiej zadbasz o swoje zdrowie i osiągniesz idealną sylwetkę.

*W porównaniu do wyników DXA. DXA (Podwójna energia absorpcji rentgenowskiej) jest uważany za "standard" pomiaru składu ciała do pomiaru tkanki tłuszczowej, mięśni i masy szkieletowej z wysokim poziomem dokładności.
**a) NIE dokonuj pomiaru składu ciała, jeśli masz wszczepiony rozrusznik serca lub inne wszczepione urządzenia medyczne. b) NIE dokonuj pomiaru składu ciała, jeśli jesteś w ciąży. c) Wyniki pomiaru mogą nie być dokładne, jeśli masz mniej niż 20 lat. e) Funkcja jest przeznaczona wyłącznie do ogólnych celów w zakresie fitnessu i dobrostanu. Nie jest przeznaczona do użycia w celach wykrywania, diagnozowania ani leczenia jakichkolwiek schorzeń bądź chorób. Pomiar dokonywany jest wyłącznie dla celów referencyjnych użytkownika. Po poradę prosimy zgłosić się do specjalisty w dziedzinie medycyny. f) Dostępność analizy bioimpedancyjnej (BIA) może się różnić w zależności od kraju lub regionu. g) Wszystkie funkcje i UI mogą ulec zmianie.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE widok na smartwatch w kolorze srebrnym pod skosem w prawo
ikona

Osobisty doradca zdrowotny

Kontrola rytmu serca (EKG): Szybki pomiar EKG wykonywany na Twoim nadgarstku pokazuje jak szybko bije Twoje serce i potrafi wykryć jego nieregularny rytm (AFib )*. Monitorowanie ciśnienia krwi: Czujnik PPG pozwala na jednoczesny pomiar ciśnienia krwi i tętna**. Monitoruj stan zdrowia - dane ze smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE przesyłane są do aplikacji Samsung Health, a wyniki możesz konsultować z lekarzem*.

*Wymaga smartfona Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 lub nowszym oraz urządzenia Galaxy Watch4 Classic do sparowania. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z wykorzystaniem Samsung Health Monitor. Samsung Health Monitor to oprogramowanie będące wyrobem medycznym. Przed użyciem należy zapoznać się z „Instrukcją Używania” oraz „Ostrzeżeniami” dotyczącymi wyrobu medycznego Samsung Health Monitor. Nagranie EKG lub aplikacja Samsung Health Monitor nie są przeznaczone do wykrywania ataku serca. Nie są przeznaczone do zastępowania tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych.
**Producent nie przewiduje medycznego zastosowania funkcji pomiaru tlenu we krwi.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE monitorowanie ciśnienia krwi
ikona

Dobre samopoczucie i kondycja

Zaawansowana analiza snu: Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE rejestruje wszystkie 4 fazy snu. Potrafi także wykryć, kiedy chrapiesz i czy prowadzi to do wybudzenia (chrapanie jest wykrywane za pomocą mikrofonów telefonu)*. Podczas snu mierzona jest także saturacja krwi. Pomiar tlenu we krwi: Śledząc nasycenie krwi tlenem (SpO2) możesz łatwiej kontrolować swoją wydolność fizyczną, by osiągać coraz lepsze wyniki sportowe.** Wykrywanie upadku: Rozpoznaje silne upadki i automatycznie wysyła powiadomienie do zapisanego w jego pamięci numeru kontaktowego***,****.

*Funkcje zarządzania snem (cykle REM, głęboki sen i całkowity czas snu) na zegarku mogą być używane samodzielne, ale w celu sprawdzenia wyniku snu zalecane jest sparowanie ze smartfonem. Wskazówki są dostępne tylko na sparowanym smartfonie.
**Użytkownicy powinni mierzyć ciśnienie krwi, pozostając w bezruchu (a zatem tak samo jak w przypadku pomiaru tradycyjnym mankietem), i unikać dokonywania pomiarów podczas treningów, palenia lub picia. Wymagana jest kalibracja wstępna oraz kolejne co 4 tygodnie. Historię pomiarów ciśnienia krwi można przeglądać w aplikacji Samsung Health Monitor na sparowanym smartfonie. Dostępność funkcji i aplikacji może się różnić w zależności od regionu, połączonego urządzenia, wersji oprogramowania i operatora.
***Galaxy Watch4 Classic może zainicjować połączenie alarmowe i wiadomość, jeśli upadniesz i nie będziesz się ruszać. Galaxy Watch4 Classic może nie wykryć wszystkich upadków. Im bardziej jesteś aktywny fizycznie, tym większe jest prawdopodobieństwo, że aktywujesz wykrywanie upadku z powodu intensywnej aktywności, która może wydawać się upadkiem.
****Wysyłanie połączeń i wiadomości SOS wymaga połączenia sieciowego i sparowania smartfona.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE funkcja wykrywania upadku
ikona

Ulepszone śledzenie aktywności fizycznej

Co dzisiaj wybierasz: popołudniowy spacer, trening obwodowy czy orbitrek? Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE będzie Twoim trenerem personalnym. Nie tylko zarejestruje Twoje wyniki: czas aktywności, liczbę kroków, przebyty dystans czy spalone kalorie, ale także pokaże Ci jak poprawić technikę biegania oraz jak prawidłowo oddychać.* Szczegółowe wyniki treningów: Od razu po skończonym treningu masz wgląd w szczegółowe dane.** Pomiar spalonych kalorii: Zwiększona dokładność pomiaru spalonych kalorii na podstawie tętna.*** Więcej programów ćwiczeń: Monitoruje dwa razy więcej aktywności - teraz możesz ręcznie wybrać spośród ponad 90 różnych rodzajów ćwiczeń.****

*Dzienne aktywności są wyświetlane w widżecie codziennej aktywności zegarka i telefonu. Przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów zdrowotnych i fitness.
**Dotyczy chodzenia i biegania
***Nie dotyczy jogi i pływania.
****W porównaniu do 40 aktywności dostępnych dla Galaxy Watch3.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE widok na zegarek od frontu na nadgarstku w trakcie aktywności fizycznej
ikona

Motywacyjne wyzwania grupowe

Utwórz wyzwanie, wyznaczając cel lub czas jego trwania i zaproś do niego do 20 uczestników przy pomocy smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE. Dzięki rywalizacji połączonej ze świetną zabawą każdego dnia dasz z siebie więcej, zdobywając przy tym punkty, odznaki i mnóstwo przychylnych komentarzy.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE widok na zegarek od frontu z widoczną grafiką przedstawiającąwyzwania grupowe
ikona

Zwiększona wydajność i więcej funkcji

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE działa szybciej (w porównaniu do Galaxy Watch3), sprawnie aktywuje aplikacje, na które masz teraz jeszcze więcej miejsca. Za sprawą ulepszonej czytelności wyświetlacza jest komfortowy w użytkowaniu nawet w słoneczny dzień. A dzięki wbudowanemu kompasowi możesz śmiało ruszać w nieznane! Szybszy procesor i większa pamięć: Błyskawicznie reaguje na Twoje polecenia, posiada procesor Exynos W920 (5 nm), pamięć 1,5 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej.* Jeszcze bardziej czytelny ekran: Wyświetlacz Super AMOLED automatycznie dostosowuje poziom jasności. Możesz ją ustawiać ręcznie, wybierając spośród jej 254 poziomów. Szybsze ładowanie: Bateria o pojemności 361 mAh pracuje nawet do 40 godzin i naładujesz ją od 0% do 100% w zaledwie godzinę i 48 minut.*** Wiesz jeszcze więcej: Posiada więcej czujników: elektrody do pomiaru EKG, budowy ciała i Bioaktywny czujnik Samsung do PPG, EKG, BIA oraz wbudowany kompas

*Pojemność pamięci RAM może się różnić w zależności od modelu, koloru i kraju. Rzeczywista dostępna pamięć masowa może się różnić w zależności od wstępnie zainstalowanego oprogramowania.
**Funkcja AOD wyłączona. Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, funkcji i aplikacji używanych, częstotliwość połączeń i wiadomości, liczba razy naładowany, i wiele innych czynników. Czas baterii opiera się na naszych własnych pomiarów laboratoryjnych i może się różnić w zależności od czynników, takich jak ustawienia urządzenia, wzorce użytkowania i warunki pracy.

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE widok na kobietę w trakcie biegania po lesie
ikona

Ekosystem Galaxy

Masz ważną rozmowę w pracy albo chcesz skupić się na treningu? Nie wyciągaj smartfona, teraz wszystkie istotne powiadomienia zobaczysz na ekranie smartwatcha Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE. A po skończonej pracy wybierz playlistę, która będzie Ci towarzyszyła w drodze do domu i odtwórz ją na swoich Galaxy Buds, by nastroić się na dalszą część dnia. Kontroler aparatu i Galaxy Buds: Z poziomu zegarka sprawdzisz stan naładowania Galaxy Buds, dostosujesz słyszalność odgłosów dochodzących z zewnątrz. Możesz również sterować aparatem w smartfonie.* Znajdź zgubione urządzenie: SmartThings Find pozwala na sprawną lokalizację zagubionych urządzeń. Sprawdź ich lokalizację na mapie, a gdy znajdziesz się w ich pobliżu usłyszysz sygnał dźwiękowy.**

*Działa, gdy Galaxy Buds są podłączone do zegarka lub telefonu. Kompatybilny z Buds+ lub nowszymi, Galaxy Watch4 Classic i nowszymi. Współpracuje z Galaxy S9 lub nowszymi, Note 9, Fold / Z Flip albo nowszymi.
**Usługa dostępna dla smartfonów i tabletów Galaxy z systemem operacyjnym Android 8 lub nowszym (inne urządzenia: iOS, inny telefon z systemem Android nie jest obsługiwany).

Smartwatch Samsung Galaxy Watch4 Classic R890 SM-R890NZKAEUE widok na smartwatch od frontu, smartfon oraz słuchawki Galaxy Buds w pudełku

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Samsung
Przekątna ekranu
1.4"
Rozdzielczość
450x450
Pamięć RAM
1,5 GB
Wbudowana pamięć
16 GB
Czytnik kart pamięci
Nie
System operacyjny
Wear OS Powered by Samsung
Komunikacja
Bluetooth , NFC , WiFi
Pulsoksymetr
Nie
Wodoszczelność
Tak
Mikrofon
Tak
Pojemność baterii
361 mAh
Transmisja danych
Nie
Kolor
Czarny
Gwarancja
24 miesiące
Informacje dodatkowe
Czujniki: Pulsometr (fotopletyzmograf 8PD), akcelerometr (32g), żyroskop, barometr, sensor światła, elektrokardiograf (ECG), BIA, kompas

Opinie

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty