Środek czyszczący do robotów, maszyn i użytku ogólnego Numatic Kleen Blue Star 200 ml

Środek czyszczący do robotów, maszyn i użytku ogólnego Numatic Kleen Blue Star 200 ml

Akcesoria AGD

Środek czyszczący do robotów, maszyn i użytku ogólnego Numatic Kleen Blue Star 200 ml

5902335367511, BLUE STAR 200ML

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
19,99 PLN

Produkt jest chwilowo niedostępny Produkt jest chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Środek czyszczący do robotów, maszyn i użytku ogólnego Numatic Kleen Blue Star 200 ml
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Środek czyszczący do robotów, maszyn i użytku ogólnego Numatic Kleen Blue Star 200 ml

ikona

Sposób użycia rozcieńczonego produktu

Profesjonalny środek do robotów mopujących oraz do ogólnego użytku w gospodarstwie domowym. Dzięki temu płynowi zwiększysz wydajność swojego robota czyszczącego. Sposób użycia środka czyszczącego do robotów, maszyn i użytku ogólnego Numatic Kleen Blue Star w robotach: napełnij pipetę dołączoną do zestawu koncentratem Blue Star - 2 ml i dolej do zbiornika z wodą (roztwór 0,5%). Sposób użycia roztworu (czyszczenie ogólne w gosp. domowym): do czyszczenia ogólnego w gospodarstwie domowym (mycie okien, podłóg, mebli, itp.) należy użyć rozcieńczonego roztworu w proporcji 1:200 (5 ml środka Blue Star na 1 L wody). Przy silnych zanieczyszczeniach można zwiększyć stężenie roztworu czyszczącego. Rozcieńczony produkt należy zawsze spryskać na szmatkę, nie na czyszczoną powierzchnię. Stosować z wodą o temperaturze pokojowej.

Środek czyszczący do robotów, maszyn i użytku ogólnego Numatic Kleen Blue Star widok na butelkę i pipetę od frontu
ikona

Sposób użycia nierozcieńczonego produktu

Stosowanie nierozcieńczonego koncentratu: środek czyszczący do robotów, maszyn i użytku ogólnego Numatic Kleen Blue Star jest idealny w walce ze śladami po atramencie, długopisie, czy gumie. Aby wyczyścić tego rodzaju zanieczyszczenia należy nakręcić na butelkę z nierozcieńczonym roztworem czyszczącym Blue Star spryskiwacz, rozpylić produkt na zanieczyszczone miejsce i odczekać ok. 3 min. Następnie wytrzeć zwilżoną szmatką. W razie potrzeby, czynność można powtórzyć.

ikona

Zalety środka czyszczącego

Podstawowe zalety środka czyszczącego do robotów, maszyn i użytku ogólnego Numatic Kleen Blue Star: rekomendowany do robotów mopujących niemal każdej marki. Produkowany przez markę Kleen, jedną z najlepszych w dziedzinie chemii przemysłowej. Profesjonalny, przemysłowy środek Kleen Blue Star poradzi sobie o wiele lepiej z brudem, niż domowa chemia czyszcząca. Jest idealny do wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, tj.: toalety, zabezpieczony parkiet, linoleum, szyby, ceramika, metal, płytka podłogowa, guma, kamień, PCV, itp. Preparat Kleen Blue Star ma właściwości pielęgnacyjne, nie niszczy nawet najdelikatniejszych powierzchni. Jest niezwykle wydajny – do czyszczenia np. podłóg zaleca się dodać ok. 5ml środka na 1l wody! Dzięki zawartości mikroemulsji posiada wzmocnioną siłę rozpuszczania cząsteczek brudu, tłuszczy, oleju. Usuwa - trudne do usunięcia - ślady po gumie, atramencie i długopisie! Czyści gruntownie i szybko wysycha, nie pozostawiając śladów, nadaje połysk i pozostawia przyjemny zapach! Kleen Blue Star może być stosowany także do mycia maszyn i linii produkcyjnych w przemyśle przetwórstwa spożywczego.

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Numatic
Rodzaj urządzenia
Środek czyszczący do robotów, maszyn i użytku ogólnego
Ilość sztuk w zestawie
1
Urządzenie kompatybilne
Roboty mopujące
Informacje
200 ml koncentratu Blue Star = 40L roztworu czyszczącego (0,5%)
200 ml koncentratu Blue Star = 80L roztworu czyszczącego (0,25%)
200 ml koncentratu Blue Star wystarcza na ok. 100 cykli mopowania za pomocą Robota Dibea D96/ILIFE V5s Pro/ILIFE V7s Plus/ILIFE V8s
Wymiary
Pojemność: 200 ml
Gwarancja
24 miesiące

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty