Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A1CW WIFI

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A1CW WIFI

Oczyszczacze powietrza

389,00 PLN 369,00 PLN
Kup teraz

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A1CW WIFI

6921732893033, BREEVA A1CW

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
389,00 PLN 369,00 PLN
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
389 , 00

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A1CW WIFI
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A1CW WIFI

ikona

Czyste powietrze

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A1CW WIFI posiada funkcję trybu nocnego, która ogranicza pracę wentylatora do minimum, redukując w ten sposób hałas wentylatora. Dodatkowo przyciemniona jest jasność klawiszy i wskaźnik jakości powietrza. Ta funkcja zapewnia spokojny sen członkom rodziny, a powietrze w pokoju jest zawsze czyste. Oczyszczacz powietrza wyposażony jest w tryb automatyczny, który dostosowuje intensywność pracy do poziomu zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu. Czujniki urządzenia stale monitorują odczyty jakości powietrza i odpowiednio dostosowują prędkość wentylatora. O jakości powietrza najczęściej informuje dioda zainstalowana w konstrukcji oczyszczacza. Jej kolor zmienia się w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wiele modeli wyposażono również w wyświetlacz, który przedstawia dokładne parametry w formie numerycznej. Dzięki temu najważniejsze informacje zawsze będą pod ręką. Przy wyborze urządzenia warto sprawdzić, o jakich wskaźnikach może powiadomić nas dany model i na tej podstawie dobrać sprzęt dostosowany do osobistych preferencji użytkownika.

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A1CW WIFI frontem
ikona

Filtry

Filtr HEPA (High Efficiency Air) w oczyszczaczu powietrza TCL BREEVA A1CW WIFI usuwa nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń z bardzo wysoką skutecznością. Dzieje się tak dzięki specjalnym włóknom syntetycznym poliestrowo-szklanym, a także dużej powierzchni pochłaniającej. Tak wyposażone modele doskonale sprawdzą się w domu osób z alergią, astmą oraz wszystkich osób o obniżonej odporności na infekcje dróg oddechowych. Filtry HEPA usuwają kurz unoszący się w powietrzu, na przykład: PM10, PM2.5, PM1, roztocza, pyłki, grzyby, bakterie, wirusy. Filtry węglowe stosowane w oczyszczaczach powietrza wykonane są z cząstek węgla aktywnego, które doskonale wiążą szkodliwe cząstki. Do ich głównych zadań należy usuwanie zanieczyszczeń gazowych, takich jak dym papierosowy oraz lotne związki organiczne. LZO są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia, toksyczne, drażniące, rakotwórcze, mogą dostać się do pomieszczenia przez otwarte okno lub system wentylacyjny lub być emitowane do zamkniętego pomieszczenia przez farby i substancje, kleje (np. formaldehyd) lub meble. Filtr węglowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, nawet przy niskich stężeniach. Urządzenia z filtrami węglowymi znajdą zastosowanie nie tylko w mieszkaniach czy biurach, ale także w obiektach przemysłowych. Głównym zadaniem filtra wstępnego jest wychwytywanie największych cząstek brudu. Mogą to być pyłki, kurz lub sierść zwierząt. Substancje te są niezwykle niebezpieczne dla alergików. Zaleca się regularne czyszczenie filtra, co zapewni, że reszta urządzenia również będzie działać z doskonałą wydajnością. Należy pamiętać, że filtr wstępny można myć wodą. Prawidłowe użytkowanie oczyszczaczy powietrza ma decydujący wpływ na żywotność i wydajność maszyny.

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A1CW WIFI wskaźnik poziomu zanieczyszczenia

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
TCL
Technologia oczyszczania
Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h]
230
Filtracja powietrza
Tak
Nawilżanie powietrza
Nie
Wbudowany wyświetlacz
Nie
Sterowanie zdalne
Tak
Filtry
HEPA , Węglowy , Wstępny
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²]
20
Gwarancja
24 miesiące
Wymiary
22 x 36 x 22 cm
Waga
4 kg
Kolor
Biały

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty