Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI

6921732890124, BREEVA A2WW

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
599,00 PLN

Produkt jest chwilowo niedostępny Produkt jest chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI

ikona

Automatyczne dostosowanie prędkości czyszczenia do poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI wyposażony jest w tryb automatyczny, który automatycznie dostosuje intensywność pracy do poziomu zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu. Czujniki urządzenia stale monitorują odczyty jakości powietrza i odpowiednio dostosowują prędkość wentylatora. Oczyszczacz powietrza z funkcją trybu nocnego ogranicza pracę wentylatora do minimum, redukując w ten sposób hałas wentylatora. Dodatkowo podświetlenie przycisków i wskaźnik jakości powietrza są przyciemnione. Ta funkcja zapewnia spokojny sen członkom rodziny, a powietrze w pokoju jest zawsze czyste.

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI frontem
ikona

Funkcja jonizacji i stały monitoring

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI posiada funkcję jonizacji, która nasyca powietrze jonami, dzięki czemu mikroorganizmy osadzają się na podłożu i nie przedostają się do dróg oddechowych użytkownika. Urządzenia te są wysoce odporne na wirusy i zarodniki grzybów na meblach lub ścianach. Urządzenia wyposażone w generatory jonów mogą być niezwykle przydatne dla alergików, a także dla wszystkich, którzy na co dzień przebywają w pomieszczeniach o dużej wilgotności. To rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Dioda zamontowana w konstrukcji oczyszczacza zazwyczaj informuje o jakości powietrza. Jego kolor zmienia się w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wiele modeli jest również wyposażonych w ekran, który wyświetla dokładne parametry w formie cyfrowej. Dzięki temu najważniejsze informacje będą zawsze pod ręką. Przy wyborze urządzenia należy sprawdzić, jakie wskaźniki może nam sygnalizować dany model i na tej podstawie wybrać urządzenie odpowiadające indywidualnym preferencjom użytkownika.

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI wskaźnik poziomu zanieczyszczenia
ikona

Filtry

Filtr HEPA (High Efficiency Air) oczyszczacza powietrza TCL BREEVA A2 WIFI usuwa nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń z bardzo wysoką skutecznością. Dzieje się tak dzięki specjalnym włóknom syntetycznym poliestrowo-szklanym, a także dużej powierzchni pochłaniającej. Tak wyposażone modele doskonale sprawdzą się w domu osób z alergią, astmą oraz wszystkich osób o obniżonej odporności na infekcje dróg oddechowych. Filtry HEPA usuwają kurz unoszący się w powietrzu, na przykład: PM10, PM2.5, PM1, roztocza, pyłki, grzyby, bakterie, wirusy. Filtry węglowe stosowane w oczyszczaczach powietrza wykonane są z cząstek węgla aktywnego, które doskonale wiążą szkodliwe cząstki. Do ich głównych zadań należy usuwanie zanieczyszczeń gazowych, takich jak dym papierosowy oraz lotne związki organiczne. LZO są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia, toksyczne, drażniące, rakotwórcze, mogą dostać się do pomieszczenia przez otwarte okno lub system wentylacyjny lub być emitowane do zamkniętego pomieszczenia przez farby i substancje, kleje (np. formaldehyd) lub meble. Filtr węglowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, nawet przy niskich stężeniach. Urządzenia z filtrami węglowymi znajdą zastosowanie nie tylko w mieszkaniach czy biurach, ale także w obiektach przemysłowych. Głównym zadaniem filtra wstępnego jest wychwytywanie największych cząstek brudu. Mogą to być pyłki, kurz lub sierść zwierząt. Substancje te są niezwykle niebezpieczne dla alergików. Zaleca się regularne czyszczenie filtra, co zapewni, że reszta urządzenia również będzie działać z doskonałą wydajnością. Należy pamiętać, że filtr wstępny można myć wodą. Prawidłowe użytkowanie oczyszczaczy powietrza ma decydujący wpływ na żywotność i wydajność maszyny.

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI funkcje
ikona

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI z nawilżaczem to urządzenie, które nie tylko usuwa zanieczyszczenia z otoczenia, ale także pozwala zwiększyć poziom wilgotności w pomieszczeniu. Suche powietrze może być niezwykle uciążliwe, zwłaszcza w gorącym sezonie. Gdy wilgotność spadnie poniżej wartości granicznej, mogą wystąpić problemy ze zdrowiem, koncentracją i samopoczuciem. Wysokiej klasy modele oczyszczaczy pozwolą usunąć wszelkie drobnoustroje i utrzymać wilgotność powietrza na optymalnym poziomie. Oczyszczacz powietrza posiada wbudowany timer, który pozwoli dostosować godziny pracy urządzenia do osobistych preferencji użytkownika. Ułatwia to ustawienie czasu automatycznego włączania i wyłączania. Tak wyposażone oczyszczacze powietrza znajdą szerokie zastosowanie zarówno w domach, jak i biurach. Należy jednak pamiętać, że szkodliwe mikroorganizmy bardzo szybko się rozmnażają. Tak więc tylko regularna eksploatacja urządzenia usunie zanieczyszczenia i zapewni oczekiwane rezultaty.

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A2 WIFI para wychodząca z oczyszczacza

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
TCL
Technologia oczyszczania
Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h]
200
Filtracja powietrza
Tak
Nawilżanie powietrza
Tak
Wbudowany wyświetlacz
Nie
Sterowanie zdalne
Tak
Filtry
HEPA , Węglowy , Wstępny
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²]
24
Gwarancja
24 miesiące
Wymiary
41 x 30 x 30 cm
Waga
4 kg
Kolor
Biały

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty