Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI

Oczyszczacze powietrza

899,00 PLN
Kup teraz

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI

5907720775803, KJ350F

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
899,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI

ikona

Zdalne sterowanie

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI jest sterowany za pomocą aplikacji mobilnej, co pozwala na lepsze wykorzystanie jego funkcji. Na smartfonach możemy na bieżąco monitorować jakość powietrza w pomieszczeniu, regulować tryb pracy wentylatora czy zdalnie włączać i wyłączać urządzenie. Oczyszczacze powietrza sterowane aplikacją mobilną to doskonały wybór dla tych, którzy kochają nowoczesne technologie w swoich domach.

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI aplikacja
ikona

Ciągły monitoring jakości powietrza w pomieszczeniu

Jakość powietrza jest zwykle sygnalizowana przez diodę zamontowaną w konstrukcji oczyszczacza powietrza TCL KJ350F WIFI. Jego kolor zmienia się w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wiele modeli jest również wyposażonych w ekran, który wyświetla dokładne parametry w formie cyfrowej. Dzięki temu najważniejsze informacje będą zawsze pod ręką. Przy wyborze urządzenia należy sprawdzić, jakie wskaźniki może nam powiedzieć dany model i na tej podstawie wybrać urządzenie, które odpowiada indywidualnym preferencjom użytkownika.

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI wskaźnik jakości powietrza
ikona

Filtry

Filtr HEPA (High Efficiency Air) w oczyszczaczu powietrza TCL KJ350F WIFI usuwa nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń z bardzo wysoką wydajnością. Dzieje się tak dzięki specjalnym włóknom wykonanym z mieszanki poliestrowo-szklanej, a także dużej powierzchni pochłaniającej. Les modèles équipés de cette manière seront parfaits pour les maisons des personnes allergiques, des astmatiques et toutes les personnes ayant une résistance réduite aux dróg oddechowych. Filtr HEPA usuwa zawieszony kurz, na przykład: PM10, PM2.5, PM1, roztocza, pyłki, grzyby, bakterie, wirusy. Filtry węglowe stosowane w oczyszczaczach powietrza wykonane są z cząstek węgla aktywnego, które doskonale wiążą szkodliwe cząstki. Do ich głównych zadań należy usuwanie zanieczyszczeń gazowych, takich jak dym papierosowy oraz lotne związki organiczne. LZO są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia, toksyczne, drażniące, rakotwórcze, mogą dostać się do pomieszczenia przez otwarte okno lub system wentylacyjny lub być emitowane do zamkniętego pomieszczenia przez farby i substancje, kleje (np. formaldehyd) lub meble. Filtr węglowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, nawet przy niskich stężeniach. Urządzenia z filtrami węglowymi znajdą zastosowanie nie tylko w mieszkaniach czy biurach, ale także w obiektach przemysłowych. Głównym zadaniem filtra wstępnego jest wychwytywanie największych cząstek brudu. Mogą to być pyłki, kurz lub sierść zwierząt. Substancje te są niezwykle niebezpieczne dla alergików. Zaleca się regularne czyszczenie filtra, co zapewni, że reszta urządzenia również będzie działać z doskonałą wydajnością. Należy pamiętać, że filtr wstępny można myć wodą. Prawidłowe użytkowanie oczyszczaczy powietrza ma decydujący wpływ na żywotność i wydajność maszyny.

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI filtr
ikona

Ustawianie czasu oczyszczania

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI ma wbudowany timer, który pozwala dostosować godziny pracy urządzenia do własnych preferencji. Ułatwia to ustawienie czasu automatycznego włączania i wyłączania. Tak wyposażone oczyszczacze powietrza znajdą szerokie zastosowanie zarówno w domach, jak i biurach. Należy jednak pamiętać, że szkodliwe mikroorganizmy bardzo szybko się rozmnażają. Tak więc tylko regularna eksploatacja urządzenia usunie zanieczyszczenia i zapewni oczekiwane rezultaty.

Oczyszczacz powietrza TCL KJ350F WIFI frontem

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
TCL
Technologia oczyszczania
Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h]
350
Filtracja powietrza
Tak
Nawilżanie powietrza
Nie
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Sterowanie zdalne
Tak
Filtry
HEPA , Węglowy , Wstępny
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²]
42
Gwarancja
24 miesiące
Wymiary
42 x 28 x 28 cm
Waga
4,8 kg
Kolor
Biały

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty