Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały

Oczyszczacze powietrza

1 439,00 PLN
Kup teraz

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały

5905279174887, TKJ835F

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
1 439,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały

ikona

Podświetlany kolorowy wskaźnik jakości powietrza

Jego najważniejsze cechy to oczyszczanie pasywne i aktywne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących, eliminacja przykrego zapachu z powietrza i tkanin, eliminacja szkodliwej elektrostatyczności z urządzeń biurowych. Posiada rówież funkcję jonizacji. Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały wyposażony został w kolorowy wskaźnik LED informujący o jakości powietrza, wskaźnik konieczności wymiany filtrów, auto restart, niski poziom hałasu - 30 dB.

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F widok na kolory podświetlenia
ikona

Ochrona przed smogiem

Lotne Związki Organiczne. Źródłem lotnych związków organicznych (LZO) występujących w postaci gazowej w powietrzu wewnątrz pomieszczeń są bakterie, pleśnie, materiały budowlane, tworzywa sztuczne, a także środki czyszczące i pochodne spalania. Najczęściej spotykane objawy nadmiernej ilości zanieczyszczeń to bóle głowy, zmęczenie, zaburzenia snu, podrażnienie dróg oddechowych i reakcje nadwrażliwości. Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały ma za zadanie pozbyć się ich z naszego otoczenia. Dzięki zastosowaniu w oczyszczaczach TCL TKJ835F wieloetapowej filtracji tj. flirt wstępny, filtr HEPA 13, filtr z aktywnym węglem gwarantujemy usunięcie szkodliwych cząstek w 99,99%.

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F widok na zwalczane czynniki
ikona

Technologie TCL

Technologia Apollo: to opracowana przez specjalistów ultranowoczesna i automatyczna technologia zapewniająca wyjątkową dokładność i wydajność oczyszczacza powietrza TCL TKJ835F białego. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i skutecznie oczyszcza z nich powietrze, automatycznie dobierając właściwy program.
Czujnik PM - oczyszczacze marki TCL zostały wyposażone w wyjątkowo dokładny czujnik porównywalny do profesjonalnych urządzeń laboratoryjnych
Funkcja AUTO - inteligentne oczyszczacze samodzielnie dobierające rodzaj programu i stopień natężenia pracy z jakim powinno pracować aby skutecznie i w jak najkrótszym czasie oczyszczać powietrze w pomieszczeniu.
Wskaźnik LED - precyzyjne czujniki stale monitorujące jakość filtrowanego powietrza, w zależności od wersji modelu pokazujące aktualną jakość w formie sygnałów kolorystycznych jakości powietrza lub w formie wyświetlacza ciekłokrystalicznego
Wieloetapowa filtracja: skutecznie oczyszcza powietrze usuwając do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń oraz do 99,99% bakterii i wirusów.

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F widok na budowę wnętrza urządzenia
ikona

Potwierdzona jakość

Wszystkie oczyszczacze powietrza marki TCL posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny. Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F biały, dzięki zastosowanym technologiom wykorzystywany podczas pracy gwarantują usunięcie PM2.5 do 99,95%.

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F widok na pomieszczenie z urządzeniem

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
TCL
Technologia oczyszczania
Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h]
750
Filtracja powietrza
Tak
Nawilżanie powietrza
Nie
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Sterowanie zdalne
Nie
Filtry
HEPA , Węglowy , Wstępny
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²]
105
Gwarancja
24 miesiące
Wymiary
72 x 40 x 39 cm
Waga
14,5 kg
Kolor
Biały

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty