Oczyszczasz powietrza TCL TKJ225 WIFI

Oczyszczasz powietrza TCL TKJ225 WIFI

Oczyszczacze powietrza

489,00 PLN
Kup teraz

Oczyszczasz powietrza TCL TKJ225 WIFI

5907720775292

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
489,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Oczyszczasz powietrza TCL TKJ225 WIFI
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 WIFI

ikona

Sterowanie klasyczne oraz poprzez WiFi

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 WIFI został wyposażony w moduł WiFi dzięki czemu istnieje możliwość sterowania nim za pomocą urządzeń mobilnych opartych na systemach operacyjnych Android i iOS. Z dowolnego miejsca można mieć pełną kontrolę i oprócz uruchamiania/wyłączania jest również możliwość ustawienia pracy tego urządzenia w trybach AUTO lub MANUALNYM, a to wszystko przy pełnym podglądzie parametrów powietrza pomieszczenia w którym znajduje się oczyszczacz.

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 widok na budowę filtra
ikona

Ochrona przed smogiem

Lotne Związki Organiczne. Źródłem lotnych związków organicznych (LZO) występujących w postaci gazowej w powietrzu wewnątrz pomieszczeń są bakterie, pleśnie, materiały budowlane, tworzywa sztuczne, a także środki czyszczące i pochodne spalania. Najczęściej spotykane objawy nadmiernej ilości zanieczyszczeń to bóle głowy, zmęczenie, zaburzenia snu, podrażnienie dróg oddechowych i reakcje nadwrażliwości. Oczyszczacze powietrza mają za zadanie pozbyć się ich z naszego otoczenia. Dzięki zastosowaniu w oczyszczaczu powietrza TCL TKJ225 WIFi wieloetapowej filtracji tj. flirt wstępny, filtr HEPA 13, filtr z aktywnym węglem gwarantujemy usunięcie szkodliwych cząstek w 99,99%.

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 widok na wizualizację pracy urządzenia
ikona

Technologie TCL

Technologia Apollo: to opracowana przez specjalistów ultranowoczesna i automatyczna technologia zapewniająca wyjątkową dokładność i wydajność oczyszczacza powietrza TCL TKJ225 WIFI. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i skutecznie oczyszcza z nich powietrze, automatycznie dobierając właściwy program.
Czujnik PM - oczyszczacze marki TCL zostały wyposażone w wyjątkowo dokładny czujnik porównywalny do profesjonalnych urządzeń laboratoryjnych
Funkcja AUTO - inteligentne oczyszczacze samodzielnie dobierające rodzaj programu i stopień natężenia pracy z jakim powinno pracować aby skutecznie i w jak najkrótszym czasie oczyszczać powietrze w pomieszczeniu.
Wskaźnik LED - precyzyjne czujniki stale monitorujące jakość filtrowanego powietrza, w zależności od wersji modelu pokazujące aktualną jakość w formie sygnałów kolorystycznych jakości powietrza lub w formie wyświetlacza ciekłokrystalicznego
Wieloetapowa filtracja: skutecznie oczyszcza powietrze usuwając do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń oraz do 99,99% bakterii i wirusów.

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 widok na 3 urządzenia z innym podświetleniem
ikona

Potwierdzona jakość

Wszystkie oczyszczacze powietrza marki TCL posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny. Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 WIFI, dzięki zastosowanym technologiom wykorzystywany podczas pracy gwarantują usunięcie PM2.5 do 99,95%.

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ225 widok na pomieszczenie z urządzeniem i opisem

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
TCL
Technologia oczyszczania
Wielostopniowa
Wydajność oczyszczania [m³/h]
270
Filtracja powietrza
Tak
Nawilżanie powietrza
Nie
Wbudowany wyświetlacz
Tak
Sterowanie zdalne
Tak
Filtry
HEPA , Węglowy , Wstępny
Max. powierzchnia pomieszczenia [m²]
28
Gwarancja
24 miesiące
Wymiary
516 x 311 x 198 mm
Waga
5,1 kg
Kolor
Biały

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty