Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70

Alkomaty

999,00 PLN
Kup teraz

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70

5901687922683, ISOBER 70

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
999,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70

ikona

Z myśla o firmach

PROMILER iSOBER 70 to nowoczesny alkomat elektrochemiczny, który zaprojektowaliśmy z myślą o użytkowaniu przez firmy oraz przez wymagających klientów indywidualnych. Urządzenie posiada CERTYFIKAT PN-EN 15964. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w platynowy sensor elektrochemiczny Qmol 4.0 o bardzo dużej powierzchni czynnej. W połączeniu z wysokiej klasy podzespołami, zapewnia on niezrównaną precyzję pomiarową oraz niski współczynnik MPE wyniku.

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70 - sensor Qmol 4.0
ikona

Niski Współczynnik MPE

MPE określa maksymalny dopuszczalny błąd pomiaru. W przypadku alkomatu PROMILER iSOBER 70 współczynnik MPE wynosi zaledwie 7% odchylenia od wyniku. Ponadto Rozbudowany system zabezpieczeń nieustannie czuwa nad parametrami pracy urządzenia oraz nad przebiegiem pomiaru – uniemożliwiając próby oszukania alkomatu (np. poprzez wciąganie powietrza zamiast wdmuchiwania). Jest to szczególnie istotne gdy urządzenie ma służyć np. do kontroli pracowników.

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70 - czujnik skierowany na manekina
ikona

Zaawansowane rozwiązania dla służb

Bardzo wysoka precyzja, powtarzalność wyników i niewrażliwość na próby zmanipulowania pomiaru. Te trzy kluczowe parametry pozwalają mu być stosowanym przez policję, co zostało potwierdzone certyfikacją PROMILER iSOBER 70 na normę PN-EN 15964, która jest przeznaczona do oceny „urządzeń zaprojektowanych dla służb egzekwujących prawo”. Po prostu alkomat elektrochemiczny sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. Ponadto PROMILER iSOBER 70 to najtańsze urządzenie PROMILER posiadające certyfikaty EN-PN15964 i jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane od lat przez naszych Klientów oczekujących przystępnego cenowo rozwiązania spełniającego jednocześnie najwyższe wymagania. Certyfikacja na normę PN-EN15964 jest niezwykle wymagająca i czasochłonna – badanie trwa ponad rok i gwarantuje, że urządzenie zachowuje swoje wysokie parametry przez minimum 12 miesięcy (12 m-cy to interwał kalibracyjny dla iSOBER 70).

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70 manekin w mundurze
ikona

Zaawansowana technologia

Dobór wysokiej klasy komponentów przy zastosowaniu zaawansowanej technologii notuje alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70 w czołówce urządzeń profesjonalnych do badań stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Rozbudowane menu umożliwia sprawdzenie zapisanych pomiarów, sprawdzenie ostatniej daty kalibracji, liczby wykonanych testów oraz ustawienie daty i kodu PIN zabezpieczającego urządzenie. Ponadto iSOBER 70 umożliwia zabezpieczenie menu indywidualnym kodem dostępu (PIN), co jest szczególnie ważne w firmach gdzie zaufanie menedżera do operatora alkomatu jest ograniczone – osoba niepowołana nie zmieni parametrów pracy alkomatu ani nie usunie wyników pomiarów.

Alkomat elektrochemiczny Promiler iSOBER 70 bez obudowy na białym tle

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Promiler
Rodzaj czujnika
sensor elektrochemiczny
Ekran
LCD
Dokładność wyniku [‰]
+/- 0.05‰
Zakres pomiaru
0.000-4.000 ‰
Możliwość kalibracji
Tak
Wymaga Ustnika
Tak
Liczba ustników w komplecie
2 szt.
Czas przygotowania do pracy
5/7 s
Zasilanie
Bateryjne
Wysokość
105 mm
Szerokość
51 mm
Głębokość
18,2 mm
Waga
64 g
Gwarancja
24 miesiące
Informacje dodatkowe
Interwał kalibracji: co 12 m-cy lub 1000 pomiarów

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty