Kategoria: AGD Drobne

AGD Drobne

Jakie żelazko kupić do 200 zł?

Żelazko to podstawowe urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Przymierzasz się do jego zakupu, lecz nie wiesz, na co się zdecydować? Masz do dyspozycji konkretny budżet i chcesz znaleźć żelazko do 200 zł? Jeśli zależy Ci, by wybrać dobry sprzęt, który ułatwi Ci prasowanie, koniecznie przeczytaj ten poradnik. Podpowiadamy, jakie żelazko kupić do 200 zł i przedstawiamy godne uwagi modele w tej cenie!

Vobis.pl, 17-04-2023
AGD Drobne

Na co zwracać uwagę przy zakupie czajnika?

Dobry czajnik to podstawa w każdej kuchni – i to nie tylko tej domowej. Choć urządzenia tego typu nie są zbytnio skomplikowane, ani w swojej budowie, ani też działaniu, ich zakup często sprawia problem – wybór modeli jest bowiem zaskakująco szeroki, a ponadto niemniej zróżnicowany. Na co zwracać uwagę przy wyborze czajnika? Jeśli przymierzasz się do jego zakupu i nie do końca wiesz, czym się kierować i na jakie urządzenie się zdecydować – świetnie trafiłeś. W tym artykule podpowiadamy, jak wybrać czajnik i wskazujemy, które modele warte są szczególnej uwagi.

Vobis.pl, 06-02-2023
AGD Drobne

Parownica do ubrań czy żelazko – co wybrać?

Prasowanie ubrań jednych odpręża, a dla innych jest nielubianym obowiązkiem. Bez względu na to, w której grupie się znajdujesz, na pewno są sytuacje, gdy po prostu musisz swoje ubrania i inne tkaniny pozbawić zagnieceń. Do tego celu niezbędne jest żelazko albo inne urządzenie, które w tym pomoże – parownica bądź generator pary. Co wybrać? Poznaj wady i zalety parownic oraz żelazek, a także przyjrzyj się ich funkcjom, by wybrać odpowiedni model. Przedstawiamy również zestawienie rekomendowanych urządzeń.

Vobis.pl, 24-08-2022
AGD Drobne

Jak wybrać lodówkę turystyczną? Jaka najlepsza? Czy warto?

Przygotowujesz się do wyjazdu na weekend, a może organizujesz grilla nad jeziorem? Niezależnie od tego, co masz w planach, jeśli musisz zabrać ze sobą jedzenie, powinieneś przewozić je w bezpieczny sposób. Mięsa, nabiał czy chłodne napoje trzeba transportować w odpowiednich warunkach termicznych. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy posiada się specjalny, przenośny sprzęt. Omawiamy, jak wybrać lodówkę turystyczną oraz dlaczego warto się na nią zdecydować!

Vobis.pl, 11-07-2022
AGD Drobne

Jaki nawilżacz powietrza warto wybrać? Jaki jest najlepszy?

Nawilżacz powietrza to urządzenie, które choć nie jest niezbędne, to jednak warto je mieć w domu czy biurze. Odpowiada za odpowiedni poziom nawilżenia powietrza w pomieszczeniach, co przekłada się na komfort oddychania, ale i lepsze samopoczucie. Jak wybrać nawilżasz powietrza? Jakie modele są polecane? Nasi eksperci przygotowali poradnik, który pomoże Ci w zakupie dobrej jakości sprzętu!

Vobis.pl, 11-07-2022
AGD Drobne

Jaki odkurzacz piorący? Wskazujemy!

Odkurzacz piorący to bardzo uniwersalne urządzenie. Możesz nim bowiem nie tylko odkurzyć podłogę lub dywan, ale również czyścić powierzchnię na mokro. Nic zatem dziwnego, że ten typ urządzeń cieszy się sporym uznaniem na całym świecie. Poniżej wskazujemy, jaki odkurzacz piorący kupić, a mówiąc dokładniej, czym się kierować w trakcie podejmowania decyzji zakupowej.

Vobis.pl, 19-04-2022
AGD Drobne

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać?

Odkurzacze bezprzewodowe w bardzo wielu polskich gospodarstwach domowych zastąpiły już tradycyjne i nieporęczne urządzenia z okablowaniem. Jeżeli chcesz wiedzieć, jaki odkurzacz bezprzewodowy jest najlepszy do Twojego użytku, sprawdź czym powinieneś kierować się w trakcie zakupów. Dodatkowo dowiesz się, jak ładować odkurzacz, a także jaki robot odkurzający najlepiej wybrać.

Vobis.pl, 12-04-2022
AGD Drobne

Jaki odkurzacz pionowy kupić?

Odkurzacz pionowy to urządzenie, które w dużym stopniu różni się od tradycyjnych odkurzaczy. Zapewnia niesamowitą wręcz swobodę odkurzania, nie ma kabla, niewiele waży i jest naprawdę kompaktowy, a zamiast giętkiej rury przybiera kształt sztywnego, długiego i zakończonego szczotką urządzenia. Na jakie modele odkurzaczy pionowych warto zwrócić uwagę?

Vobis.pl, 05-04-2022
AGD, AGD Drobne

Jaki odkurzacz kupić?

Sprzątanie wcale nie musi być żmudnym zajęciem. Ba, może być nawet przyjemne. Bardzo dużo zależy bowiem od tego, jakiego odkurzacza używasz. Dostępnych na rynku jest wiele rodzajów urządzeń, a najlepszy wybór zależy między innymi od warunków panujących w odkurzanych pomieszczeniach. Sprawdź, jakie urządzenie wybrać, aby Twoje sprzątanie było nie tylko efektywne, ale również komfortowe.

Vobis.pl, 01-04-2022
AGD Drobne

Roboty sprzątające - jaki wybrać?

W każdej dziedzinie życia obserwujemy nieustanny rozwój technologii. Coraz więcej sprzętów możemy obsługiwać zdalnie, przy pomocy swojego smartfona lub innego wybranego urządzenia mobilnego. Dotyczy to również AGD - przebywając poza domem możemy włączyć zmywarkę, zaprogramować pralkę czy też uruchomić piekarnik. Dzięki wprowadzaniu innowacji zyskaliśmy także pomoc w sprzątaniu, w postaci odkurzaczy automatycznych.

Vobis.pl, 24-03-2021
AGD Drobne, Mobile

Inteligentne oświetlenie domu

Smart Home to coraz popularniejszy system, który pozwala na zautomatyzowanie sterowania urządzeniami elektronicznymi. Dzięki konfiguracji naszego domowego sprzętu

w zintegrowaną całość, możemy kontrolować wszystkie jego elementy przy pomocy smartfona lub innego urządzenia mobilnego.

Vobis.pl, 27-01-2021
AGD, AGD Drobne, Mobile, Multimedia

Co kontroluje inteligentny dom?

Inteligentny dom to zintegrowany system, służący do kontroli i zautomatyzowania sterowania urządzeniami znajdującymi się w domu lub biurze. Przy pomocy smartfona bądź tabletu pozwala na porozumiewanie się i wydawanie poleceń, dotyczących na przykład temperatury w pomieszczeniach, włączenia piekarnika czy światła w wybranym pokoju. Jego działanie opiera się o tak zwany Internet Rzeczy (IoT), czyli koncepcję gromadzenia i wymiany danych przez urządzenia za pomocą sieci komputerowej lub inteligentnej instalacji elektrycznej KNX.

Vobis.pl, 23-12-2020
AGD Drobne

Depilator - jaki wybrać?

Depilator to urządzenie usuwające owłosienie wraz z cebulkami. Jego przewagą nad innymi, znanymi metodami depilacji, jak na przykład goleniem jednorazową maszynką, jest pozostawianie skóry gładkiej aż na kilka tygodni. Dodatkowo, odrastające włoski stają się coraz słabsze.

 Depilator często kojarzy się z bólem odczuwanym podczas zabiegu. To błędne myślenie! Wystarczy dobrać urządzenie odpowiednie do potrzeb swoich i swojego ciała, aby zniwelować ten dyskomfort.

Vobis.pl, 09-12-2020
Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty