Brother Drukarka etykiet P-touch PT-D800W

Brother Drukarka etykiet P-touch PT-D800W

Drukarki etykiet

Brother Drukarka etykiet P-touch PT-D800W

4977766763325, PTD800WYJ1

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: produkt tymczasowo niedostępny
1 589,00 PLN

Produkt chwilowo niedostępny Produkt chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Brother Drukarka etykiet P-touch PT-D800W
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Drukarka etykiet Brother P-touch PT-D800W

ikona drukarka

Drukarka etykiet

P-touch D800W to drukarka etykiet klasy profesjonalnej, będąca najbardziej zaawansowanym produktem w tej linii urządzeń firmy Brother. Model zaopatrzony w zintegrowaną z urządzeniem rączkę i schowek na dodatkową taśmę, może być wykorzystany podczas pracy w terenie. Drukarka etykiet Brother P-touch PT-D800W jest kompatybilna z komputerami działającymi pod kontrolą systemów Windows i Mac oraz z urządzeniami mobilnymi.

Drukarka etykiet Brother P-touch PT-D800W widok od przodu, drukarka rozłożona
ikona czas

Duża prędkość druku

Drukarka etykiet Brother P-touch PT-D800W jest wyposażona w pełnowymiarową, profesjonalną, rozkładaną klawiaturę typu PC oraz w duży, podświetlany wyświetlacz graficzny LCD z opcją podglądu wydruku i jego formatowania oraz wyświetlania komunikatów o wykonywanych operacjach. Model charakteryzuje się wysoką prędkością druku, wynoszącą do 60 mm na sekundę w rozdzielczości 360 dpi. Drukuje na etykietach od 3,5 mm do 36 mm szerokości, a maksymalna wysokość zadruku wynosi 32 mm. Pracę z urządzeniem ułatwia wbudowana gilotyna, która pozwala na szybkie przycięcie wyprodukowanych oznaczeń. Drukarka umożliwia również specjalne odcinanie do oznakowania kabli.

Drukarka etykiet Brother P-touch PT-D800W widok pod skosem w lewą stronę, drukarka złożona
ikona wifi

Łączność bezprzewodowa

Brother P-touch D800W pozwala na bezzwłoczne oraz intuicyjne drukowanie. Drukarka etykiet Brother P-touch PT-D800W oferuje 14 czcionek, 99 ramek, 465 symboli oraz edytowalne projekty etykiet, umożliwia także drukowanie kodów kreskowych (w tym przemysłowych kodów kreskowych 1 D i 2 D), obrazów i danych z arkuszy kalkulacyjnych. Użytkownicy mogą zaprojektować etykietę na komputerze a następnie wydrukować ją za pomocą połączenia USB lub WiFi. PT-D800W może być także używana z Mobile Cable Label – bezpłatną aplikacją opracowaną specjalnie do tworzenia etykiet telekomunikacyjnych, sieci transmisyjnych i instalacji elektrycznych. Etykiety, wykonane z elastycznego tworzywa, łatwo i dokładnie składają się wokół sieci i kabli elektrycznych.

Drukarka etykiet Brother P-touch PT-D800W widok pod skosem, drukarka rozłożona
ikona papier

Metoda termotransferu

Drukarka etykiet Brother P-touch PT-D800W obsługuje laminowane taśmy Brother TZe i jest dostępna w komplecie z laminowaną taśmą (czarny nadruk na białym tle) o szerokości 36 mm i długości 8 m. Taśmy TZe składają się z sześciu warstw, tworzących cienką oraz bardzo wytrzymałą etykietę. Znaki nanoszone są na nie metodą termotransferu i umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa). Takie rozwiązanie zabezpiecza je przed cieczami, tarciem, temperaturą, chemikaliami oraz światłem słonecznym. Przeprowadzone testy taśm zapewniają gwarancję wysokiej jakości oraz dużej wytrzymałości. Nośniki są również wygodne w użyciu – charakteryzują się łatwą w odklejeniu warstwą zabezpieczającą oraz dobrą przyczepnością.

Drukarka etykiet Brother P-touch PT-D800W widok pod skosem w prawą stronę, drukarka złożona

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Brother
Technologia druku
Termotransferowa
Obsługiwane formaty nośników
3.5, 6, 9, 12, 18, 24, 36mm
Maksymalna rozdzielczość druku
360 dpi
Interface
USB
Zasilanie
Zasilacz Zewnętrzny
Gwarancja
36 miesięcy

Ogólne

Kolor
Czarny

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty