DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router

DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router

Routery

1 250,00 PLN
Kup teraz

DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router

4710484740625, VIGOR2927

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
1 250,00 PLN

wysyłka do 5 dni wysyłka do 5 dni

Podziel się
Facebook E-mail
DRAYTEK Vigor 2927 VPN Firewall Router
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Router DRAYTEK Vigor 2927 VPN

ikona mobilny

Internet mobilny

Sieci komórkowe w Polsce obsługują obecnie technologię 4G/LTE do szybkiego przesyłania danych do Internetu, zapewniając elastyczność, mobilność i wygodę. Większość sieci dostarcza modemy USB 3G/4G, które można podłączyć bezpośrednio do routerów DrayTek. Alternatywnie możesz kupić router DrayTek Vigor, oznaczony symbolem „L”, z wbudowanym modemem 3G/4G – po prostu użyj samej karty SIM.

Router DRAYTEK Vigor 2927 internet mobilny
ikona sygnał

VLANy / podsieci LAN

W najprostszej topologii sieci LAN masz jedną fizyczną sieć oraz jedną adresację (np. 192.168.1.0/24), a co za tym idzie wszystkie urządzenia w tej sieci LAN mogą komunikować się z dowolnymi innymi. Wirtualna sieć LAN („VLAN”) to metoda segmentowania różnych urządzeń w zależności od ich lokalizacji, funkcji lub bezpieczeństwa. Na przykład możesz wyodrębnić działy w firmach (handel, księgowość, logistyka) lub oddzielić ruch na firmowy (pracownicy, serwery, VoIP) od gości korzystających z WiFi w swojej siedzibie. Reguły ustawione dla sieci VLAN mogą określać, czy każda sieć VLAN może komunikować się z innymi, czy też nie. Sieć VLAN może być oddzielona fizycznie lub oddzielona logicznymi znacznikami (tagami).

Router DRAYTEK Vigor 2927 VLAN i LAN
ikona router

Load Balance / Route Policy

Router DRAYTEK Vigor 2927 wspierają kilka różnych interfejsów WAN, które umożliwiają dostęp do Internetu z wykorzystaniem różnych technologii: ADSL/ADSL2/ADSL2+, VDSL2 poprzez wbudowany modem, Ethernet, 3G/4G(LTE) przez zewnętrzny modem USB lub modem wbudowany, WiFi. Równoważenie obciążenia to funkcja polegająca na tym, że router wykorzystuje jednocześnie więcej niż jedno połączenie WAN (Internet), na przykład dwa dostępy DSL przez które kierowany jest ruch internetowy.

Router DRAYTEK Vigor 2927 load balance
ikona availability

High availability

W każdej aplikacji o znaczeniu krytycznym, w której firma lub organizacja bezwzględnie korzysta z infrastruktury informatycznej i gdzie awaria spowodowałaby poważne zakłócenia, zapewnienie dostępności staje się najważniejsze. „Redundancja” zapewnia, że ​​dowolne urządzenie ma zapas na wypadek awarii. Przykładem redundancji zasilacz UPS w routerze DRAYTEK Vigor 2927, który przełącza się na zasilanie z baterii, jeśli nie działa zasilanie sieciowe.

Router DRAYTEK Vigor 2927 high availability
ikona wifi

Sieć bezprzewodowa (WiFi)

Bezprzewodowa sieć LAN lub „WiFi”, jak powszechnie wiadomo, jest wszechobecna. Jest ona używana codziennie przez smartfony, laptopy, tablety, a nawet domowe multimedia, takie jak inteligentne telewizory, systemy audio i konsole do gier. Sieć bezprzewodowa nie wymaga kabli zatem ​​bardzo łatwo jest próbować łączyć się z siecią uprawnionym użytkownikom jak i niepożądanym. Sieć WiFi możesz zabezpieczyć stosując najsilniejsze znane metody włączając WEP/WPA/WPA2 z użyciem klucza PSK lub serwera RADIUS. Bezpieczeństwo sieci radiowej można zwiększyć poprzez kontrolę MAC-adresów stacji. Bądź w siecie dzięki DRAYTEK Vigor 2927.

Router DRAYTEK Vigor 2927 wifi
ikona router

VPN

Router DRAYTEK Vigor 2927 posiada VPN. Jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje Internet do stworzenia Wirtualnej Sieci Prywatnej. Dwie odległe strony, powiedzmy, że twoje biuro w Poznaniu i Warszawie mogą przesyłać dane między sobą jakby były w jednej sieci, a w rzeczywistości dane przechodzą przez Internet. Korzystając z systemu zwanego tunelowaniem, urządzenie na każdym końcu szyfruje i przesyła wszystkie dane przeznaczone dla strony zdalnej. Wszystkie komputery nadal działają w ich prywatnych podsieciach, które znajdują się za Firewall. Do tych komputerów nadal nie można dotrzeć ze świata zewnętrznego, z wyjątkiem tunelu VPN, który ma tylko dwa końce – jeden w biurze, a drugi w odległym biurze.

Router DRAYTEK Vigor 2927 stworzenia Wirtualnej Sieci Prywatnej , VPN

Dane techniczne

Specyfikacja

Standard
WiFi 802.11ac
Wejścia/wyjścia
1 x RJ45 (LAN/WAN), 2 x USB 2.0, 5 x RJ45
Częstotliwość
5 GHz, 2.4 GHz
Zarządzanie urządzeniem
Aplikacja
Modem
3G/4G
Kolor dominujący
czarny
Gwarancja
24 miesiące
Waga
1.2 kg

Ogólne

Rodzaj urządzenia
Router biznesowy

Różne

Zabezpieczenia
WEP, WEP-802.1x, WPA-PSK, WPA-802.1x, WPA2-PSK, WPA2-802.1x

Zasilacz

Zasilanie
Zasilacz AC

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty