Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6

Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6

Routery

0,00 PLN
Kup teraz

Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6

4711387016824, SBASRUBZ6140

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6

ikona

4x więcej urządzeń, 2x większa szybkość

Standard Wi-Fi 6 zapewnia wyższe szybkości połączeń bezprzewodowych dzięki technologiom OFDMA, kolorowania BSS oraz MU-MIMO, a także większą wydajność sieci, dzięki czemu wszystkie Twoje urządzenia otrzymują odpowiednią przepustowość Wi-Fi. Technologia ta jest idealna do silnie obciążonych sieci z wieloma różnymi urządzeniami Wi-Fi, takimi jak laptopy, smartfony i urządzenia do inteligentnego domu. Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 został opracowany z myślą o zapewnieniu stabilnych i szybkich połączeń bezprzewodowych i przewodowych w sieciach z dużą liczbą podłączonych urządzeń. Ten router zapewni korzyści dla wszystkich Twoich urządzeń, począwszy od laptopów, smartfonów i konsol do gry, aż po wszystkie urządzenia IoT w Twoim domu.

Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 mężczyzna grający na laptopie
ikona

Łączność bezprzewodowa z prawdziwą szybkością wielogigabitową

Aby zapewnić sobie prawdziwą wydajność wielogigabitową, potrzebujesz połączeń WAN i LAN, które obsługują takie szybkości. Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 oferuje agregację łączy WAN i LAN, dzięki czemu możesz cieszyć się łącznością przewodową z szybkościami na poziomie 2 Gb/s – od modemu aż do komputera lub dysku NAS.

Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 widok złącz routera
ikona

Sygnał Wi-Fi, który sięga jeszcze dalej

Zaprojektowaliśmy router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 z myślą o zapewnieniu Ci najlepszego możliwego pokrycia sygnałem Wi-Fi. Wykorzystuje on nową technologię OFDMA należącą do standardu Wi-Fi 6, która umożliwia przesyłanie sygnału na większą odległość niż było to możliwe w standardzie Wi-Fi 5. Dzięki konfiguracji 4x4 MIMO i oddzielnym antenom do pasm 2,4 GHz i 5 GHz dla zmniejszenia zakłóceń, a także innym ulepszeniom, takim jak technologia kształtowania wiązki, która koncentruje sygnał w kierunku poszczególnych urządzeń, router TUF Gaming AX5400 zapewnia pokrycie sygnałem każdego kąta w domu.

Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 widok routera od przodu
ikona

Elastyczna i skalowalna sieć bezprzewodowa typu mesh

Gdy tylko potrzebny Ci będzie większy zasięg lub nowe funkcje, w każdej chwili możesz po prostu dodać kolejny kompatybilny router (np. router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6) do swojej sieci AiMesh! AiMesh to technologia łącząca ze sobą kilka kompatybilnych routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi typu mesh obejmującej całą powierzchnię domu. Ta elastyczna i skalowalna technologia pozwala Ci wykorzystywać zestaw różnych routerów kompatybilnych z AiMesh, a także w każdej chwili dodawać nowe w celu zwiększenia zasięgu sygnału. Wszystkie urządzenia w sieci AiMesh mają dostęp do wszystkich funkcji głównego routera, w tym także do funkcji gamingowych, takich jak pakiet zabezpieczeń klasy komercyjnej AiProtection i inne. Większość routerów ASUS obsługuje już AiMesh.

Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 rodzina siedząca przed laptopem
ikona

Stabilna praca i wytrzymałość

Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 został zaprojektowany pod kątem zapewnienia maksymalnej wydajności połączeń Wi-Fi. Inteligentnie rozmieszczone otwory wentylacyjne oraz dwa radiatory zapewniają lepsze chłodzenie i większą stabilność, natomiast zamocowane na stałe anteny i metalowe osłony portów zwiększają fizyczną wytrzymałość urządzenia.

Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 wnętrze routera
ikona

System bezpieczeństwa klasy komercyjnej dla Twojego domu

Bezpieczeństwo sieci domowej ma kluczowe znaczenie, jeśli korzystasz z kilku urządzeń podłączonych do sieci, a szczególnie, jeśli wśród nich są urządzenia bez możliwości zainstalowania ochrony antywirusowej, takie jak np. sprzęt typu IoT. Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 oferuje darmowy na całe życie pakiet zabezpieczeń AiProtection Pro, w tym najnowszy protokół bezpieczeństwa WPA3 oraz funkcje kontroli rodzicielskiej. Z routerem TUF Gaming AX5400 każde urządzenie jest chronione, a ponadto możesz kontrolować wszystkie wydarzenia w swojej sieci za pośrednictwem praktycznej aplikacji na urządzenia mobilne.

Router Asus RT-AX5400 Wi-Fi 6 ikona kłódki na smartfonie

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Asus
Standard
WiFi 6
Wejścia/wyjścia
1 x USB 3.0 , 1 x WAN (RJ-45) , 4 x LAN 10/100/1000
Częstotliwość
2,4 GHz / 5 GHz
Pojemność pamięci RAM
512 MB
Zarządzanie urządzeniem
Strona WWW, Aplikacja
Modem
Brak
Kolor dominujący
czarny
Gwarancja
36 miesięcy
Dodatkowe informacje
Obsługa WPS, obsługa zewnętrznych modemów 4G/LTE
Informacje dodatkowe
Znajdują sie w zakładce Opis produktu

Ogólne

Rodzaj urządzenia
Router

Różne

Zabezpieczenia
WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise , WPA2-Enterprise , WPS support, AiProtection Pro

Zasilacz

Zasilanie
Sieciowe

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty