Samsung Galaxy Tab S8+ SM-X806 12,4" 5g 8GB/256GB szary

Samsung Galaxy Tab S8+ SM-X806 12,4" 5g 8GB/256GB szary

Tablety

4 798,99 PLN
Kup teraz

Samsung Galaxy Tab S8+ SM-X806 12,4" 5g 8GB/256GB szary

8806094149265, SM-X806BZABEUE

  • Przekątna ekranu: 12.4"
  • Wbudowana pamięć: 256 GB
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Rozdzielczość: 2800 x 1752 px (WQXGA)
  • Procesor: Snapdragon® 8 Gen 1 (SM8450) (2.99GHz,2.4GHz,1.7GHz)
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
4 798,99 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Samsung Galaxy Tab S8+ SM-X806 12,4" 5g 8GB/256GB szary
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy

ikona

Przestrzeń nieograniczonych możliwości

W tablecie Samsung Galaxy Tab S8+ WiFi 5G 8GB/256GB grafitowym doświadczysz ekranu tak dużego jak ten z laptopa, przy znacznie mniejszej wadze – tylko 567 g – w porównaniu do ekranu laptopa 15,6" i wadze 1265 g)*.

*Mierzony po przekątnej ekran Galaxy Tab S8+ ma 12,4” jako pełen prostokąt i 12,4”, jeśli wziąć pod uwagę zaokrąglone rogi.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy pokazany front, bok i grubość tabletów, włączony ekran
ikona

Nowy, epicki standard tabletu

Więcej niż tylko przestrzeń. Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy zaprojektowano, byś mógł tworzyć niczym profesjonalista. Fotografuj i nagrywaj pierwszym ultraszerokim aparatem przednim w tablecie Galaxy, a następnie edytuj, korzystając z dużego ekranu Samsung Galaxy S8+.*

*Dostępność kolorów i modeli może się różnić w zależności od kraju, regionu i operatora.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy epicki standard tabletu
ikona

Moc, która zabierze Cię, dokąd zechcesz

Najszybszy chip w Samsung Galaxy Doświadcz błyskawicznej prędkości, grając w pełne akcji gry i używając zaawansowanych aplikacji. Wszystko to za sprawą super mocnego procesora Snapdragon® 8 Gen 1.
Szybka łączność zwiększy Twoje możliwości Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy działa w 5G i Wi-Fi 6E. Na tablecie masz więc najszybszą łączność Wi-Fi, która dodatkowo Twoją efektywność. Możesz teraz przesyłać pliki na inne swoje urządzenia Galaxy z prędkością do 2,4 Gbps.*
Skaner linii papilarnych na ekranie Rewolucyjna funkcja uwierzytelniania biometrycznego. Czytnik linii papilarnych na wyświetlaczu podwyższający poziom zabezpieczenia, które chroni Twoje dane dzięki Samsung Knox.
Zwiększ moc ładowania Dzięki pojemnej, inteligentnej baterii** bez problemu urządzisz sobie filmowy maraton, zaś obsługa Super Fast Charger 45 W szybko na nowo zapewni urządzeniu pełną moc.***

*Dostępność sieci Wi-Fi 6E może się różnić w zależności od kraju, dostawcy sieci i środowiska użytkownika. Wymaga optymalnego połączenia. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika. *Sieć 5G nie jest powszechnie dostępna w Polsce.
**Wartość typowa testowana przez zewnętrzną firmę w warunkach laboratoryjnych. Wartość typowa to szacowana wartość średnia uwzględniająca zróżnicowanie pojemności wśród próbek baterii testowanych w ramach standardu IEC 61960. Oceniona (minimalna) wartość wynosi 9800 mAh dla Galaxy Tab S8+ oraz 7760 mAh dla Galaxy Tab S8. Rzeczywista żywotność baterii może się różnić w zależności do otoczenia sieciowego, wzorców użytkowania i innych czynników.
***Ładowarki, w tym ładowarka 45 W, są sprzedawane oddzielnie.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy pokazane właściwości
ikona

Całkiem nowy rysik S Pen

Rysik S Pen stanowi element zestawu i magnetycznie mocuje się z tyłu tabletu Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB, by się ładować i w każdej chwili korzystać z jego możliwości. Pisz, projektuj, szkicuj lub rysuj, a Twoje najbardziej szalone pomysły staną się rzeczywistością dzięki rysikowi S Pen o ultraniskiej latencji. To jedno narzędzie kryje w sobie tysiąc innych, dając Ci imponujące możliwości. Dzięki łączności Bluetooth, rysik obsługuje gesty Air Actions - możesz korzystać z nich, by robić selfie, zmieniać slajdy na prezentacji czy nawet wygodnie i z odległości sterować oglądanym wideo.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy rysik
ikona

Gotów na wszystko, co warto zanotować

Notatki Samsung to najszybszy sposób, by zapisać wszystkie Twoje genialne pomysły warte milion dolarów. Możesz tworzyć notatki, szkice czy rysunki, a także przekształcać odręczne zapiski w tekst cyfrowy. Daj swojej kreatywności nowe możliwości razem z tabletem Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowym.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy stworzony rysunek
ikona

Z Clip Studio Paint uwolnisz drzemiącego w Tobie artystę

Kochasz rysować lub malować? Clip Studio Paint* stworzono właśnie dla takich twórczych ludzi jak Ty. Ciesz się naturalnym wrażeniem korzystania z pędzla i urzeczywistniaj swoje najlepsze pomysły. Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy jest niczym epickie płótno z epicką paletą barw. Na telefonie wybieraj pędzle, nie brudząc niepotrzebnie płótna.

*Wymagana subskrypcja Clip Studio Paint. Wstępnie zainstalowana na wybranych rynkach. Aplikację Clip Studio Paint można pobrać z Galaxy Store, a osoby, które korzystają z niej po raz pierwszy, mogą używać jej bezpłatnie przez 6 miesięcy. Regulamin może się różnić w zależności od kraju i regionu.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy Clip Studio Paint
ikona

Rysik S Pen umożliwia precyzyjną edycję

Gotów stworzyć arcydzieło? Rysik S Pen i LumaFusion spieszą z pomocą.* Szybciej i precyzyjniej edytuj filmy za sprawą rysika S Pen o najdoskonalszej responsywności.* Dzięki LumaFusion masz z kolei dostęp do narzędzi edycyjnych, które pozwolą Ci uzyskać pożądany kinowy efekt.

*Obraz stanowi symulację w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty UI może być inny.
*W chwili obecnej LumaFusion nie jest dostępne na urządzeniach z systemem Android. Usługa LumaFusion ma zostać udostępniona w pierwszej połowie 2022 r. Dostępność aplikacji LumaFusion może się różnić w zależności od kraju, regionu i operatora.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy LumaFusion
ikona

Natychmiast udostępniaj swoje kreatywne pomysły na innych urządzeniach Galaxy

Dzięki Quick Share w tablecie Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowym swoje dzieła przeniesiesz jednym dotknięciem.* Z łatwością przesyłaj ogromne pliki ze zdjęciami i filmami na telefon bądź PC.

*Dostępne na urządzeniach z zainstalowanym One Ui 2.1 lub nowszym; wymaga aktualizacji aplikacji MDE Service Framework i Quick Share. Aby możliwe było korzystanie z Quick Share, wymagane są połączenia Bluetooth Low Energy i Wi-Fi. Quick Share może nie działać w przypadku niektórych aplikacji.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy Quick Share
ikona

Zawsze i wszędzie bądź w centrum uwagi

Funkcja Automatyczne ramki w tablecie Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowym skupia na Tobie całą uwagę. Teraz, kiedy będziesz chciał nagrać np. lekcję tańca, aparat automatycznie użyje zoomu, skupiając się na Tobie i prezentowanych przez Ciebie krokach.* Centrum uwagi będziesz również podczas wideorozmów. Gdy do konwersacji dołączą kolejne osoby, podwójny aparat przedni automatycznie zmniejszy obraz, by zmieścili się na nim wszyscy uczestnicy. A Ty będziesz miał wrażenie, jakbyście prowadzili rozmowę, przebywając w tym samym pomieszczeniu.

*Może nie współdziałać z niektórymi rozdzielczościami i proporcjami ekranu. Podczas korzystania z Auto Framing mogą nie być dostępne niektóre funkcje. Rozwiązanie rozpoznaje tylko ludzi, istnieje też limit liczby rozpoznawanych osób.
*Auto Framing jest dostępne wyłącznie w przednim aparacie ultraszerokokątnym.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy automatyczna ramka
ikona

Cała paczka znowu razem dzięki Google Duo

Połącz się z najlepszym przyjacielem lub nawet z 31 bliskimi znajomymi, korzystając z aplikacji oferującej wideorozmowy wysokiej jakości. Technologia redukcji szumów Three-Mic w grafitowym tablecie Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB zapewni doskonały dźwięk, byś mógł swobodnie uczestniczyć w rozmowie. A dzięki Jamboard – interaktywnej tablicy cyfrowej Google – możecie nawiązać kreatywną współpracę.* Udostępniaj ekran, ciesząc się wspólnym oglądaniem prezentowanych treści na Google Duo. Teraz wraz z przyjaciółmi możesz oglądać wideo i w czasie rzeczywistym o nich rozmawiać.*

*Jamboard należy pobrać osobno; dodatkowe funkcjonalności mogą wymagać zakupu.
*Google Duo jest znakiem towarowym Google LLC. UX/UI może ulec zmianie. Dostępność aplikacji Google Duo może się różnić w zależności od kraju i regionu.
*Wymaga optymalnego połączenia. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od kraju, operatora i środowiska użytkownika.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy Google Duo
ikona

Dodaj wyjątkową klawiaturę

Pora zabrać się do pracy? Zaawansowana klawiatura Book Cover Keyboard 2-w-1 umożliwia korzystanie z tabletu Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB w kolorze grafitowym jak z komputera. Dzięki temu przełączanie się na tryb realizacji zadań to sama przyjemność.* A gdy uporasz się z pracą, zrelaksuj się, korzystając ze składanej nóżki, która pozwoli Ci oglądać filmy w różnych pozycjach.

*Klawiatura Book Cover Keyboard jest sprzedawana osobno.
*Smukła wersja klawiatury Book Cover Keyboard Slim jest dostępna dla Galaxy Tab S8+ i Galaxy Tab S8. Design klawiatury Book Cover Keyboard może się różnić w zależności od modelu. Dostępność może się różnić w zależności od kraju, regionu i operatora.

Tablet Samsung Galaxy Tab 5G 8GB/256GB grafitowy dodatkowa klawiatura
ikona

Poznaj Ekosystem Galaxy

Teraz Twoje urządzenia Galaxy mogę współdziałać ze sobą bez przeszkód. Pracuj na tablecie Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowym oraz smartfonie Samsung Galaxy w wygodny sposób i łam dotychczasowe bariery. W prosty sposób uzyskasz stały dostęp do treści i plików swoich urządzeń w ramach jednego ekosystemu. Jedno konto Samsung sprawi, że bez problemu możesz przenosić treści z jednego urządzenia na inne.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy Ekosystem Galaxy - współdziałanie urządzeń Galaxy
ikona

Wygodna praca

Łatwy transfer plików Potrzebujesz przesłać plik znajomemu? Teraz w szybki i łatwy sposób możesz udostępnić pliki nawet 5 pobliskim urządzeniom Galaxy jednocześnie, wysyłając np. swoje ulubione zdjęcia przyjaciołom czy ważne dokumenty podczas biznesowego spotkania z tabletu na smartfony Galaxy.
Szybkie kopiowanie Pracuj wygodnie na kilku urządzeniach. Kopiuj tekst lub obraz z telefonu na tablet i odwrotnie. Możesz też korzystać z wygodnej synchronizacji notatek w aplikacji Notatki Samsung i mieć do nich stały dostęp na wszystkich swoich urządzeniach Galaxy*.
Płynne przełączanie Dostępna w słuchawkach Galaxy Buds Pro funkcja przełączania się pomiędzy urządzeniami natychmiast wykrywa i łączy się z kluczowym w danej chwili urządzeniem. Zatem gdy oglądasz na grafitowym tablecie Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB film i ktoś do Ciebie zadzwoni, Galaxy Buds Pro przełączą dźwięk na Twój telefon, a gdy zakończysz rozmowę, ponownie płynnie połączą się z tabletem. Zrobią to wszystko automatycznie za Ciebie, żebyś nie musiał nawet ruszyć palcem**.
Bądź w stałym kontakcie Odbieraj telefon lub odpisz na wiadomość na tablecie, na którym właśnie oglądasz ulubiony serial. Bez ograniczeń odległości: działa nawet wtedy, gdy telefon i tablet są podłączone do różnych sieci Wi-Fi i LTE.
Dodatkowy ekran Jeden ekran to za mało? Aktywuj opcję Drugiego ekranu i korzystaj ze swojego tabletu jak dodatkowego ekranu do Twojego komputera.

*Wszystkie funkcje są obsługiwane przez One UI 3.1. Dostępność One UI 3.1 może się różnić w zależności od urządzenia, kraju, regionu i operatora.
**Oba urządzenia muszą mieć One UI 3.1 i włączony Bluetooth, muszą także być połączone z tym samym kontem Samsung i tą samą siecią Wi-Fi.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy ważne cechy tabletu
ikona

Mistrzowska wielozadaniowość dzięki Samsung DeX

Korzystaj ze swojego grafitowego tabletu Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB niemal tak, jak z laptopa. Wysyłaj SMS-y do znajomych, oglądaj film na dużym ekranie, wygodnie przeglądaj Internet i korzystaj z interfejsu pozwalającego otworzyć kilka okien na raz - wszystko z urządzeniem Galaxy wspomaganym przez tryb DeX. Doskonałe narzędzie do wielozadaniowości jest teraz dostępne z połączeniem bezprzewodowym, pozwalając Ci na komfortową pracę wszędzie tam, gdzie się znajdujesz - nawet w podróży!

*DeX na komputerach PC jest dostępny na wybranych urządzeniach oraz na systemach Windows 7, 10 i wersjach Mac OS nowszych niż 10.13. Odwiedź stronę z Najczęściej zadawanymi pytaniami, aby uzyskać pełną listę zgodnych urządzeń i oprogramowania. Wymaga pobrania aplikacji na komputer PC.
*Bezprzewodowa stacja DeX dla PC może być używana z urządzeniami, które obsługują OneUI w wersji 3.1 lub nowszej.

Tablet Samsung Galaxy Tab S8+ 5G 8GB/256GB grafitowy tryb DeX

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Samsung
Przekątna ekranu
12.4"
Wbudowana pamięć
256 GB
Łączność bezprzewodowa
5G, WiFi, Bluetooth
Pamięć RAM
8 GB
Typ ekranu
sAMOLED
Złącza
1 x USB (Type C)
Aparat
Aparat tylny: 13MP AF + 6MP UW + Flash. Aparat przedni: 12MP UW
Informacje dodatkowe
Bateria - 10 090 mAh
Wysokość
285 mm
Szerokość
185 mm
Głębokość
5.7 mm
Gwarancja
24 miesięcy

Ogólne

System operacyjny
Android
Kolor
Grafitowy
Waga
567g

Wyświetlacz

Rozdzielczość
2800 x 1752 px (WQXGA)

Procesor

Procesor
Snapdragon® 8 Gen 1 (SM8450) (2.99GHz,2.4GHz,1.7GHz)

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty