Programy Windows

wyświetlono 10 z 10 produktów

Widok

PLN

Kategoria: Programy Windows

699,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny

PLN

Kategoria: Programy Windows

629,00 zł

Produkt niedostępny

PLN

Kategoria: Programy Windows

3 104,00 zł

Produkt niedostępny

PLN

Kategoria: Programy Windows

4 009,00 zł

Produkt niedostępny

PLN

Kategoria: Programy Windows

1 795,00 zł

Produkt niedostępny

PLN

2 969,00 zł

Produkt niedostępny

PLN

Kategoria: Programy Windows

145,00 zł

Produkt niedostępny

PLN

Kategoria: Programy Windows

22 315,00 zł

Produkt niedostępny

PLN

Kategoria: Programy Windows

1 573,00 zł

Produkt niedostępny

PLN

Kategoria: Programy Windows

3 268,00 zł

Produkt niedostępny

Wyników na stronie:

Programy Microsoft są jednymi z najpopularniejszych na rynku. Nic dziwnego, gdyż system operacyjny Windows jest niezmiennym liderem w swojej dziedzinie od lat. Firma wciąż rozwija swoje oprogramowanie, tworzy nowe produkty i wprowadza innowacje. W naszym sklepie dostać można różne programy Windows, dla firm i użytkowników indywidualnych. 

Microsoft Project Pro 

Microsoft Project rozwijany jest cały czas, z generacji na generację. Ta aplikacja na system operacyjny Windows służy do zarządzania czasem, zasobami oraz finansami realizowanych projektów w ramach przedsiębiorstwa. Generuje wybrane raporty, może tworzyć harmonogramy i plany. Dodatkowo, jest zintegrowany z narzędziami pakietu Office, takimi jak Word, Excel oraz Outlook. Z jego pomocą można między innymi zaplanować poszczególne działania i czas do ich realizacji. Można także zaplanować pracę konkretnym pracownikom. Realizowany projekt zaś w łatwy sposób można kontrolować na poszczególnych etapach. Bez problemu z jego poziomu można również zarządzać budżetem projektu, analizować poniesione koszty i efektywność.

Windows Server 2019 Essentials

Windows Server 2019 Essentials to system operacyjny przeznaczony dla organizacji z nie więcej niż 25 użytkownikami i 50 urządzeniami. Łączy ze sobą środowiska informatyczne z platformą Azure, umożliwiając tym samym stosowanie scenariuszy hybrydowych i zapewniając maksymalny zwrot z istniejących inwestycji. Przy jego pomocy można tworzyć natywne aplikacje chmurowe oraz modernizować tradycyjne aplikacje. Pozwala również na rozwój centrum danych, co pomaga w zwiększaniu efektywności i bezpieczeństwa. Windows Server 2019 Essentials to rozwiązanie dedykowane dla dwudziestu pięciu użytkowników lub pięćdziesięciu komputerów. Obsługuje Kubernetes, wspiera najnowszy sprzęt, umożliwia udostępnianie plików i drukarek, a także budowę  hiperkonwergentnych infrastruktur.

Windows Server 2016 

Windows Server 2016 dostępny jest w trzech wersjach: Standard, Essentials oraz DataCenter. Jest to system operacyjny dedykowany wyłącznie pracy w chmurze. Służy między innymi do zarządzania sieciami komputerów, przetwarzania danych oraz Webhostingu. Ochronę systemu i danych zapewniają zintegrowane poziomy bezpieczeństwa. Duże przedsiębiorstwa powinny stawiać na wersję DataCenter, co w kontekście firm o rozbudowanym środowisku wirtualnym jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Posiada ona między innymi takie funkcje, jak Shielded Virtual Machines, Software Defined Networking (SDN), Storage Spaces Direct a także Storage Replica. 

Mniejsze firmy mogą spokojnie korzystać z bazującego na Windows 10 Windows Server 2016 Essentials. Obsługuje do dwudziestu pięciu użytkowników lub pięćdziesięciu urządzeń. Zaletą jest prosta instalacja systemu, z pomocą kreatora.  W trakcie trwania całej procedury automatycznie zostaje utworzona nowa struktura Active Directory, bez potrzeby kreowania jej przez narzędzia administratora w tle. 

Microsoft SQL Server

Microsoft SQL Server to systemy zarządzania bazą danych. Zabezpieczają również przed nieautoryzowanym dostępem w oparciu o mechanizmy uwierzytelniania. Jego obsługa odbywa się przy pomocy dedykowanych narzędzi zarządzania, wyposażonych w graficzny interfejs użytkownika. Może wykonywać zadania zarówno w środowisku lokalnym, jak i przez różne chmury publiczne. 

Microsoft Exchange Server

Microsoft Exchange Server to propozycja na ujednolicony system komunikacji, który dba o zapewnienie komunikacji, w tym poczty elektronicznej, obsługi pracowników i łączności firmy. Umożliwia obsługę nawet stu baz danych o pojemności 2 TB każda. Może być obsługiwana nie tylko przed komputer, ale i z urządzenia mobilnego.

Microsoft SharePoint Server

Microsoft SharePoint Server to miejsce do przechowywania, organizacji i udostępniania informacji. Do jego obsługi wystarczy przeglądarka, na przykład Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome lub Firefox. Można zakupić wersję elektroniczną, czyli ESD, i z bezterminowym okresem licencji. Pozwala na modyfikację jednego pliku przez kilku użytkowników, w tym samym czasie, co usprawnia pracę. Tym sposobem mamy pewność, że wszyscy członkowie zespołu posiadają dostęp do aktualnych danych, unikając niepotrzebnych problemów. Taka funkcja bardzo usprawnia pracę, każdy użytkownik może mieć dostęp do biblioteki dokumentów. 

Licencje dostępowe Microsoft Windows

Licencja dostępowa CAL (Client Access License) niezbędna jest, gdy stacje robocze w firmie posiadają łączność z siecią. Można ją przypisać do danego użytkownika lub urządzenia. Jednym z rodzajów jest licencja CAL dla użytkownika, która znajduje zastosowanie w przypadku, gdy pracownicy potrzebują zdalnego dostępu do sieci. Jest to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które mają więcej punktów dostępu, niż użytkowników. Licencje CAL na urządzenie zaś kupowane są dla każdego urządzenia, bez znaczenia jest więc liczba użytkowników. W związku z tym większa ilość użytkowników ma dostęp do zasobów serwera, z jednego urządzenia. Można wyróżnić także inne typy licencji CAL, jak CAL na RDS, CAL na SQL czy CAL na Exchange.

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty