Kod elektroniczny DJI Care Refresh do DJI Air 3 (24 miesiące)

Kod elektroniczny DJI Care Refresh do DJI Air 3 (24 miesiące)

Gwarancje i ubezpieczenia

949,00 PLN
Kup teraz

Kod elektroniczny DJI Care Refresh do DJI Air 3 (24 miesiące)

6941565963666, CP.QT.00008578.01

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
949,00 PLN

Produkt elektroniczny Produkt elektroniczny

Podziel się
Facebook E-mail
Kod elektroniczny DJI Care Refresh do DJI Air 3 (24 miesiące)
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Kod elektroniczny DJI Care Refresh do DJI Air 3 (24 miesiące)

ikona

Ochrona serwisowa z DJI Care Refresh

Kod elektroniczny DJI Care Refresh to ochrona serwisowa Twojego drona, która zapewni Ci, za niewielką dodatkową opłatą, dwie wymiany uszkodzonego sprzętu w ciągu jednego roku, obejmując uszkodzenia powstałe m.in. w wyniku kolizji lub kontaktu produktu z wodą. Uszkodzony sprzęt zostanie wówczas wymieniony na nowy lub równoważny nowemu produkt. Pakiet Serwisowy można aktywować jednorazowo do 48 godzin od aktywacji (pierwszego uruchomienia) drona bądź w późniejszym terminie po przesłaniu weryfikacyjnego materiału wideo do DJI.

Kod elektroniczny DJI do Air 3 widok na reklame produktu
ikona

Jak aktywować DJI Care Refresh

1. Kod elektroniczny DJI należy aktywować pod adresem: https://support.dji.com/care/active. 2. W trakcie procesu aktywacji należy podać treść kodu Care Refresh, numer seryjny urządzenia (znajduje się on bezpośrednio na produkcie) oraz dane osoby aktywującej Pakiet (imię i nazwisko, adres e-mail). 3. Pakiet Serwisowy zostanie aktywowany i automatycznie przypisany do odpowiedniego regionu. Potwierdzenie aktywacji DJI Care Refresh otrzymasz drogą mailową. Twój dron jest już bezpieczny! Istnieje również możliwość przypisania DJI Care Refresh do produktu po upłynięciu 48 godzin od jego aktywacji. W tym celu należy przesłać film weryfikacyjny, prezentujący stan urządzenia producentowi. Szczegółowe informacje oraz przykładowy materiał wideo dostępne są pod adresem: https://repair.dji.com/en/djicare/customerupload.

Kod elektroniczny DJI do Air 3 widok na przedstawioną tarczę
ikona

Gdy zdarzy się wypadek

Procedura postępowania w razie wypadku jest banalnie prosta. Wystarczy, że zgłosisz awarię i wyślesz uszkodzony sprzęt do serwisu gwarancyjnego DJI - nie zapomnij o adnotacji, że korzystasz z kodu DJI Care Refresh. Po otrzymaniu wyceny naprawy możesz wybrać, czy się na nią decydujesz, czy wolisz skorzystać z wymiany w ramach Usługi Serwisowej. Kiedy wybierzesz drugą opcję, musisz tylko uiścić odpowiednią opłatę - wymienione urządzenie otrzymasz priorytetowo, a jeśli znajdujesz się w tym samym regionie, w którym została zakupiona usługa DJI Care Refresh, wysyłkę opłaci producent!

Kod elektroniczny DJI do Air 3 widok na dwie osoby wymieniające się towarem
ikona

Przypadki objęte DJI Care Refresh

Wykupując Kod elektorniczny DJI Care Refresh ochraniasz swojego drona przed m.in. upadkiem, utopieniem, kolizją czy wypadkiem spowodowanym zakłóceniem sygnału pracy drona. DJI Care Refresh obejmuje również wypadki wywołane z winy operatora. •Błąd użytkownika. •Zakłócenie sygnału. •Kolizja. •Utopienie (Warunkiem skorzystania z ochrony jest dostarczenie wraku drona do centrum serwisowego producenta). •Upadek.

Kod elektroniczny DJI do Air 3 widok z góry na reklamę i przeróżnę produkty tej marki
ikona

DJI Care Refresh nie obejmuje

1.Zgubionego bądź częściowo zgubionego drona, gimbala lub akcesoriów. 2. Kradzieży lub porzucenia produktu. 3. Uszkodzeń spowodowanych lotem w niewłaściwych warunkach atmosferycznych. 4. Nadajnika, akcesoriów dodatkowych. 5. Rozmyślnej utraty drona. 6. Uszkodzeń obudowy, które nie wpływają na działanie produktu. 7. Bezpośrednich lub niebezpośrednich uszkodzeń spowodowanych działaniem sił wyższych. 8. Usterek powstałych poza okresem ważności DJI Care Refresh. 9. Dodatkowych opłat związanych z ulepszaniem modelu, poprawianiem jego osiągów. 10. Usterek wynikających z przeprowadzania modyfikacji, które nie są zgodne z zaleceniami znajdującymi się w podręczniku użytkownika bądź z używania niekompatybilnych akumulatorów i ładowarki. 11. Usterek wynikających z korzystania z nieautoryzowanych akcesoriów, akumulatorów bądź oprogramowania.

Kod elektroniczny DJI do Air 3 widok od frontu

Dane techniczne

Specyfikacja

Rodzaj
Kod elektroniczny
Przeznaczona dla:
DJI Air 3
Okres
24 miesiące
Gwarancja
Brak danych

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty