Kod elektroniczny DJI Care Refresh DJI Mini 4 Pro 1 rok

Kod elektroniczny DJI Care Refresh DJI Mini 4 Pro 1 rok

Gwarancje i ubezpieczenia

419,00 PLN
Kup teraz

Kod elektroniczny DJI Care Refresh DJI Mini 4 Pro 1 rok

6941565969316, CP.QT.00008998.01

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
419,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Kod elektroniczny DJI Care Refresh DJI Mini 4 Pro 1 rok
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Kod elektroniczny DJI Care Refresh DJI Mini 4 Pro 1 rok

ikona

Ochrona stworzona dla Ciebie

DJI Care Refresh to ochrona serwisowa Twojego drona, która zapewni Ci, za niewielką dodatkową opłatą, cztery wymiany uszkodzonego sprzętu w ciągu dwóch lat. Obejmuje uszkodzenia powstałe między innymi w wyniku kolizji lub kontaktu produktu z wodą. Uszkodzony sprzęt zostanie wówczas wymieniony na nowy lub równoważny nowemu. Kod elektroniczny DJI Care Refresh można aktywować jednorazowo do 48 godzin od aktywacji (pierwszego uruchomienia) drona lub w późniejszym terminie po przesłaniu weryfikacyjnego materiału wideo do DJI. Co więcej, w okresie ważności usługi obowiązuje oficjalna gwarancja producenta.

Kod elektroniczny DJI Care Refresh DJI Mini 4 Pro 1 rok grafika przedstawiająca rysunek drona
ikona

Aktywacja DJI Care Refresh

Kod należy aktywować pod adresem: https://support.dji.com/care/active. W trakcie procesu aktywacji należy podać treść kodu elektronicznego DJI Care Refresh, numer seryjny urządzenia (znajduje się on bezpośrednio na produkcie) oraz dane osoby aktywującej Pakiet (imię i nazwisko, adres e-mail).Pakiet Serwisowy zostanie aktywowany i automatycznie przypisany do odpowiedniego regionu. Potwierdzenie aktywacji DJI Care Refresh otrzymasz drogą mailową. Twój dron jest już bezpieczny! Istnieje również możliwość przypisania DJI Care Refresh do produktu po upłynięciu 48 godzin od jego aktywacji. W tym celu należy przesłać film weryfikacyjny, prezentujący stan urządzenia producentowi. Szczegółowe informacje oraz przykładowy materiał wideo dostępne są pod adresem: https://repair.dji.com/en/djicare/customerupload.

Kod elektroniczny DJI Care Refresh DJI Mini 4 Pro 1 rok widok na laptopa pod skosem wyświetlającego grafikę Care Refresh
ikona

Gdy zdarzy się wypadek

Procedura postępowania w razie wypadku jest banalnie prosta, a to wszystko dzięki kodowi elektronicznemu DJI Care Refresh. Wystarczy, że zgłosisz awarię i wyślesz uszkodzony sprzęt do serwisu gwarancyjnego DJI – nie zapomnij o adnotacji, że korzystasz z DJI Care Refresh. Po otrzymaniu wyceny naprawy możesz wybrać, czy się na nią decydujesz, czy wolisz skorzystać z wymiany w ramach Usługi Serwisowej. Kiedy wybierzesz drugą opcję, musisz tylko uiścić odpowiednią opłatę – wymienione urządzenie otrzymasz priorytetowo, a jeśli znajdujesz się w tym samym regionie, w którym została zakupiona usługa DJI Care Refresh, wysyłkę opłaci producent!

Kod elektroniczny DJI Care Refresh DJI Mini 4 Pro 1 rok grafika przedstawiająca dron w kieszeni człowieka
ikona

Przypadki objęte DJI Care Refresh

Wykupując DJI Care Refresh ochraniasz swojego drona przed m.in. upadkiem, utopieniem, kolizją czy wypadkiem spowodowanym zakłóceniem sygnału pracy drona. DJI Care Refresh obejmuje również wypadki wywołane z winy operatora. Przykładami są : błąd użytkownika, zakłócenie sygnału, kolizja, utopienie (Warunkiem skorzystania z ochrony jest dostarczenie wraku drona do centrum serwisowego producenta) oraz upadek.

Kod elektroniczny DJI Care Refresh DJI Mini 4 Pro 1 rok widok na rozłożone części i akcesoria do drona

Dane techniczne

Specyfikacja

Rodzaj
Ochrona serwisowa
Przeznaczona dla:
drona DJI Mini 4 Pro
Okres
12 miesięcy
Gwarancja
12 miesięcy

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty