Mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth

Mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth

Wieże Hi-Fi

499,00 PLN
Kup teraz

Mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth

5901750505607, MS22BT

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
499,00 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth

ikona

Złącze HDMI ARC do podłączania do telewizora

Mikrowieża to nadal bardzo popularny sprzęt grający w naszych domach i biurach. Popularność zawdzięczają głównie swoim kompaktowym rozmiarom, mieszcząc w zintegrowanej obudowie wiele funkcji. Mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth to idealne rozwiązanie do domu i na małe przyjęcia w gronie znajomych. Właściwy nastrój i dobrze dobrana, wysokiej jakości muzyka to najważniejsze punkty przy realizacji takich spotkań. W jednej, drewnianej obudowie w klasycznym kolorze ciemnego brązu, połączono wszystkie funkcje oraz głośniki, dzięki czemu rozmiar urządzenia jest mniejszy i dopasuje się do absolutnie każdego wnętrza. Niniejszy model posiada unikalną, jak na tę kategorię sprzętu, funkcjonalność. Otóż w tylnej części obudowy wbudowane jest złącze HDMI z kanałem zwrotnym ARC. Dzięki temu możliwe jest podłączenie do mikrowieży kompatybilnego telewizora i przesyłanie dźwięku w celu uzyskania jego lepszej jakości. Złącze HDMI ARC pozwala również sterować głośnością za pomocą jednego pilota. MS22BK może zatem pełnić również rolę soundbara.

Mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth widok od przodu, z wysuniętym napędem na płytę
ikona

Bluetooth do bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze smartfonów i tabletów

Dodatkowo mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth posiada wejście optyczne, dzięki czemu można do niego podłączyć także starsze telewizory (bez złącza HDMI ARC) lub dekodery cyfrowej telewizji naziemnej lub kablowej oraz wszelkie inne źródła cyfrowego sygnału audio, wyposażone w odpowiednie wyjście. Model MS22BK wyposażony jest w odtwarzacz do odtwarzania klasycznych płyt CD, który poza tradycyjnym formatem CD-Audio, umożliwia odtwarzanie plików MP3/WMA z ulubionymi utworami. Wbudowany moduł Bluetooth, który obsługuje bezprzewodową transmisję plików muzycznych zawartych w kompatybilnych urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony czy tablety, umożliwia odtwarzanie wybranych piosenek zapisanych na powyższych urządzeniach. Użytkownik ma również do dyspozycji wbudowany tuner obsługujący częstotliwości FM i mający możliwość wprowadzenia do pamięci aż 40 ulubionych stacji radiowych. Na tylnym panelu obudowy dostępne jest gniazdo dla opcjonalnej anteny zewnętrznej, dzięki czemu można uzyskać jeszcze lepszy odbiór radiowy w miejscach o słabym sygnale FM.

Mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth mikrowieża na szafce
ikona

Wyświetlacz LED z zegarem

Dostępne gniazdo USB pozwala na podłączenie wszelkich kompatybilnych przenośnych nośników USB i odtwarzanie z nich plików muzycznych zapisanych w formacie MP3. Wejście AUX (mini jack 3,5 mm) pozwala zaś na przewodowe podłączenie wszelkich innych urządzeń, które posiadają wyjście sygnału audio. Na wyświetlaczu LED dostępny jest zegar z funkcją alarmu, dzięki czemu mikrowieżę Blaupunkt MS22BT Bluetooth można zaprogramować tak, aby włączała się automatycznie o wcześniej ustalonej godzinie. Urządzenie posiada wbudowany wzmacniacz o mocy 50 W RMS oraz regulację wysokich i niskich tonów, co pozwala uzyskać klarowny dźwięk. W celu dopasowania profilu brzmienia do rodzaju odsłuchiwanego materiału dostępny jest również korektor z fabrycznymi ustawieniami typu POP, ROCK, JAZZ, CLASSIC, NORMAL. Funkcja LOUDNESS, która podnosi poziom wysokich i niskich tonów, pozwala natomiast zwiększyć ogólną dynamikę dźwięku.

Mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth mikrowieża na półce na tle ściany
ikona

Pilot zdalnego sterowania

Do modelu MS22BT dołączony jest również pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego możliwa jest pełna obsługa wszystkich dostępnych funkcji, co dopełnia komfortu codziennego użytkowania. Mikrowieżę Blaupunkt MS22BT Bluetooth – możesz użyć do najróżniejszych konfiguracji – podłączyć do telewizora, sparować ze smartfonem, odtworzyć płytę CD lub posłuchać ulubionej stacji radiowej. Ma także wszystko to, czego potrzebujesz, aby wypełnić ulubioną przestrzeń subtelnym dźwiękiem!

Mikrowieża Blaupunkt MS22BT Bluetooth zbliżenie na panel sterowania

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Blaupunkt
Moc głośników
150 W ( 2 x 75 W)
Wyświetlacz
LED
Kolor
Ciemny brąz
Obsługiwane formaty
CD/-R/-RW/MP3/WMA
Wysokość
125 mm
Głębokość
220 mm
Szerokość
400 mm
Waga
3,6 kg
Wbudowany tuner
FM
Funkcje
Odtwarzacz cd, Bluetooth, Wejście USB do odtwarzania muzyki
Złącza
USB, HDMI, Wejście optyczne, AUX
Ilość głośników
2
Odtwarzanie mediów
CD
Gwarancja
24 miesiące
Informacje dodatkowe
Regulacja wysokich i niskich tonów

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty