Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP

Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP

Kamery IP

731,00 PLN
Kup teraz

Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP

6941545609317, UMEJIP0000H0

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
731,00 PLN

wysyłka do 5 dni wysyłka do 5 dni

Podziel się
Facebook E-mail
Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP

ikona

Kompleksowe monitorowanie całego otoczenia

Przedstawiamy pierwszą zasilaną akumulatorami obrotowo-uchylną kamerę bezpieczeństwa firmy EZVIZ, model HB8. Jest naprawdę wyjątkowa. Umożliwia rejestrowanie obrazu z wszystkich kierunków. Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP rejestruje obraz w zakresie 360 stopni w niesamowicie wysokiej rozdzielczości i pozwala na automatyczne zapisywanie zdarzeń w pamięci wewnętrznej. Dzięki bardzo pojemnemu akumulatorowi pozwalającemu na pracę przez 210 dni kamera HB8 znacząco upraszcza montaż kamer zewnętrznych, zapewniając równocześnie parametry porównywalne do odpowiedników przewodowych. Jeśli kamera HB8 zostanie wyposażona w opcjonalne panele słoneczne, może pracować jeszcze dłużej. Masz dość wchodzenia na drabinę w celu naładowania akumulatorów kamery? Martwisz się częstym rozładowywaniem urządzenia ze względu na ogromną liczbę dziennych zdarzeń? Połącz swoją kamerę ze zgodnym panelem słonecznym EZVIZ (panel nie wchodzi w skład zestawu), aby zapewnić jej stały dostęp do energii słonecznej i zapomnieć o konieczności ładowania.

Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP kamera zamontowana na zewnątrz domu
ikona

Łatwy montaż

Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP jest wyposażona w prawdopodobnie najbardziej pojemny akumulator wśród obrotowo-uchylnych kamer zewnętrznych dostępnych na rynku. Dzięki temu można ją zamontować praktycznie wszędzie, a nie tak jak rozwiązania konkurencyjne, które muszą być blisko gniazda sieciowego lub w zasięgu przewodu zasilającego. Możesz ją zamontować w dowolnym miejscu zapewniającym najlepszy widok.

Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP kamera na niebieskim tle z informacją o możliwości pracy na baterii przez 210 dni
ikona

Monitorowanie całego otoczenia w rozdzielczości 2K

Funkcje obrotu i pochylania kamery oraz rozdzielczość 2K⁺ zapewniają pełną widoczność i wyraźny obraz. Niesamowite funkcje ułatwiają monitorowanie dużych przestrzeni przy minimalnym nakładzie pracy. Nawet gdy dużo się dzieje, kamera zapewnia perfekcyjny nadzór otoczenia. Dzięki integracji z czujnikiem PIR i algorytmem wykrywania sylwetki ludzkiej kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP inteligentnie powiadamia o wykryciu poruszającego się człowieka, ignorując ruch nieistotnych obiektów. Ponadto może śledzić ruch wykrytej osoby i w ten sposób monitorować wszystkie jej działania.

Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP kamera na tle domu z informacją o kątach widzenia na grafice
ikona

Stałe monitorowanie zdarzeń i bezpłatny magazyn wideo

Nie musisz kupować kart pamięci ani subskrypcji usług pamięci, aby móc rejestrować ważne zdarzenia za pomocą kamery. Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP jest wyposażona w pojemny dysk eMMC 32 GB. Funkcja obrony aktywnej kamery zapewnia dodatkową ochronę. Po wykryciu poruszających się niepowołanych osób kamera włącza głośną syrenę alarmową i dwa migające, odstraszające reflektory (reflektory nie migają po włączeniu noktowizora z obrazem kolorowym). Dzięki dwóm wbudowanym reflektorom punktowym kamera jest w stanie rejestrować obraz w wyrazistych kolorach nawet w zupełnych ciemnościach. W ten sposób możliwe jest dostrzeżenie istotnych szczegółów, które zazwyczaj umykają uwadze.

Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP kamera z widocznym wbudowanym dyskiem 32 GB na grafice
ikona

Doskonałe możliwości komunikacyjne

Korzystaj z komunikacji dwukierunkowej, używając swojego telefonu. Możesz też wcześniej nagrać konkretne komunikaty głosowe, które będą automatycznie odtwarzane po wykryciu osób przez kamerę. Kamerą Ezviz HB8 2K+ 4MP możesz łatwo zarządzać za pomocą aplikacji EZVIZ. Możesz też sterować podglądem na żywo za pomocą poleceń głosowych, np. powiedz „Hej Google” lub „Alexa”, aby wyświetlić obraz na dużym ekranie.

Kamera Ezviz HB8 2K+ 4MP rozmowa z dostawcą przez kamerę

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
EZVIZ
Typ
Zewnętrzna
Rozdzielczość
2560 x 1440 px
Sensor
Przetwornik CMOS 1/3 cala 4 megapiksele ze skanowaniem progresywnym
Kąt widzenia
Kąt widzenia: 100°(po przekątnej), 83°(poziomo), 44°(pionowo)
Czujnik ruchu
tak
Zoom cyfrowy
brak
WiFi
tak
Mikrofon
tak
Widoczność w nocy
Tak
Kompresja wideo
H.265/H.264
Obsługiwane karty pamięci
Nie
Kolor
biały
Wymiary
183 × 116 × 166 mm
Waga
803 g
Zasilanie
DC 5V / 2A, bateria 10 400 mAh
Gwarancja
24 miesiące

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty