Szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix iPhone 15 Pro antybakteryjne

Szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix iPhone 15 Pro antybakteryjne

Szkła hybrydowe do telefonów

Szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix iPhone 15 Pro antybakteryjne

5711724028182, 2818

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
129,00 PLN

Produkt jest chwilowo niedostępny Produkt jest chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix iPhone 15 Pro antybakteryjne
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix iPhone 15 Pro antybakteryjne

ikona

Ochrona ekranu w eko stylu

W Matrixie życie ludzkie zostało sprowadzone do roli baterii podtrzymującej działanie maszyn, które w zamian za energię dostarczały jedynie iluzję - szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix czerpie całą swoją moc z plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu i co więcej, nie opowiada bajek. Oryginalne szkło hybrydowe duńskiej marki obroni Twojego smartfona i zminimalizuje skutki codziennych przeciwności losu, takich jak ostre klucze czyhające na zetknięcie się z ekranem czy krawędź, która znalazła się zbyt blisko telefonu. Technologia D3O to innowacyjny materiał wykorzystywany przy produkcji m.in. akcesoriów i odzieży ochronnej dla wojska i sportowców. Reaguje dynamicznie na siłę uderzenia, zmieniając swoją strukturę, aby absorbować i rozpraszać energię uderzenia, dzięki czemu zapewnia maksymalną ochronę przed uszkodzeniami.

Szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix iPhone 15 Pro grafika przedstawiająca szkło nakładane na smartfon po skosie
ikona

Czystsze, mocniejsze, żywotniejsze

Boisz się, że po aplikacji szkło przejmie kontrolę nad Twoim urządzeniem, dotyk zacznie szwankować, a telefon zapomni, jak wyglądał Twój palec? Nic z tych rzeczy, szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix, oprócz ochrony o mocy platyny, zachowuje pełną wrażliwość na dotyk, a dzięki powłoce oleofobowej, która zapobiega powstawaniu smug i pozostawianiu odcisków palców, nie będziesz musiał maniakalnie wycierać ekranu co 10 minut.

Szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix iPhone 15 Pro grafika przedstawiająca szkło nakładane na smartfon po skosie oraz opakowanie od frontu
ikona

Powłoka antybakteryjna

Szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix stoi na straży nie tylko wyświetlacza - zastosowana powłoka antybakteryjna ma chronić także i Ciebie. Żadna znana nam bakteria ani agent systemu nie przeżyje tego starcia (udowodniono, że zabija do 99,99% najbardziej powszechnych bakterii powierzchniowych).

Szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix iPhone 15 Pro od frontu
ikona

Prosty montaż

W przeciwieństwie do innych szkieł producenta, tego nie możesz zdejmować i zakładać do woli, ale nie pękaj, dzięki pozycjonerowi AlignerKit aplikacja szkła hybrydowego PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix została maksymalnie ułatwiona. Możesz zostać przy aktualnej, być może złudnej ochronie wyświetlacza i udawać, że lepsza alternatywa nie istnieje, ale możesz też zyskać prawdziwą ochronę, dzięki której wszystko nabierze sensu. To jak, czerwona czy niebieska?

Szkło hybrydowe PanzerGlass Ultra-Wide Fit Matrix iPhone 15 Pro opakowanie od frontu

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
PanzerGlass
Rodzaj ochrony
Szkło hybrydowe
Producent urządzenia kompatybilnego
Apple
Model urządzenia kompatybilnego
iPhone 15 Pro
Gwarancja
6 miesięcy

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty