Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45mm Czerwony, Opaska sportowa

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45mm Czerwony, Opaska sportowa

Smartwatche

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45mm Czerwony, Opaska sportowa

0194253150107, MNP43WB/A

  • Wbudowana pamięć: 32 GB
  • Wodoszczelność: Tak; 50 m
  • Mikrofon: Tak
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: produkt tymczasowo niedostępny
2 106,00 PLN

Produkt niedostępny Produkt niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45mm Czerwony, Opaska sportowa
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony

ikona

Doskonale domknięty dizajn doskonały

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony olśniewa dużym niegasnącym wyświetlaczem. Jego ramki są tak wąskie, że ekran sięga aż do krawędzi koperty, idealnie wpisując się w jej kształt.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony bokiem
ikona

Niegasnący wyświetlacz Retina. Dużo widać. Żeby dużo zdziałać

Jasny, niegasnący wyświetlacz w smartwatchu Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwonym sprawia, że szczegółowe tarcze są czytelne i wyglądają zachwycająco nawet na opuszczonym nadgarstku. Na większym ekranie mieszczą się wszystkie Twoje ulubione komplikacje. A pisanie i nawigowanie stuknięciami lub machnięciami to prawdziwa przyjemność.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony tarcze frontem
ikona

Twardszy od twardych

Innowacyjny, sięgający krawędzi koperty niegasnący wyświetlacz olśniewa nie tylko urodą, ale i trwałością. Jego grube przednie szkło, solidna konstrukcja i stabilna płaska podstawa sprawiają, że smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony wyjątkowo odporny na pęknięcia.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony bok
ikona

Na zdrowiej

Im więcej wiesz o swoim zdrowiu, tym skuteczniej możesz się o nie zatroszczyć. A potężne czujniki zdrowotne w smartwatchu Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwonym pomogą Ci w tym, dostarczając istotnych informacji.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony pomiar
ikona

Przedstawiamy monitorowanie temperatury

Dla pełnej wiedzy o cyklu. Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony ma nowy, innowacyjny czujnik, który monitoruje temperaturę, gdy śpisz, odnotowując jej zmiany. Śledzenie cyklu analizuje dane, by na ich podstawie wyznaczać prawdopodobny czas ostatniej owulacji. Informacje te mogą pomóc w planowaniu rodziny. A w połączeniu z danymi o tętnie i zarejestrowanymi obserwacjami cyklu pozwalają zbudować jego bardziej szczegółowy obraz.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony czujnik
ikona

Przewidywanie dni cyklu. Mniej niewiadomych

Dzięki smartwatchowi Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwonemu otrzymujesz trafniejsze prognozy dotyczące miesiączki, oparte na pomiarach temperatury z nadgarstka. Oraz powiadomienia o możliwych zaburzeniach cyklu, takich jak plamienie lub przedłużone krwawienie, jeśli wskazują na to wprowadzone przez Ciebie dane. Historię cyklu możesz udostępnić lekarzowi, żeby uzyskać fachową poradę.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony kalendarzyk menstruacyjny
ikona

Asystent snu

Apka Sen w smartwatchu Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwonym nie tylko śledzi, ile czasu udało Ci się przespać. Wie również, ile trwały fazy REM, bazowa i głęboka Twojego snu. I kiedy coś Cię wybudzało.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony monitor snu
ikona

EKG w każdej chwili

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony z apką EKG pozwala na uzyskanie pomiarów podobnych do elektrokardiogramu jednoodprowadzeniowego.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony EKG
ikona

Pomiar natlenienia krwi

Zapierająca dech innowacja. Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony wyposażono w wyjątkowy czujnik i apkę, które mierzą natlenienie krwi na żądanie oraz w tle. Całą dobę.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony pomiar natlenienia
ikona

Leki i witaminy jak w zegarku

Apka Leki w smartwatchu Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwonym pomaga wygodnie i dyskretnie śledzić zażywanie lekarstw, witamin i suplementów. Przy pomocy Apple Watch łatwo odnotujesz ich przyjęcie.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony aplikacja leki
ikona

Mamy nadzieję, że ta inno­wacja nie będzie Ci nigdy potrzebna

Teraz smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony potrafi rozpoznać zderzenia samochodowe z Twoim udziałem. Funkcja Wykrywanie wypadków łączy się wtedy automatycznie ze służbami ratowniczymi i przekazuje dyspozytorom Twoje położenie. A także powiadamia kontakty alarmowe2. Wykrywanie wypadków to nowość na Apple Watch. Wykorzystuje akcelerometr dużych przyspieszeń, żyroskop z szerokim zakresem dynamicznym, mikrofon, barometr, GPS i zaawansowany algorytm fuzji czujników oparty na analizie miliona godzin danych z prawdziwych zderzeń samochodowych.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony wzywanie pomocy
ikona

Nowe sposoby na treningi. Nowe rekordy do pobicia

Siła, serwis, stepper – powiedz, na co masz ochotę, a w ulepszonej apce Trening znajdą się na to ćwiczenia. Ponadto w nowych widokach treningu od razu zauważysz więcej zaawansowanych wskaźników, takich jak strefy tętna czy spersonalizowane interwały idealne do budowania formy. Strefy treningowe są obliczane automatycznie i personalizowane na podstawie Twoich danych zdrowotnych. Można je też tworzyć ręcznie na smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony różne wersje kolorystyczne frontem
ikona

Personalizuj trening

Możesz dopasować interwały ćwiczenia i odpoczynku do swojego stylu trenowania. I dostawać alerty dotyczące tempa, tętna, kadencji i mocy. Jak sobie ustawisz smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony, tak się wyrzeźbisz. Jeśli do Twoich ulubionych treningów należą biegi plenerowe lub jazda na rowerze i chcesz pościgać się ze sobą, otrzymywane na bieżąco powiadomienia pomogą Ci pobić Twój ostatni lub najlepszy wynik.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony mapa
ikona

W bliższym kontakcie ze wszystkim, co ważne

Dzięki Konfiguracji rodzinnej możesz sparować ze swoim iPhonem zegarki bliskich, którzy nie mają iPhone’a. Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony z dostępem do dziesiątek tysięcy apek w App Store pomoże Ci we wszystkim, co zechcesz zrobić. Zaprojektuj własną tarczę za pomocą komplikacji dopasowanych do Twoich zainteresowań. A może tarcza Nike? Teraz są dostępne dla wszystkich.

Smartwatch Apple Watch Series 8 GPS 45 mm czerwony frontem

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Apple
Rodzaj wyświetlacza
LTPO OLED Retina
Wbudowana pamięć
32 GB
Komunikacja
Bluetooth , LTE i UMTS , WiFi
Pulsoksymetr
Tak
Wodoszczelność
Tak; 50 m
Funkcje
Monitorowanie snu
Mikrofon
Tak
Transmisja danych
Tak
Wbudowane czujniki
Akcelerometr , Czujnik tętna
Wysokość koperty
41 mm
Szerokość koperty
38 mm
Grubość koperty
10,7 mm
Kolor
Czerwony
Waga
51,5 g
Gwarancja
12 miesięcy
Informacje dodatkowe
Wbudowany głośnik

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty