Samsung Galaxy Watch 4 R860 40mm różowe złoto

Samsung Galaxy Watch 4 R860 40mm różowe złoto

Smartwatche

648,99 PLN
Kup teraz

Samsung Galaxy Watch 4 R860 40mm różowe złoto

8806092559059, SM-R860NZDAEUE

  • Przekątna ekranu: 1,2''
  • Wbudowana pamięć: 16 GB
  • System operacyjny: Wear OS Powered by Samsung
  • Wodoszczelność: 5 ATM
  • Mikrofon: Tak
  • Pojemność baterii: 361 mAh
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
648,99 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Samsung Galaxy Watch 4 R860 40mm różowe złoto
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860

ikona

Samsung Galaxy Watch 4

Możliwość płatności zbliżeniowych z Google Pay
Jeszcze więcej aplikacji dzięki Wear OS i dostępowi do sklepu Google Play
Asystent zdrowotny z funkcjami pomiaru ciśnienia i EKG*
Funkcje Fitness, Twój osobisty trener
Jest lekki i elegancki. Posiada wąską ramkę i czytelny wyświetlacz
Ekosystem Galaxy, współpracuje z innymi urządzeniami

* Wymaga smartfona Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 lub nowszym oraz urządzenia Galaxy Watch4 Classic do sparowania. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z wykorzystaniem Samsung Health Monitor. Samsung Health Monitor to oprogramowanie będące wyrobem medycznym. Przed użyciem należy zapoznać się z „Instrukcją Używania” oraz „Ostrzeżeniami” dotyczącymi wyrobu medycznego Samsung Health Monitor. Nagranie EKG lub aplikacja Samsung Health Monitor nie są przeznaczone do wykrywania ataku serca. Nie są przeznaczone do zastępowania tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 cztery kolory
ikona

Jeszcze więcej aplikacji i lepsza łączność

Nowy system operacyjny Wear OS Powered by Samsung powstał przy współpracy z Google. W efekcie zyskujesz dostęp do najpopularniejszych aplikacji* (również od firm trzecich) i możesz cieszyć się ich niewiarygodnie prostą obsługą z poziomu nadgarstka.

* Dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 kobieta z zegarkiem i smartfonem
ikona

Doświadcz tego, co najlepsze w Galaxy i Google* na nadgarstku

Google Pay
Podepnij w aplikacji swoją kartę płatniczą i za każdym razem płać wygodnie, zbliżając nadgarstek do terminala płatniczego.
Mapy Google
Zawsze trafisz do celu dzięki nawigacji dostępnej na nadgarstku.
Sklep Play
Łatwy dostęp do szerokiej gamy aplikacji bezpośrednio ze smartwatcha np. Facebook Messenger czy Spotify.
YouTube Music
Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Zarówno, gdy masz dostęp do Internetu i gdy jesteś offline i nie masz przy sobie smartfona.
Automatyczna instalacja
Aplikacje, które instalujesz na smartfonie automatycznie pobierane są na smartwatcha (jeśli dostępna jest ich odpowiednia wersja).**
Synchronizacja danych
Zmiana danych w smartfonie lub smartwatchu zostanie zapisana na obu urządzeniach.
Kontrola multimediów
Gdy tylko uruchomisz multimedia, na ekranie smartwatcha wyświetlony zostanie kontroler multimediów***.


* Funkcje dostępne w aplikacji Samsung Health Monitor, do pobrania z Galaxy Store. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań dostarczonych przez aplikację Samsung Health Monitor. Wymaga smartfona Galaxy z Android 7.0 lub nowszym, a w odniesieniu do funkcji pomiaru ciśnienia – również tradycyjny ciśnieniomierz do kalibracji. Szczegóły na shm.samsung.pl.
** Kompatybilny z Androidem 6.0 lub nowszym, powyżej RAM 1.5 GB. Nie kompatybilny, gdy telefon nie obsługuje Usługi mobilnej Google.
***Dostępne funkcje i aplikacje mogą się różnić w zależności do regionu, połączonego urządzenia, systemu operacyjnego lub operatora. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 zegarek obok smartfona
ikona

Smukły, piękny, ikoniczny

Prosty, a przykuwający wzrok. Z elegancką i lekką aluminiową kopertą będzie pasował do każdej sytuacji i wygodnie dopasuje się do Twojego nadgarstka. Koperta w rozmiarze 40 mm dostępna jest w 3 kolorach: czarnym, srebrnym, różowe złoto. A gdy będziesz mieć ochotę, zmień wygląd tarczy i pasek, by zyskać bardziej klasyczną lub sportową stylizację*.

* Dostępne kolory mogą różnić się w zależności od kraju.
Dostępne modele pasków mogą się różnić w zależności od kraju. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 widok z bliska na bok smartwatcha
ikona

Smartwatch, który zna się na Tobie

Udoskonaliliśmy funkcje związane z monitoringiem zdrowia i aktywności fizycznej, by pomóc Ci lepiej zrozumieć swoje ciało. Łatwiej zadbasz o dobre samopoczucie, a poprawa techniki podczas treningów zapewni osiąganie sukcesów każdego dnia.

Szybka analiza składu ciała (BIA)
Analiza składu ciała BIA to tylko jedno dotknięcie zegarka, trwające 15 sekund. W jej wyniku poznasz masę tkanki mięśniowej i tłuszczowej czy ilość wody w organizmie z dokładnością do 98%*. Te dane będą podpowiedzią, jak zadbać o zdrowie lub co zrobić, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę.


*W porównaniu do wyników DXA. DXA (Podwójna energia absorpcji rentgenowskiej) jest uważany za "standard" pomiaru składu ciała do pomiaru tkanki tłuszczowej, mięśni i masy szkieletowej z wysokim poziomem dokładności.
a) NIE dokonuj pomiaru składu ciała, jeśli masz wszczepiony rozrusznik serca lub inne wszczepione urządzenia medyczne.
b) NIE dokonuj pomiaru składu ciała, jeśli jesteś w ciąży.
c) Wyniki pomiaru mogą nie być dokładne, jeśli masz mniej niż 20 lat.
e) Funkcja jest przeznaczona wyłącznie do ogólnych celów w zakresie fitnessu i dobrostanu. Nie jest przeznaczona do użycia w celach wykrywania, diagnozowania ani leczenia jakichkolwiek schorzeń bądź chorób. Pomiar dokonywany jest wyłącznie dla celów referencyjnych użytkownika. Po poradę prosimy zgłosić się do specjalisty w dziedzinie medycyny.
f) Dostępność analizy bioimpedancyjnej (BIA) może się różnić w zależności od kraju lub regionu.
g) Wszystkie funkcje i UI mogą ulec zmianie. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 para w górach
ikona

Osobisty doradca zdrowotny

Kontrola rytmu serca (EKG)
Dzięki szybkiemu EKG wykonywanemu na Twoim nadgarstku sprawdzisz, jak szybko bije Twoje serce i czy jego rytm jest regularny*.
Monitorowanie ciśnienia krwi
Czujnik PPG pozwala na jednoczesny pomiar ciśnienia krwi i tętna**.Monitoruj stan zdrowia - dane przesyłane są do aplikacji Samsung Health, a wyniki możesz konsultować z lekarzem*.


* Wymaga smartfona Galaxy z systemem operacyjnym Android 7.0 lub nowszym oraz urządzenia Galaxy Watch4 Classic do sparowania. Nie należy podejmować decyzji zdrowotnych wyłącznie na podstawie wyników badań z wykorzystaniem Samsung Health Monitor. Samsung Health Monitor to oprogramowanie będące wyrobem medycznym. Przed użyciem należy zapoznać się z „Instrukcją Używania” oraz „Ostrzeżeniami” dotyczącymi wyrobu medycznego Samsung Health Monitor. Nagranie EKG lub aplikacja Samsung Health Monitor nie są przeznaczone do wykrywania ataku serca. Nie są przeznaczone do zastępowania tradycyjnych metod diagnozowania lub leczenia. Nie należy dokonywać pomiarów, gdy Galaxy Watch znajduje się w pobliżu oddziaływania silnych pól elektromagnetycznych.
** Użytkownicy powinni mierzyć ciśnienie krwi, pozostając w bezruchu (a zatem tak samo jak w przypadku pomiaru tradycyjnym mankietem), i unikać dokonywania pomiarów podczas treningów, palenia lub picia. Wymagana jest kalibracja wstępna oraz kolejne co 4 tygodnie. Historię pomiarów ciśnienia krwi można przeglądać w aplikacji Samsung Health Monitor na sparowanym smartfonie. Dostępność funkcji i aplikacji może się różnić w zależności od regionu, połączonego urządzenia, wersji oprogramowania i operatora. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 pod kątem od prawej strony, widok na kopertę
ikona

Dobre samopoczucie i kondycja

Zaawansowana analiza snu
Poznaj swój rytm dobowy, by wstawać z łóżka w jak najlepszej formie. Galaxy Watch4 zarejestruje wszystkie 4 fazy snu i sprawdzi czy chrapiesz i budzisz się w nocy*. Podczas snu mierzona jest także saturacja krwi.
Pomiar tlenu we krwi
eśli chcesz osiągnąć wyższy poziom treningu, kontroluj swoją wydolność. Pozwala na to badanie stopnia saturacji krwi tlenem (SpO2)**.
Wykrywanie upadku
Funkcja automatycznego wykrywania upadku umożliwia szybkie wysłanie powiadomienia do zapisanego w pamięci zegarka numeru kontaktowego***.


* Funkcje zarządzania snem (cykle REM, głęboki sen i całkowity czas snu) na zegarku mogą być używane samodzielne, ale w celu sprawdzenia wyniku snu zalecane jest sparowanie ze smartfonem. Wskazówki są dostępne tylko na sparowanym smartfonie.
** Producent nie przewiduje medycznego zastosowania funkcji pomiaru tlenu we krwi.
*** Galaxy Watch4 może zainicjować połączenie alarmowe i wiadomość, jeśli upadniesz i nie będziesz się ruszać. Galaxy Watch4 może nie wykryć wszystkich upadków. Im bardziej jesteś aktywny fizycznie, tym większe jest prawdopodobieństwo, że aktywujesz wykrywanie upadku z powodu intensywnej aktywności, która może wydawać się upadkiem.
Wysyłanie połączeń i wiadomości SOS wymaga połączenia sieciowego i sparowania smartfona. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 trzy wyświetlone funkcje
ikona

Ulepszone śledzenie aktywności fizycznej

Galaxy Watch4 będzie Twoim trenerem personalnym podczas spaceru, treningu obwodowego czy ćwiczeń na orbitreku. Zarejestruje czas aktywności, liczbę kroków, przebyty dystans, spalone kalorie oraz pokaże Ci jak poprawić technikę biegania i jak prawidłowo oddychać*.
Szczegółowe wyniki treningów
Od razu po skończonym treningu masz wgląd w szczegółowe dane**.
Pomiar spalonych kalorii
Liczba spalonych kalorii mierzona jest na podstawie tętna, co daje dokładniejsze wyniki***.
Więcej programów ćwiczeń
Monitoruje dwa razy więcej aktywności - teraz możesz ręcznie wybrać spośród ponad 90 rodzajów ćwiczeń****.


* Dzienne aktywności są wyświetlane w widżecie codziennej aktywności zegarka i telefonu. Przeznaczone wyłącznie do ogólnych celów zdrowotnych i fitness.
** Dotyczy chodzenia i biegania.
*** Nie dotyczy jogi i pływania.
**** W porównaniu do 40 aktywności dostępnych dla Galaxy Watch3. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 osoba w trakcie treningu z zegarkiem na nadgarstku
ikona

Zwiększona wydajność i więcej funkcji

Chcesz poprawić swoje wyniki sportowe? Podejmij wyzwanie, a najlepiej zrób to ze znajomymi. Możesz utworzyć wyzwanie, określając jego cel lub czas trwania i zapraszając do niego do 20 osób. Dzięki rywalizacji połączonej ze świetną zabawą każdego dnia dasz z siebie więcej! A Twoje wysiłki zostaną nagrodzone punktami, odznakami i gratulacjami od znajomych. nBardziej czytelny ekran ułatwia skupienie się na tym, co ważne. Szybciej reaguje na Twoje polecenia, ma więcej miejsca na przydatne aplikacje. Zyskał również kompas, byś zawsze trafił do celu.
Szybszy procesor i większa pamięć
Szybkie i płynne działanie. Posiada procesor Exynos W920 (5 nm). Pamięć 1,5 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej*.
Bardziej czytelny ekran
Wyświetlacz Super AMOLED automatycznie dostosowuje poziom jasności. Możesz ustawić jeden spośród 254 poziomów jasności**.
Szybsze ładowanie
Bateria o pojemności 361 mAh pracuje nawet do 40 godzin i naładujesz ją od 0% do 100% w zaledwie godzinę i 48 minut***.
Więcej czujników
Posiada elektrody do pomiaru EKG, budowy ciała i Bioaktywny czujnik Samsung do PPG, EKG, BIA oraz wbudowany kompas.


* Pojemność pamięci RAM może się różnić w zależności od modelu, koloru i kraju. Rzeczywista dostępna pamięć masowa może się różnić w zależności od wstępnie zainstalowanego oprogramowania.
* O*braz symulowany w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty interfejs użytkownika może być inny.
*** Funkcja AOD wyłączona. Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, funkcji i aplikacji używanych, częstotliwość połączeń i wiadomości, liczba razy naładowany, i wiele innych czynników. Czas pracy baterii opiera się na naszych własnych pomiarów laboratoryjnych i może się różnić w zależności od czynników, takich jak ustawienia urządzenia, wzorce użytkowania i warunki pracy. Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R8600 porównanie wyników ze znajomymi
ikona

Ekosystem Galaxy

Sparuj swoje urządzenia Galaxy, by wykorzystać ich ogromny potencjał. Nie musisz sięgać po telefon, by odebrać rozmowę, czy przeczytać wiadomość. Słuchasz muzyki w domu? Kontynuuj tę samą playlistę na zegarku wraz z Galaxy Buds2, gdy wychodzisz pobiegać.
Kontroler aparatu i Galaxy Buds
Z poziomu zegarka sprawdź poziom naładowania lub zwiększ głośność Galaxy Buds. Albo wygodnie steruj aparatem w smartfonie*.
Znajdź zgubione urządzenie
SmartThings Find pozwala na sprawną lokalizację zagubionych urządzeń. Sprawdź ich położenie na mapie, a gdy znajdziesz się w ich pobliżu usłyszysz sygnał dźwiękowy**.


* Działa, gdy Galaxy Buds są podłączone do zegarka lub telefonu. Kompatybilny z Buds+ lub nowszymi, Galaxy Watch4 i nowszymi. Współpracuje z Galaxy S9 lub nowszymi, Note 9, Fold / Z Flip albo nowszymi.
** Usługa dostępna dla smartfonów i tabletów Galaxy z systemem operacyjnym Android 8 lub nowszym (inne urządzenia: iOS, inny telefon z systemem Android nie jest obsługiwany). Smartwatch Samsung Galaxy Watch 4 40mm R860 ekosystem urządzeń

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Samsung
Przekątna ekranu
1,2''
Rozdzielczość
396x396 px
Pamięć RAM
1,5 GB
Rodzaj SIM
e-SIM
Wbudowana pamięć
16 GB
Czytnik kart pamięci
Nie
System operacyjny
Wear OS Powered by Samsung
Komunikacja
Bluetooth , eSIM , NFC , WiFi
Pulsoksymetr
Tak
Wodoszczelność
5 ATM
Mikrofon
Tak
Pojemność baterii
361 mAh
Transmisja danych
Tak
Kolor
różowy, złoty
Gwarancja
24 miesiące

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty