Nie znaleziono produktów

Zmień treść wyszukiwanej frazy
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Powrót

Jednym z niezbędnych akcesoriów każdego kierowcy jest bez wątpienia nawigacja. Przydaje się na dłuższych trasach, kiedy jedziemy na urlop, ale również do jazdy po mieście, kiedy nie jesteśmy pewni jak dojechać do punktu docelowego. Wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy bez włączonych map. Dużo osób używa nawigacji w smartfonie, jednak nie oferuje ona tyle funkcji co stacjonarna nawigacja. Dodatkowo, w telefonie musimy mieć ciągłe połączenie z internetem, żeby móc korzystać z map. Problem może pojawić się w sytuacji, kiedy stracimy zasięg lub znajdziemy się w miejscu, gdzie nie ma połączenia z internetem. Na szczęście producenci nawigacji to przewidzieli i wychodzą z propozycją nawigacji bez konieczności połączenia z internetem. 

Nawigacja GPS 

Obecnie na rynku mamy mnóstwo urządzeń, które obsługują GPS. Pomaga nam to zlokalizować swoich najbliższych, samochód, a nawet naszego pupila. 

W naszym sklepie internetowym Vobis.pl można znaleźć wiele urządzeń GPS. Przede wszystkim są to nawigacje samochodowe, dzięki którym wyznaczymy trasę naszej podróży. 

Marki nawigacji GPS w naszym sklepie: NavRoad, Modecom, Blow, Garmin, TomTom, Vordon. Nawigacja samochodowa bez wątpienia jest jednym z najważniejszych dodatków w naszym aucie. Ułatwia poruszanie się po drogach i wyszukiwanie adresów, a także pozwala szybciej dotrzeć z punktu A do punktu B. Większość nowoczesnych nawigacji posiada również informacje o bieżących warunkach na drodze - korki, zmiana organizacji ruchu, budowa, wypadki. Systemy nawigacyjne można stosować nie tylko w samochodach osobowych. Doskonale sprawdzą się także w samochodach ciężarowych, w kamperach, w autobusach, na motocyklu, a nawet i na rowerze. 

Akcesoria do nawigacji 

Większość przenośnych sprzętów posiada dedykowane sobie akcesoria. Tak samo jest w przypadku nawigacji przenośnych. W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju dodatki i akcesoria, które ułatwią korzystanie z nawigacji. Są takie dedykowane konkretnym markom, ale również uniwersalne, które można stosować do wszystkich modeli. Wśród akcesoriów do nawigacji dostępnych w naszym sklepie internetowym Vobis.pl, można dostać wszystko co będzie potrzebne podczas dłuższej wycieczki. 

Szkło hartowane 

Częste korzystanie z urządzenia w trasie przyczynia się do jego szybszego zużywania. Warto zwrócić uwagę na to, żeby nasza nawigacja była odporna na różnego rodzaju upadki czy zarysowania. Podczas jazdy czasami zdarzy się sytuacja, że musimy gwałtownie zahamować, wtedy bardzo łatwo o upadek naszej nawigacji. Często przenosimy nawigację w plecaku, kieszeni czy torbie, żeby zanieść ją do samochodu. Taka krótka droga także może być niebezpieczna, ekran może porysować się od kluczy lub innych artykułów, które mamy w swoich torbach. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem może okazać się szkło hartowane, które ochroni ekran naszej nawigacji przed nieszczęśliwym wypadkiem. Nie wszystkie nawigacje posiadają fabryczne zabezpieczenia w postaci solidnego szkła, dlatego dobrym rozwiązaniem okazać się może zakup szkła hartowanego. Ważne jest, żeby dobrać szkło do odpowiedniego modelu. 

Uchwyty samochodowe 

Ciężko jest wyobrazić sobie wygodne prowadzenie pojazdu, kiedy w ręku musielibyśmy trzymać nawigację z mapą i komendami jak jechać dalej. Podczas jazdy powinniśmy być skupieni na drodze, a nawigacja powinna być na swoim miejscu, żeby bez problemu pokazywać drogę. Uchwyty samochodowe gwarantują bezpieczeństwo urządzenia i pozwalają na ustawienie odpowiedniego nachylenia. Uchwyty wybieramy z myślą o tym, by zapewniały maksymalne bezpieczeństwo i jednocześnie pozwalały na komfort w trakcie jazdy dla kierowcy. Wybierając uchwyt musimy zdecydować się między modelem mocowanym na szybie lub na kratce nawiewu. Te mocowane na szybie cechują się prostym montażem, należy jedynie przyłożyć przyssawkę do szyby. Idealnie sprawdzą się do nawigacji podczas dłuższych tras. Uchwyty mocowane na kratki zdają się jednak bezpieczniejsze, ponieważ nie zasłaniają pola widzenia w czasie jazdy. Najważniejsze jednak jest to, żeby wybrać uchwyt z dobrej jakości materiałów. Im lepsza będzie jakość tym bezpieczniejsze użytkowanie i trwałość. Dodatkowo uchwyt powinien umożliwić ruch w każdym kierunku, powinna być opcja ustawienia wyświetlacza nawigacji w optymalnej pozycji. 

GPS tracker 

Coraz więcej kierowców decyduje się na lokalizator do swojego samochodu. Ma on przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Zazwyczaj jest on małych rozmiarów i może służyć do śledzenia samochodu, ale również torby z laptopem. Lokalizator będzie odpowiedni zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Lokalizator przyda się przede wszystkim podczas kradzieży naszego samochodu. Dzięki niemu możemy w szybki sposób namierzyć auto i dojść do złodzieja. 

Etui 

Etui spełnia przede wszystkim funkcję zabezpieczającą, dzięki niemu nasza nawigacja nie będzie narażona na niepotrzebne zadrapania i inne uszkodzenia mechaniczne. Obudowy występują w różnych kolorach i formach. Można je dopasować do indywidualnych preferencji. Etui na nawigację z pewnością przyda się w samochodzie. 


Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty