Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2)

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2)

Drony

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2)

6941565969101, CP.MA.00000735.01

  • Zasięg: 4000 m
  • Kamera: Tak
  • Czujniki: przedni, tylny, boczny, górny, dolny
  • GPS: Tak
  • Czas pracy: czas lotu: 34 min, czas zwisu: 30 min
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
5 298,99 PLN

Produkt jest chwilowo niedostępny Produkt jest chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2)
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2)

ikona

DJI Mini 4 Pro Fly More Combo – Mini to the Max

Zatrzymaj wyjątkowe chwile na dłużej! Dron DJI Mini 4 Pro to najnowszy dron z serii Mini, który będzie doskonałym wyborem zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z dronami. Dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji możesz zabrać go ze sobą wszędzie – waży zaledwie 249 g. Został wyposażony w kamerę z matrycą CMOS 1/1,3”, dzięki której umożliwia nagrywanie zachwycających filmów z lotu ptaka w wysokiej jakości. Jego czas lotu sięga 34 minut, co w połączeniu z transmisją wideo O4 o zasięgu 10 km, pozwala na swobodne zwiedzanie okolicy. Oferuje wiele różnorodnych trybów nagrywania, m.in. Hyperlapse, True Vertical Shooting czy ActiveTrack 360°, które nadadzą Twoim nagraniom niepowtarzalnego charakteru. Zaawansowany system wielokierunkowego wykrywania przeszkód w połączeniu z technologią APAS zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa. W skład zestawu wchodzi również aparatura sterująca DJI RC 2 z wyraźnym wyświetlaczem 5,5” FHD oraz szereg praktycznych akcesoriów.

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca dron po skosie
ikona

Idealny towarzysz podróży

Dron DJI Mini 4 Pro to kompaktowy dron, który jest gotów towarzyszyć Ci w każdej przygodzie. Jego waga nie przekracza 249 g, co w połączeniu ze składaną konstrukcją sprawia, że możesz go zabrać Ci w niemal każdą podróż. Co więcej, nie musisz rejestrować go ani przechodzić dodatkowych szkoleń w większości krajów i regionów. Po prostu spakuj do torby czy plecaka i nagrywaj wyjątkowe chwile, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca dron oraz kontroler na tle gór
ikona

Poznaj nową jakość nagrywania

Z DJI Mini 4 Pro bez trudu stworzysz bogate w szczegóły ujęcia! Dron DJI Mini 4 Pro wyposażono w udoskonaloną kamerę, która wykorzystuje 1/1,3-calową matrycę CMOS. Obsługuje ona również Dual Native ISO Fusion, przysłonę f/1.7 oraz 2,4 μm pikseli 4 w 1. Dzięki temu możesz nagrywać szczegółowe ujęcia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, osiągając doskonałą jakość zarówno w jasnych partiach, jak i w cieniach. Teraz możesz tworzyć spektakularne filmy w rozdzielczości 4K/60FPS HDR oraz uzyskać niepowtarzalny efekt slow motion w 4K/100FPS! D-Log M i HLG zapewnią jeszcze lepszą jakość obrazu oraz zwiększą możliwości w trakcie edycji, a tryb tryb Night Shots doskonale sprawdzi podczas nagrywania w nocy. DJI Mini 4 Pro umożliwia też robienie zdjęć w formacie RAW o rozdzielczości 48MP, a funkcja SmartPhoto łączy różne technologie, takie jak HDR i rozpoznawanie scen, zapewniając jeszcze lepsze efekty.

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca mężczyznę chowającego dron do torby
ikona

Nagrywaj w pionie

Przygotowujesz oryginalne materiały na swoje profile w social mediach? A może chcesz uzyskać perfekcyjne ujęcia z różnych perspektyw? Dron DJI Mini 4 Pro Ci w tym pomoże! Dron DJI oferuje funkcję True Vertical Shooting, która pozwala na nagrywanie w pionie. Do Twojej dyspozycji jest też 2-krotny zoom cyfrowy do zdjęć oraz 4-krotny zoom cyfrowy do filmów, dzięki czemu możesz swobodnie nagrywać malownicze górskie widoki lub dziką zwierzynę z bezpiecznej odległości! Co więcej, możesz uzyskać niezwykle płynne ruchy kamery z kątem nachylenia wynoszącym 60°.

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca dron od góry unoszący się nad ziemią w lesie
ikona

Lataj jeszcze dłużej

Od dziś możesz latać tak długo, jak tylko chcesz! Dron DJI Mini 4 Pro został wyposażony w inteligentny akumulator, który zapewnia do 34 minut lotu. To wystarczająco dużo czasu, aby swobodnie zwiedzić okolicę i poznać nowe, fascynujące miejsca! Dron obsługuje system transmisji wideo DJI O4, który umożliwia płynną transmisję obrazu w rozdzielczości 1080p/60FPS FHD o zasięgu nawet 10 km zapewniając przy tym jeszcze jakość sygnału. Przygotuj się na niezapomniane przygody w powietrzu!

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca dron po skosie unoszący się nad ziemią w lesie
ikona

Postaw na bezpieczeństwo

Dron DJI Mini 4 Pro wykorzystuje wielokierunkowy system wykrywania przeszkód, który automatycznie rozpoznaje napotkane przeszkody i płynnie je omija. Co więcej, cztery szerokokątne czujniki wizyjne w połączeniu z parą dolnych czujników wizyjnych sprawiają, że dron wykrywa obiekty z każdej strony. Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa, pozwalając na automatyczne hamowanie i omijanie przeszkód w trakcie lotu. Teraz możesz cieszyć się spokojem podczas latania, wiedząc, że Twój dron jest odpowiednio zabezpieczony.

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca mężczyznę trzymającego dron w rękach
ikona

Odkryj nowy poziom kontroli lotu

Teraz możesz precyzyjnie planować ścieżki lotu dzięki Waypoint Flight. Dron DJI Mini 4 Pro potrafi również automatycznie wyznaczyć bezpieczną trasę powrotu do miejsca rozpoczęcia lotu, jednocześnie sprawnie omijając wszelkie przeszkody. Funkcja AR RTH sprawia, że kontrola nad dronem podczas lotów powrotnych staje się jeszcze łatwiejsza. Dron DJI oferuje również tempomat, który nie tylko redukuje zmęczenie podczas długich lotów, ale także minimalizuje drgania kamery, zapewniając płynne i stabilne nagrania.

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca mężczyznę sterującego dronem przez kontroler nad potokiem
ikona

Pobudź swoją kreatywność

Twórz profesjonalnie filmy bez większego wysiłku. Dron DJI Mini 4 Pro oferuje wiele ciekawych funkcji, które pomogą Ci stworzyć zachwycające materiały wideo. Tryby QuickShots (Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang i Asteroid) ułatwią nagrywanie złożonych ujęć, a Hyperlapse da Ci pełną kontrolę nad tworzeniem nagrań. Możesz też wykorzystać tryb Panorama (180°, Wide Angle, Vertical i Sphere), aby uchwycić cały krajobraz w jednym kadrze lub wybrać MasterShots, żeby uzyskać efektowne i dynamiczne ujęcia. Dostępne są również tryby śledzenia – Spotlight, Point of Interest oraz innowacyjny ActiveTrack 360° z udoskonalonymi możliwościami śledzenia obiektów. Ponadto, dzięki QuickTransfer szybko przeniesiesz swoje zdjęcia i filmy na smartfona, bez konieczności łączenia się z aparaturą sterującą.

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca mężczyznę wyciągającego dron z torby
ikona

Inteligenta edycja materiałów

Edycja materiałów jest łatwiejsza, niż Ci się wydaje! LightCut inteligentnie rozpoznaje kompozycję oraz trasę lotu drona DJI Mini 4 Pro, dzięki czemu możesz błyskawicznie tworzyć zapierające dech w piersiach filmy – wystarczy tylko kilka kliknięć. Do Twojej dyspozycji jest również funkcja One-Tap Edit, która automatycznie wybiera najciekawsze ujęcia, dopasowuje do nich efekty dźwiękowe oraz szablony, aby wygenerować gotowy do opublikowania film. Możesz też skorzystać z efektu Tilt-Shift, który nada Twoim materiałom niepowtarzalny charakter, tworząc wrażenie miniaturowego świata. Co więcej, aplikacja łączy się ze smartfonem bezprzewodowo, co pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w pamięci.

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca mężczyznę łączącego się z dronem przez aplikację
ikona

Aparatura sterująca w zestawie

Do zestawu dołączono również aparaturę sterującą DJI RC 2, która wyróżnia się niezwykle lekką konstrukcją. Domyślnie zainstalowana aplikacja DJI Fly sprawia, że nie musisz korzystać ze swojego smartfona podczas latania dronem DJI Mini 4 Pro. Wyposażono ją w ekran o wysokiej rozdzielczości, który gwarantuje jasny i czytelny obraz – nawet przy pełnym nasłonecznieniu. To wszystko sprawia, że kontrolowanie drona staje się niezwykle proste i komfortowe.

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca dron latający nad plażą
ikona

Więcej możliwości z dodatkowymi akcesoriami

Chcesz zyskać jeszcze więcej możliwości? Skorzystaj z dodatkowych akcesoriów! W zestawie z dronem DJI Mini 4 Pro znajdziesz praktyczną torbę oraz dwukierunkowy hub, znany z serii DJI Mini 3, pozwala na sekwencyjne ładowanie 3 akumulatorów – sprawdzi się również do odnawiania energii kontrolera czy smartfona. W oddzielnej sprzedaży dostępny jest też zestaw filtrów ND (ND16/64/256), dzięki którym wykonasz zachwycające ujęcia w trudnych warunkach oświetleniowych, a także obiektyw szerokokątny, który pomoże Ci uchwycić malowniczy krajobraz. Warto zaopatrzyć się również w osłonę śmigieł 360°, aby zwiększyć bezpieczeństwo lotu.

Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2) grafika przedstawiająca dziewczynkę sterującą dronem przez kontroler

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
DJI
Zasięg
4000 m
Konstrukcja
składana
Maksymalna prędkość
16 m/s
Prędkość wznoszenia
5 m/s
Prędkość opadania
5 m/s
Obiektyw
Pole widzenia (FOV): 82,1°, ogniskowa równoważna: 24 mm, przysłona: f/1.7
Rozdzielczość zdjęć
8064 × 6048
Format zapisu zdjęć
RAW, JPEG
Format zapisu filmów
MP4 (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
Kamera
Tak
Czujniki
przedni, tylny, boczny, górny, dolny
Funkcje dodatkowe
Wielokierunkowe podwójne czujniki wizyjne uzupełnione o czujnik podczerwieni 3D na spodzie drona
Stabilizator
Nie dotyczy
GPS
Tak
USB
Tak
Wi-Fi
Tak
Czytnik kart pamięci
Brak danych
Bateria
2590 mAh;
Czas pracy
czas lotu: 34 min, czas zwisu: 30 min
Kolor
Szary
Gwarancja
24 miesiące
Wymiary
złożony (bez śmigieł): 148 x 94 x 64 mm, rozłożony (ze śmigłami): 298 x 373 x 101 mm
Waga
< 249 g
Zawartość zestawu
Aparatura sterująca DJI RC 2, 3x inteligentny akumulator DJI Mini 4 Pro, 3x śmigła (para), kabel PD (USB-C-USB-C), osłona gimbala, 18x zapasowe śrubki do śmigieł, śrubokręt, blokada śmigieł, kabel USB-C, torba na ramię, dwukierunkowy hub do ładowania

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty