Zgodnie z obowiązującym prawem, masz prawo do odstąpienia od umowy kupna dokonanego na odległość w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Przed zwrotem upewnij się czy produkt, który chcesz odesłać spełnia warunki zwrotu. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tu: Regulamin


Koszt zwrotu towaru

Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu. 

Zgodnie z tym zapisem, konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie.


W jakiej sytuacji nie można skorzystać z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość? 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w przypadku umowy: 

 1. Dotyczącej towaru dostarczanego w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (np. depilatory, strzyżarki, suszarki, prostownice, golarki, słuchawki dokanałowe, szczoteczki itp.), 
 2. Której przedmiotem są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczone fabrycznie zapakowane, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (np. oprogramowanie antywirusowe, oprogramowanie Open Office, gry komputerowe itp.), 
 3. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje podmiotom nie będącym Konsumentami (np. jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki, instytucje, itd.). 


W jakim stanie mogę zwrócić towar? 

 • Zwracany produkt powinien znajdować się w stanie niezmienionym (brak rys, wgnieceń). 
 • Dopuszczamy użycie produktu zgodne z jego przeznaczeniem w celu sprawdzenia, czy produkt spełnia oczekiwania. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Prosimy, aby zwracany produkt był zapakowany w oryginalne opakowanie.


Aby dokonać zwrotu:

 1. Wypełnij poniższy formularz (wersja drukowana nie jest wymagana).
 2. Poczekaj na indywidulany numer zwrotu oraz adres na który należy odesłać zwracany towar. Dane te prześlemy Ci w ciągu 48 godzin, na e-mail, który podasz w poniższym formularzu, dlatego upewnij się, że jest on poprawny.
 3. Zapakuj towar w sposób umozliwiający jego bezpieczny transport i odeślij go.
 4. Oczekuj na zwrot należnej kwoty tym samym kanałem płatności, którym zapłaciłeś. Jeśli zapłaciłeś przelewem tradycyjnym lub gotówką przy odbiorze wypełnij pole "Numer rachunku do zwrotu".

Towary z kategorii takiej jak: "AGD" oraz "Telewizory" ze względu na swój charakter nie mogą zostać odesłane pocztą w zwykłym trybie, w związku z czym koszt odesłania w przypadku odstąpienia może być wyższy niż zwykła paczka pocztowa. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 150 PLN.

Alternatywnie możesz użyć także formularza odstąpienia od umowy dostępnego tu: Pobierz wzór formularza odstąpienia od umowy

Powrót
Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

  Proponowane produkty