[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://chat-widget.thulium.com/app/chat-loader.js?hash=188902660859875ff41cc21';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz prawo do odstąpienia od umowy kupna dokonanego na odległość w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Przed zwrotem upewnij się jednak czy produkt, który chcesz odesłać spełnia warunki zwrotu. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tu: Regulamin

Aby dokonać zwrotu:

  1. Wypełnij poniższy formularz (wersja drukowana nie jest wymagana).
  2. Poczekaj na indywidulany numer zwrotu oraz adres na który należy odesłać zwracany towar. Dane te prześlemy Ci na e-mail, który podasz w poniższym formularzu, dlatego upewnij się, że jest on poprawny.
  3. Zapakuj towar w sposób umozliwiający jego bezpieczny transport i odeślij go.
  4. Oczekuj na zwrot należnej kwoty tym samym kanałem płatności, którym zapłaciłeś. Jeśli zapłaciłeś przelewem tradycyjnym lub gotówką przy odbiorze wypełnij pole "Numer rachunku do zwrotu".
Powrót
Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty