[script]var vobChatScript = document.createElement('script');vobChatScript.type = 'text/javascript';vobChatScript.async = true;vobChatScript.src = 'https://chat-widget.thulium.com/app/chat-loader.js?hash=188902660859875ff41cc21';var vobHead = document.getElementsByTagName('head')[0];vobHead.appendChild(vobChatScript);[/script]

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz prawo do odstąpienia od umowy kupna dokonanego na odległość w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Przed zwrotem upewnij się jednak czy produkt, który chcesz odesłać spełnia warunki zwrotu. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tu: Regulamin

Aby dokonać zwrotu:

  1. Wypełnij poniższy formularz (wersja drukowana nie jest wymagana).
  2. Poczekaj na indywidulany numer zwrotu oraz adres na który należy odesłać zwracany towar. Dane te prześlemy Ci na e-mail, który podasz w poniższym formularzu, dlatego upewnij się, że jest on poprawny.
  3. Zapakuj towar w sposób umozliwiający jego bezpieczny transport i odeślij go.
  4. Oczekuj na zwrot należnej kwoty tym samym kanałem płatności, którym zapłaciłeś. Jeśli zapłaciłeś przelewem tradycyjnym lub gotówką przy odbiorze wypełnij pole "Numer rachunku do zwrotu".

Towary z kategorii takiej jak: "AGD" oraz "Telewizory" ze względu na swój charakter nie mogą zostać odesłane pocztą w zwykłym trybie, w związku z czym koszt odesłania w przypadku odstąpienia może być wyższy niż zwykła paczka pocztowa. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 150 PLN.

Alternatywnie możesz użyć także formularza odstąpienia od umowy dostępnego tu: Pobierz wzór formularza odstąpienia od umowy

Powrót
Zapisz się do newslettera

Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

Potwierdzam

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty