Nie znaleziono produktów

Zmień treść wyszukiwanej frazy
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Powrót

Notebook Manta Lite Book z półmatowym ekranem


W naszym sklepie internetowym Vobis możesz kupić swój pierwszy lub kolejny laptop Manta i przeglądać Internet, sprawdzać maile, oglądać filmy. Ten doskonały notebook został wyposażony w półmatowy ekran, dzięki temu stanowi bardzo wygodne narzędzie do rozpoczęcia przygody z Internetem i multimediami. Sprzedawany u nas skuteczny notebook Manta o przekątnej ekranu 14,1 w rozdzielczości Full HD został uznany przez użytkowników za wysoce wygodne i praktyczne urządzenie na zewnątrz. Nasz laptop Manta posiada piękne, wyraziste kolory i bardzo realistycznie oddaje szczegóły, bez względu na miejsce korzystania.

Zapewniamy, że wbudowana matryca zapewnia szerokie kąty widzenia, co znacznie usprawnia pracę, dodatkowym atutem jest wprowadzona półmatowa powłoka niwelująca jakiekolwiek odbicia światła. Rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli gwarantuje doskonały odczyt tekstu, przeglądanie grafiki czy zdjęć. Posiadając Manta Lite Book uzyskasz duży obszar roboczy, co umożliwi przeglądanie stron internetowych w całej okazałości, to znaczy bez przyciętych krawędzi. Ciesz się multimediami w wysokiej rozdzielczości, jeszcze więcej filmów, gier i zdjęć na ekranie twojego laptopa Manta a wszystko w korzystnej cenie.


Notebook Manta Lite Book z półmatowym ekranem


Nasz notebook Manta Lite Book (MLA141S) Intel HD Graphics zapewnia najlepsze wrażenia wizualne podczas oglądania zdjęć, filmów lub grania w gry. Zintegrowany układ wideo to najlepsze rozwiązanie pod względem oszczędności energii, dzięki czemu twój laptop będzie działał dłużej na baterii. Zapewniamy, że karta graficzna Intel HD gwarantuje doskonałe efekty wideo w kinie domowym, dzięki czemu masz zapewnione komfortowe korzystanie z urządzenia mobilnego podczas codziennej pracy lub zabawy. Wprowadziliśmy do oferty naszego sklepu internetowego notebook Manta ze względu na jego kompaktowy rozmiar i duże możliwości, które na pewno docenisz!

Procesor Intel Atom Z8350 umożliwia wykorzystanie z notebooka do różnych zadań zawodowych, ponieważ ma on dużą zdolność obliczeniową. Ponadto ten wysoce wydajny procesor jest niezwykle energooszczędny. Wbudowane 2 GB pamięci RAM zapewniają płynne działanie podczas odtwarzania multimediów lub wielu otwartych stron w przeglądarce. Doskonała bateria umożliwia wiele godzin pracy przy jednym ładowaniu. Nasz MLA141 jest nie tylko mocny, ale także pięknie ukształtowany, to doskonały laptop zamknięty cienkiej obudowie o grubości zaledwie 19 mm a waży niewiele ponad kilogram. Półmatowy ekran o przekątnej 14.1 stanie się twoim doskonałym towarzyszem podróży. Umożliwi komfortowe przeglądanie elektronicznej poczty czy odtwarzanie filmów. Trzeba przyznać, że to naprawdę wygodne urządzenie mobilne, które posłuży do przeglądania wszystkiego, co aktualnie będziesz chciał zobaczyć. Ponadto to ekonomiczny model i nie trzeba wydawać fortuny, aby korzystać z wysokiej jakości komputera.


Co kryje w sobie notebook Manta Lite Book?


Mocny procesor, szybka pamięć RAM i półmatowy ekran Full HD to nie wszystko, co zawiera w sobie Manta. W naszym notebooku dostępna jest również wyspowa klawiatura z pełnowymiarowymi przyciskami oraz duży touchpad. Za komunikację odpowiada wbudowany adapter Wi-Fi 802.11n oraz moduł Bluetooth 4.0. Porty USB 3.0 i 2.0 do podłączania zewnętrznych komponentów, takich jak pendrive, mysz lub zewnętrzny dysk twardy. W oferowanym przez nas wysokiej klasy urządzeniu znajduje się wbudowany czytnik kart, co daje możliwość rozbudowania pamięci wewnętrznej.

Ale to nie wszystko, możesz również szybko i sprawnie przeglądać zdjęcia z karty pamięci aparatu cyfrowego. Nasz laptop Manta Lite Book ma również wbudowane głośniki, mikrofon i kamerę internetową, które umożliwiają prowadzenie rozmów wideo za pośrednictwem komunikatorów internetowych. W razie potrzeby możesz podłączyć zewnętrzny monitor lub telewizor np. oglądać filmy na dużym ekranie. Na laptopie Manta działa najnowsza wersja systemu operacyjnego Windows, 10 który jest wszechstronnym systemem idealnym do użytku biznesowego i osobistego. Wiele narzędzi zabezpieczających i zainstalowanych programów zapewnia szybkie, wydajne i bezpieczne działanie tego notebooka. Zapraszamy do zakupu notebooka Manta, szybko przekonasz się, że warto skorzystać z naszej oferty!


Jakie znaczenie ma dysk SSD w notebooku Manta Lite Book?


Dysk SSD jest znacznie szybszy niż standardowy dysk twardy, zapewniając znacznie sprawniejsze sekwencyjne i losowe prędkości odczytu i zapisu w każdym zadaniu. Nowa technologia MLC NAND flash umożliwia bardziej wydajne przechowywanie danych, poprawiając szybkość i niezawodność dysku. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na działania, które znacznie obciążą laptop jak na przykład edycja wideo, czy też zlecisz proste zadania, w postaci skanowania, aby wykryć ewentualne wirusy, dysk SSD w każdym przypadku zapewni szybkie działanie naszego notebooka Manta.

Wykonywanie wielu zadań to ciekawostka dla dysku SSD. Ważne! Dysk SSD ma możliwość wykonywania wielu zadań jednocześnie do trzech razy szybciej niż w przypadku tradycyjnego dysku twardego. Wydajny dysk SSD w sprzedawanych w naszym sklepie internetowym Vobis urządzeniach elektronicznych na zawsze zmieni sposób korzystania z laptopa. Pamiętaj, od tej chwili to twój notebook Manta Lite Book będzie czekał na ciebie, a nie odwrotnie. Natomiast wbudowany w nasz najwyższej jakości laptop Manta wielodotykowy, duży, wygodny touchpad umożliwia wykonywanie różnych czynności za pomocą dotyku i gestów wykonywanych wieloma palcami. Sprawdź, naprawdę warto!

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty