Samsung Galaxy Buds 2 R177 czarne

Samsung Galaxy Buds 2 R177 czarne

Słuchawki komputerowe

398,99 PLN
Kup teraz

Samsung Galaxy Buds 2 R177 czarne

8806092507227, SM-R177NZKAEUE

  • Typ podłączenia: Bezprzewodowa
  • Mikrofon: Tak
  • Bluetooth: Bluetooth 5.2
  • Regulacja głośności: Na słuchawce
  • Kolor: czarny
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
398,99 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Samsung Galaxy Buds 2 R177 czarne
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne

ikona słuchawki

Galaxy Buds2. Świat ma tyle do usłyszenia

Wypełnij swój świat znakomitymi dźwiękami. Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne mają wszystko, czego potrzebujesz, by zanurzyć się w głębokim i bogatym dźwięku. Zaawansowane rozwiązania, takie jak dwudrożne głośniki, ulepszona transmisja głosu czy aktywna redukcja szumów połączone z ergonomiczną budową sprawiają, że każdy dzień brzmi idealnie.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne słuchawki u dziewczyny w uszach
ikona głośnik

Dynamiczne dwudrożne głośniki

Teraz usłyszysz każdy szczegół dźwięku: od delikatnych muśnięć strun harfy po głębokie basy wydobywające się z bębnów. Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne posiadają wbudowany głośnik niskotonowy oraz głośnik wysokotonowy*, a dodatkowo zostały dostrojone przez specjalistów z AKG, zapewniając doskonałą harmonię dźwięków i wspaniałe wrażenia dla słuchaczy.

* Poprawiona wytrzymałość na rozciąganie i miękkość membrany może znieść więcej perkusji, co umożliwia mocniejsze basy.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne stylowa obudowa słuchawek
ikona like

Świetnie słyszalny rozmówca

Dzięki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177, nawet siedząc w pociągu możesz przeprowadzić rozmowę telefoniczną brzmiącą głośno i wyraźnie. To zasługa zaawansowanego uczenia się maszynowego, trzech wbudowanych mikrofonów, jednostki wyłapującej głos* oraz konstrukcji minimalizującej słyszalność szumu wiatru.

* System mikrofonów składa się z 2 mikrofonów zewnętrznych, które skupiają się na mowie (kształtowanie wiązki) i 1 mikrofonu wewnętrznego, który filtruje hałas zewnętrzny, zapewniając czystą jakość połączeń. Jednostka wyłapująca głos (VPU) to akcelerometr, który wychwytuje wibracje szczęki, gdy mówisz. Wyczuwając wibracje szczęki, akcelerometr wykrywa mowę i usuwa hałas. Dane dotyczące wibracji przewodzenia kostnego są przekształcane na sygnały głosowe, dostarczając głos użytkownika nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne świetnie słyszalny rozmówca
ikona check

Eliminowanie hałasu z otoczenia

Sztuczna inteligencja w Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 odróżnia ludzkie głosy od odgłosów tła*. Jeśli rozmówca znajduje się w głośnym otoczeniu, hałasy zostaną wyeliminowane, a Ty usłyszysz go jakbyście byli w tym samym pomieszczeniu.

* Rozwiązanie DNN (Deep Neural Network) testowane z różnymi próbkami hałasu, takimi jak klakson, muzyka, plac budowy, może w tym samym czasie usuwać wiele dźwięków podczas rozmowy.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne eliminowanie hałasu z otoczenia (symulowany obraz na zdjęciu)
ikona szum

Aktywna redukcja szumów (ANC)

Z Aktywną redukcją szumów (ANC) w słuchawkach Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 nie ma miejsca na hałas i nic nie zakłóci Twojej muzyki. Wycisz dźwięki dochodzące z otoczenia, by zanurzyć się w cudownych brzmieniach. A jeśli przemieszczasz się po ruchliwych ulicach, sam zdecyduj, w jakim stopniu chcesz słyszeć miejskie odgłosy.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne aktywna redukcja szumów (symulowany obraz na zdjęciu)
ikona technologia

Wciągające doznania dźwiękowe dzięki ANC

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne eliminują do 98% hałasów z otoczenia dzięki funkcji ANC. Nakładki douszne redukują hałas (pasywna redukcja szumów), a następnie aktywna redukcja szumów eliminuje pozostałe odgłosy.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne wygląd słuchawek w uszach
ikona dźwięk

Naturalny dźwięk otoczenia

Nie musisz już wyjmować słuchawek z uszu, by porozmawiać z kimś w Twoim otoczeniu. Dzięki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 możesz słuchać ulubionej muzyki czy podcastu i równocześnie odpowiadać na zadane pytania. Ustaw jeden z 3 poziomów głośności dźwięku otoczenia, a usłyszysz naturalny głos ze zmniejszonym opóźnieniem.

* Gest „dotknij i przytrzymaj” dla Ambient Sound można skonfigurować w aplikacji Galaxy Wearable.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne działanie słuchawek podczas rozmowy z osobą
ikona design

Komfortowy design. Liczy się wygoda

Gdy stawką jest wygoda użytkowania na wiele godzin, każdy milimetr i gram ma znaczenie. Dlatego o 14,6% zmniejszyliśmy wymiary Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 i o 21% zredukowaliśmy ich wagę (porównując do Galaxy Buds+).

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne komfortowy design
ikona jony

Perfekcyjne dopasowanie do Twoich uszu

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne otrzymujesz z miękkimi nakładkami w 3 rozmiarach, by idealnie je dopasować i zwiększyć przyjemność użytkowania. Dodatkowo, możesz przeprowadzić specjalny test opracowany przez Samsung: załóż słuchawki i włącz aplikację Galaxy Wearable*, wyemitowany zostanie dźwięk, podczas którego zmierzona zostanie utrata dźwięku. Najlepiej dopasowane nakładki wykazują najmniejszą utratę dźwięku.

* Obsługiwane tylko przez Galaxy Buds2.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne perfekcyjne dopasowanie do uszu
ikona bateria

Słuchaj non stop!

Z włączoną funkcją Aktywnej redukcji szumów (ANC) możesz słuchać muzyki, audiobooków czy podcastów aż do 5 godzin, a jeśli skorzystasz z etui zyskasz 20 godzin odtwarzania. W przypadku wyłączonego ANC czas odsłuchu wzrasta odpowiednio do 7,5 oraz do 29 godzin*. Podczas rozmów telefonicznych z włączonym ANC słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 będą Ci służyć do 3 godzin i 36 minut, a za pomocą etui wydłużysz ich działanie do 13 godzin (wyłączone ANC to odpowiednio do 3 godzin 54 minut oraz do 14 godzin). Aby je bezprzewodowo naładować, umieszczone w etui połóż na urządzeniu obsługującym Power Sharing lub ładowarce zgodnej ze standardem Qi. Już 5 minut ładowania umożliwi Ci godzinę słuchania muzyki**.

* Czas odtwarzania/rozmowy może wzrosnąć za sprawą dalszych prac.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne są pokazane godziny pracy słuchawek - do 5g., i słuchawek w etui - do 20g.
ikona połączenie

Ekosystem Galaxy

Urządzenia Galaxy współpracują ze sobą, ułatwiając Ci ich użytkowanie. Połącz bezprzewodowo smartfona, tablet, słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czy zegarek, by działać bardziej intuicyjnie i efektywnie.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne urządzenia Galaxy współpracują ze sobą (symulowany obraz na zdjęciu)
ikona phone

Automatyczne przełączanie

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne płynnie przełączają się między urządzeniami, więc nie musisz nawet ruszać palcem, by odebrać telefon, gdy oglądasz film na tablecie*.

* Obsługiwane urządzenia: Buds2, BudsPro, Buds+, BudsLive. Zgodne urządzenia: smartfon i tablet z OneUI3.1 lub nowszym. Niektóre urządzenia i aplikacje mogą nie obsługiwać funkcji automatycznego przełączania. Urządzenia muszą być zalogowane do konta Samsung.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne przełączenie między urządzeniami
ikona sygnał

Sterowanie za pomocą Galaxy Watch

Łatwo skontrolujesz poziom naładowania słuchawek Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czy ustawisz poziom słyszalności dźwięków otoczenia na swoim Galaxy Watch*.

* Obsługiwane urządzenia: Buds+, BudsLive, BudsPro, Buds2. Zegarek OneUIWatch 3.0 lub nowszy. Buds należy podłączyć do Galaxy Watch lub telefonu. Funkcje i graficzny interfejs użytkownika mogą się różnić w zależności od modelu.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne sterowanie za pomocą Galaxy Watch
ikona notebook

Połączenie z komputerem

Zarządzaj ustawieniami Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 z poziomu komputera. Dzięki PC Buds Manager włączysz aktywną redukcję szumów, obsługę dotykową, ustawisz equalizer oraz ściągniesz aktualizacje oprogramowania*.

* Do pobrania za pośrednictwem aplikacji Sklep Microsoft (dostępny powyżej Win 10). Obsługuje Galaxy Pro (05.21). Obsługa tej funkcji dla BudsLive i Bud2 będzie dostępna w sierpniu 2021.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 czarne połączenie z komputerem

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Samsung
Rodzaj
Douszne bezprzewodowe
Typ podłączenia
Bezprzewodowa
Typ słuchawek
Dokanałowe
Cechy funkcjonalne
Aktywna redukcja szumów (ANC) , Bluetooth , Mikrofon , True wireless
Mikrofon
Tak
Bluetooth
Bluetooth 5.2
Regulacja głośności
Na słuchawce
Złącze
USB typ C
Kolor
czarny
Gwarancja
24 miesiące

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty