Nie znaleziono produktów

Zmień treść wyszukiwanej frazy
Spróbuj użyć mniejszej ilości filtrów (usuń mniej istotne)

Powrót

Baterie do telefonów

Baterie do telefonów to jedne z najpotrzebniejszych akcesoriów GSM. Bez nich nasze urządzenia nie są w stanie działać. To właśnie od baterii zależy, jak długo smartfon będzie mógł być użytkowany na jednym ładowaniu.

Wiele modeli telefonów i smartfonów posiada wymienne ogniwo. Bateria to część eksploatacyjna, która podlega zużyciu i co jakiś czas pojawia się potrzeba wymiany. Można też zdecydować się na zakup dodatkowego akumulatora, który posłuży, gdy nie będziemy mieli dostępu do gniazdka elektrycznego.

W naszym sklepie znaleźć można wiele rodzajów baterii o różnych pojemnościach, do wielu modeli telefonów. Oferowane przez nas ogniwa są dostępne na każdą kieszeń, w zróżnicowanych cenach. Wszystkie mają najwyższą jakość, są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia zewnętrzne.

Oryginalna bateria do telefonu a zamiennik

Poszukując nowej baterii do telefonu, należy zastanowić się, czy decydujemy się na oryginalne ogniwo czy też na zamiennik. Oryginalne ogniwo jest dedykowane do danego modelu telefonu i możemy mieć pewność, że będzie do niego pasować. Wystarczy sprawdzić oznaczenia starej baterii i znaleźć w naszej ofercie taką samą. Z zakupem oryginalnych baterii wiąże się wysoka jakość i gwarancja producenta.

Wybierając zamiennik dobrze jest najpierw sprawdzić informacje o jej producencie oraz zasięgnąć opinii innych użytkowników. Zamienniki mogą się wydawać bardziej korzystne ze względu na swoją niższą cenę, jednak wskazana jest ostrożność, gdyż za ceną może nie iść odpowiednia jakość.  

W naszym sklepie znaleźć można baterie do smartfona każdego typu. Wszystkie pochodzą od sprawdzonych dostawców i są dobrej jakości. Posiadamy szeroką gamę zarówno oryginalnych ogniw, jak i zamienników baterii. Chętnie doradzimy w sprawie wyboru odpowiedniego akumulatora do telefonu.

Bateria w telefonie: litowo - jonowa czy litowo - polimerowa?

Najbardziej popularne baterie, jakie możemy spotkać nie tylko w smartfonach, ale i tabletach, czytnikach e - booków i laptopach są ogniwa litowo - jonowe (Li-Ion). Decydując się na baterię litowo jonową możemy mieć gwarancję trwałości, szybkiego ładowania i dobrej wydajności. Powstały jednak jeszcze szybsze i bardziej pojemne akumulatory - litowo - polimerowe (Li-Poly), znane także jako polimerowe akumulatory litowo - jonowe. Ich cena jest wyższa, dlatego też obecnie umieszczane są jedynie we flagowych modelach smartfonów z wyższej półki. Z biegiem czasu zapewne wyprą swoich poprzedników, jednak na razie jest to stosunkowa nowość, zarezerwowana dla niektórych urządzeń.

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim baterie Li-Ion, gdyż są one nadal najczęściej spotykane w telefonach różnych marek. Można je ładować wielokrotnie, w przeciwieństwie do baterii litowych. Wybierając baterię litowo - jonową należy zwrócić uwagę między innymi na jej pojemność, napięcie i wymiary zewnętrzne. 

Baterie do telefonu - Samsung, LG, Apple, Nokia

Baterie do telefonu różnią się między sobą wieloma parametrami. Poszukując ogniwa do swojego urządzenia należy mieć na względzie to, że musi być ono w pełni kompatybilne z marką i modelem smartfona. Bardzo ważna jest pojemność baterii, napięcie oraz jej wymiary zewnętrzne. Źle dobrany akumulator może nie tylko nie działać, ale i poważnie uszkodzić nasze urządzenie.

Każdy produkt z tej kategorii w naszym sklepie posiada szczegółowy opis, do jakiego sprzętu pasuje. Oferujemy baterie do telefonów firmy Apple, Samsung, Huawei, LG, Nokia i wielu innych, dlatego z pewnością każdy, bez względu na posiadany model telefonu, znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie artykuły wysokiej jakości, które posiadają zabezpieczenia przed przegrzaniem i przeładowaniem. Na każdy produkt obowiązuje gwarancja producenta, co jest zabezpieczeniem dla klienta.

Jak dobrać odpowiednią baterię do telefonu?

Bateria do telefonu komórkowego musi być dobrana odpowiednio do konkretnego modelu. Niektóre ogniwa, choć wyglądają łudząco podobnie, różnią się od siebie pod wieloma względami.

Decydując się na oryginalny akumulator, wystarczy jedynie sprawdzić oznaczenie znajdujące się na starej baterii i na tej podstawie znaleźć identyczną. W przypadku zamienników, w większości sytuacji producent podaje na stronie internetowej modele, do których ogniwo będzie pasować. Dobrze jest zwrócić uwagę na pojemność oraz wymiary zewnętrzne baterii, aby być pewnym, że wszystko będzie w porządku.

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można szeroki wybór baterii do telefonów komórkowych. Oferujemy zarówno oryginalne baterie, jak i zamienniki, pochodzące od najlepszych producentów. Sprzedawane przez nas akumulatory są bezpiecznie w użytkowaniu i mogą służyć przez długi czas. Wszystkie oferują najwyższą jakość, są wykonane z najlepszych materiałów. Wszystkie baterie są nowe i fabrycznie zapakowane. Każdy produkt na naszej stronie jest dokładnie opisany i posiada informacje o pasujących modelach smartfonów. W razie wątpliwości lub pytań chętnie doradzimy i dobierzemy odpowiednią baterię do urządzenia naszego klienta. 

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty