Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna

Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna

Powerbanki

7 648,99 PLN
Kup teraz

Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna

4897082664710, AKECGSLP0040

  • Pojemność: 1612 Wh
  • Liczba portów wyjściowych: 12
  • Ładowanie indukcyjne: Nie
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
7 648,99 PLN

wysyłka 24h wysyłka 24h

Podziel się
Facebook E-mail
Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Zamów online

Opis

Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna

ikona

Delta MAX niezwykle wydajna i uniwersalna stacja ładowania o pojemności 2016Wh

Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna to nowy standard wśród akumulatorowych generatorów prądu. Rozszerzona do 6kWh pojemość i dodatkowe akumulatory zapewniają wydajność na najwyższym poziomie i gwarantują zasilanie w dowolnym miejscu, w każdej sytuacji. Dzięki technologii X-Boost produkt może zasilać urządzenia nawet o mocy 3000W. W porównaniu do standardowych generatorów, które zasilane są paliwami ciekłymi EcoFlow Delta max może być zasilana dwoma panelami słonecznymi, które zagwarantują szybkie ładowanie słoneczne o mocy 800W. Dzięki temu rozwiązaniu nie przykładamy się do zanieczyszczanie powietrza. Delta max nie wytwarza tlenku węgla więc ze spokojem można korzystać z niej nawet zamkniętych pomieszczeniach.

Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna zasilanie reflektorów
ikona

Wygodne i szybkie ładowanie dzięki technologii Dual Charging

Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna ładuje się bezpiecznie i szybko od 0-80% w nieco ponad godzinę. Jednak to nie wszystko. Podłączając zasilanie sieciowe z inteligentnym generatorem uzyskasz moc do 3600W, co pozwoli na szybsze naładowanie urządzenia, a zasilanie sieciowe z energią słoneczną, zagwarantuje moc nawet do 2600 W. Nie musisz martwić się, że zabraknie Ci mocy do zasilenia ważnych urządzeń. Opatentowana technologia X-Boost firmy EcoFlow, pozwala na zasilanie urządzenia o dużej mocy do 3000W. Oznacza to, że podczas przerwy w dostawie energii elektrycznej możesz nadal zasilać lodówkę, suszarkę lub inne urządzenia domowe. Równie dobrze, sprawdzi się w terenie, kiedy musisz podłączyć urządzenie o dużej mocy.

Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna podłączana do kontaktu
ikona

Zasilanie awaryjne wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz

Sytuacji awaryjnych nie da się przewidzieć. Jednak można być na nie przygotowanym. Korzystaj ze swoich urządzeń nawet przy dłuższych dostawach prądu. Nie przerywaj pracy, czy wspólnie spędzanego czasu z rodziną. Duża ilość wejść pozwala na podłączenie nawet kilku urządzeń, dzięki czemu nie musisz rezygnować ze swoich dziennych rytuałów. By całkowicie zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna została wyposażona w wiele systemów zabezpieczających, chroniących przed: nadnapięciem, przeciążeniem, zbyt wysoką i zbyt niską temperaturą, zwarciem, niską temperaturą czy niskim napięciem. Cała konstrukcja zaprojektowana jest w sposób gwarantujący stabilność. Stacja przeszła również wiele testów jakościowych i wydajnościowych zapewniając gwarancję bezpieczeństwa.

Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna zasilanie kilku urządzeń
ikona

Praktyczny wyświetlacz

Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna została wyposażona w prosty i czytelny ekran, który dostarcza najważniejszych informacji dotyczących jej pracy. Bez problemu sprawdzisz dane dotyczące aktualnych wartości mocy, napięcia i natężenia, jak i sprawdzisz status akumulatora. Nie musisz zamartwiać się też stanem baterii i czasem zasilania innych urządzeń. Kontroluj i monitoruj swoją stację zasilania DELTA Max za pomocą aplikacji EcoFlow. Wystarczy, że pobierzesz ją na swój telefon i połączysz się z siecią. Sięgnij do ustawień, dzięki którym dostosujesz zużycie energii i będziesz mógł zdalnie sterować urządzeniem DELTA Max.

Stacja zasilania EcoFlow Delta Max przenośna frontem podczas biwaku

Dane techniczne

Specyfikacje

Producent
EcoFlow
Pojemność
1612 Wh
Funkcje
Ładowanie przewodowe
Liczba portów wyjściowych
12
Liczba portów USB
4
Liczba portów microUSB
2
Liczba portów USB typ C
2
Ładowanie indukcyjne
Nie
Wysokość
308 mm
Szerokość
240 mm
Grubość
500 mm
Waga
21,7 kg
Kolor
czarny
Gwarancja
24 miesięcy
Informacje dodatkowe
Wi-Fi

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty