Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m

Drony

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m

6941565964731, CP.MA.00000693.04

  • Zasięg: 6000 m
  • Kamera: Tak
  • Czujniki: przedni, tylny, boczny, górny, dolny
  • GPS: Tak
  • Czas pracy: 46 min
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
7 298,99 PLN

Produkt jest chwilowo niedostępny Produkt jest chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m

ikona

DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) – Double Up

Twórz spektakularne ujęcia z powietrza i odkryj nową perspektywę. Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m to kompaktowy dron, który wyróżnia się składaną konstrukcją i zaawansowanym systemem z dwiema głównymi kamerami. Oferuje wysokiejklasy kamerę szerokokątną oraz kamerę ze średnim teleobiektywem i 3-krotnym zoomem. Jego czas lotuwynosi maksymalnie 46 minut, co w połączeniu z transmisją wideo O4 o zasięgu do 10 km pozwala swobodnieeksplorować okolicę i oglądać świat z góry. Nagrywaj zapierające dech w piersiach filmy 4K HDR i rób bogatew szczegóły zdjęcia 48 MP. Dron obsługuje też wielokierunkowe wykrywanie przeszkód. W skład zestawu wchodzątakże dodatkowe akumulatory, hub do ładowania, torba na ramię i aparatura sterująca DJI RC 2, która została wyposażona w 5,5-calowy wyświetlacz FHD.

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m pokazany mężczyzna sterujący dronem, który unosi się w powietrzu oraz kobieta w samochodzie
ikona

Aż dwie główne kamery

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m to pierwszy dron z serii Air, który został wyposażony w system z dwiema kamerami. Oddaje do Twojej dyspozycji zaawansowaną kamerę szerokokątną oraz kamerę ze średnim teleobiektywem i 3-krotnym bezstratnym zoomem optycznym. Obie kamery mieszczą się w smukłej, niewielkiej obudowie i oferują 1/1,3-calowe matryce CMOS. Różnią się jednak długością ogniskowej, dzięki czemu zyskujesz więcej możliwości tworzenia oryginalnych ujęć. Uchwyć cały krajobraz za pomocą kamery szerokokątnej i wykorzystaj kamerę ze średnim teleobiektywem, aby wyróżnić wybrany obiekt i zapewnić sobie ciekawszą perspektywę!

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m ukosem na skale
ikona

Obraz, który Cię zachwyci

Rób zachwycające bogactwem szczegółów zdjęcia 48 MP i nagrywaj porywające filmy 4K/100FPS lub 4K/60FPS HDR.Obie kamery drona oferują takie możliwości, obie obsługują też Dual Native ISO. Możesz więc bez trudu uzyskaćdokładnie takie rezultaty, jakich oczekujesz! To jednak nie wszystko. Obydwie kamery DJI Air 3 pozwalają korzystaćz trybów kolorów 10-bit D-Log M i 10-bit HLG. Pierwszy z nich zapewni Ci większą elastyczność podczas edycjimateriałów, a drugi gwarantuje wyższy zakres dynamiczny, oferując lepszą jakość obrazu bez konieczności korzystania z color gradingu.

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m mężczyzna sterujący dronem z samochodu
ikona

Lataj dłużej niż kiedykolwiek wcześniej

Czas lotu drona DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m sięga 46 minut – to o około 48% więcej niż w wypadku jego poprzednika. Swobodnie odkrywaj kolejne ciekawe miejsca, testuj różne kompozycje i twórz doskonałe ujęcia – nie obawiaj się konieczności zbyt szybkiego lądowania! Możesz też wypróbować wchodzący w skład zestawu hub do ładowania, który oferuje nową funkcję transferu energii. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby przenieść pozostałą moc z kilku akumulatorów do tego akumulatora, który ma najwyższy poziom naładowania. Jeśli zdarza Ci się latać w miejscach, gdzie nie możesz ładować akumulatorów tak jak zwykle, będzie to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m widok z góry na cały zestaw leżący na skale
ikona

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dzięki zaawansowanym czujnikom i systemowi APAS 5.0 dron automatycznie wykrywa przeszkody we wszystkichkierunkach i płynnie je omija. Niestraszne mu nawet wyjątkowo złożone otoczenie! Co więcej, funkcje Smart RTHi Advanced RTH sprawiają, że dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m może zaplanować i zoptymalizować swoją trasę lotu w taki sposób, aby szybko i bezpiecznie wrócić do punktu startowego. Nie przestanie przy tym wykrywać przeszkód. Wszystko to oznacza, że nawet początkujący użytkownicy mogą bez obaw korzystać z drona i realizować swoje artystyczne wizje.

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m podczas lotu na tle gór i wody
ikona

Zaawansowany system transmisji wideo O4

Ciesz się jeszcze większą swobodą podczas lotu i bez przeszkód odwiedzaj nawet dalsze zakątki. Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m korzysta z systemu transmisji nowej generacji O4, który pozwala cieszyć się zasięgiem do 10 km, zapewniając przy tym większą stabilność i lepszą jakość sygnału. Jego dodatkowym atutem jest możliwość przesyłania wideo w rozdzielczości 1080p/60FPS. Zachwycający obraz, płynny lot i wygodna obsługa – wszystko to przekłada się na jeszcze więcej radości z podniebnych podróży!

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m mężczyzna trzymający kontroler w dłoniach sterując dronem
ikona

Mnóstwo inteligentnych funkcji

Nadaj swoim materiałom wideo niepowtarzalny charakter. Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m oferuje mnóstwo inteligentnych funkcji, które Ci to ułatwią! Tryby QuickShots i MasterShots umożliwiają automatyczne wykonywanie złożonych ruchów kamery, a 2.7K Vertical Shooting pozwala na nagrywanie w pionie. Teraz z łatwością stworzysz świetny materiał do swoich social mediów! Możesz też wypróbować tryby śledzenia FocusTrack (w tym Spotlight 2.0, ActiveTrack 5.0 i Point of Interest 3.0), które pomogą Ci utrzymać wybrany obiekt w centrum kadru. To jednak nie koniec! DJI Air 3 jest pierwszym dronem ze swojej serii, który oferuje funkcję Waypoint. Planuj trasy lotu z wyprzedzeniem i bez problemu nagrywaj nawet długie ujęcia!

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m pokazany ukosem na skale
ikona

Jeszcze więcej możliwości

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m oferuje jeszcze więcej funkcji. Wykorzystaj Night Mode, aby nagrywać fantastyczne filmy (do 4K/30FPS)nawet w nocy lub w słabych warunkach oświetleniowych. Slow Motion pozwoli Ci tworzyć zapierającedech w piersiach wideo w aż 4-krotnie zwolnionym tempie. SmartPhoto 3.0 odpowiada za optymalizację jakościzdjęć, a QuickTransfer umożliwia bardzo szybkie kopiowanie materiałów z drona na telefon. Możesz też nagrywaćzachwycające ujęcia Hyperlapse w rozdzielczości do 2.7K w pionie lub do 4K w poziomie – dostępne tryby to Free,Circle, Course Lock oraz Waypoint.

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m pokazany kontroler obok drona
ikona

Wypróbuj aplikację LightCut

Nie masz czasu na edycję swoich materiałów wideo? A może po prostu za tym nie przepadasz? Z pomocą przychodziaplikacja LightCut! Znajdziesz w niej funkcję One-Tap Edit, która inteligentnie wybiera pasujące do siebie ujęcia,dobiera do nich szablony i efekty dźwiękowe, a następnie generuje krótki film. I to wszystko – tylko tyle potrzeba,aby stworzyć gotowy do publikacji materiał! Możesz też skorzystać z Tilt-Shift Effects. Ta funkcja pozwoli Ci uzyskaćefekt tilt-shift za pomocą jednego dotknięcia! Co więcej, z aplikacją LightCut na Twoim smartfonie połączysz siębezprzewodowo. Nie musisz pobierać wszystkich zdjęć i filmów z drona DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m– to pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce w pamięci telefonu.

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m mężczyzna obsługujący drona przez aplikację w telefonie
ikona

Dodatkowe akcesoria

Zapewnij sobie jeszcze więcej możliwości dzięki dronowi DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m. Wystarczy, że zaopatrzysz się w dostępne w oddzielnej sprzedaży akcesoria! Zestaw filtrów ND (ND8/16/32/64) pozwoli Ci nagrywać zachwycające materiały wideo przy dłuższychczasach otwarcia migawki. To idealne rozwiązanie, jeśli planujesz filmować w trudnych warunkachoświetleniowych! Możesz też skorzystać z zasilacza DJI 100 W USB-C, który umożliwia ładowanie akumulatoradrona i aparatury sterującej jednocześnie. Dostępna jest również poręczna ładowarka samochodowa DJI 65 W.

Dron DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2) 6000m pokazany dron na skale i skrzynka z akcesoriami

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
DJI
Zasięg
6000 m
Konstrukcja
składana
Maksymalna prędkość
21 m/s
Prędkość wznoszenia
10 m/s
Prędkość opadania
10 m/s
Obiektyw
Kamera szerokokątna: Pole widzenia (FOV): 82°; Ogniskowa równoważna: 24 mm; Przysłona: f/1.7; Focus: od 1 m do ∞; Kamera ze średnim teleobiektywem: Pole widzenia (FOV): 35°; Ogniskowa równoważna: 70 mm; Przysłona: f/2.8; Focus: od 3 m do ∞;
Rozdzielczość zdjęć
3840×2160 px
Format zapisu zdjęć
JPEG / DNG (RAW)
Format zapisu filmów
MP4 (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
Kamera
Tak
Czujniki
przedni, tylny, boczny, górny, dolny
Funkcje dodatkowe
Wielokierunkowy podwójny system wizyjny uzupełniony czujnikiem podczerwieni umieszczonym na spodzie drona
Stabilizator
3-osiowy
GPS
Tak
USB
Tak
Wi-Fi
Tak
Czytnik kart pamięci
Tak
Bateria
4241 mAh
Czas pracy
46 min
Kolor
Czarny
Gwarancja
24 miesiące
Wymiary
104,22 x 149,95 x 45,25 mm
Waga
375 g
Zawartość zestawu
DJI Air 3, 6x Śmigła Low-Noise do DJI Air 3 (para), 3x Osłona gimbala DJI Air 3, 1x Aparatura sterująca DJI RC 2, 1x Hub do ładowania akumulatorów DJI Air 3, 1x Kabel USB-C, 3x Inteligentny akumulator do DJI Air 3, 1x Dokumenty (Przewodnik Szybki Start i Disclaimer), 1x Torba na ramię DJI

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty