Lampka biurkowa Yeelight Serene Pro

Lampka biurkowa Yeelight Serene Pro

Inteligentne oświetlenie

Lampka biurkowa Yeelight Serene Pro

6924922201946, YLTD04YL

0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: produkt tymczasowo niedostępny
615,00 PLN

Produkt niedostępny Produkt niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Lampka biurkowa Yeelight Serene Pro
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Lampa Yeelight Serene Pro YLTD04YL

ikona

Yeelight Serene Pro

Lampa biurkowa Yeelight Serene Pro to zupełnie nowy wymiar oświetlenia nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twojego dziecka. Serene Pro jest doskonała nie tylko podczas odrabiania zadań domowych i nauki, ale także podczas zabawy, malowania i rysowania. Jest to inteligentna lampa LED, która nie przemęcza oczu i można sterować nią z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji. Dlaczego jest doskonała dla dzieci? Oprócz wielu funkcji, jakie posiada i tego, że jest bezpieczna dla oczu, rośnie razem z Twoim dzieckiem. Możliwość regulacji długości ramienia, pozwala na dopasowanie jej do aktualnego wzrostu dziecka.

yeelight_lampa_serenepro_na_biurku
ikona

Jak naturalne światło

Dzięki zastosowaniu technologii SunLike, lampa Yeelight Serene Pro, odwzorowuje naturalne światło dzienne, ograniczając przy tym emisję niebieskiego światła, które może być uciążliwe i szkodliwe dla oczu. Nadmierna ekspozycja na niebieskie światło, może powodować bóle głowy, przemęczenie oczu i problemy ze snem. Lampa Serene Pro, korzystając z najnowocześniejszej technologii SunLike, która została nagrodzona przez German Elektronik Best Product Gold Award, wykorzystuje światło fioletowe (podczas gdy typowa dioda LED wykorzystuje światło niebieskie), zmniejszając w ten sposób ilość szkodliwego niebieskiego światła, tworząc lepsze i przede wszystkim bezpieczne środowisko dla oczu. Temperatura barwowa wynosząca 4000 K jest bezpieczna dla oczu i odpowiada standardom w zakresie wymagań dotyczących temperatury barwowej oświetlenia.

yeelight_lampa_serenepro_w_nocy
ikona

Dokładnie rozprasza światło i posiada wysoki współczynnik oddawania barw

Dzięki technologii SunLike, lampa Serene Pro emituje światło równomiernie. Gwarantuje dokładne rozproszenie światła na każdej powierzchni, bez względu na jej strukturę. Niezależnie od tego, czy jest to książka, czy kartka papieru, lampa Serene Pro oświetli ją dokładnie i równomiernie, a dzięki współczynnikowi oddawania barw RA ≥95* lampa dokładnie odwzorowuje kolory, tak jakby były w naturalnym świetle dziennym. Te cechy są niezwykle ważne podczas pisania, czytania, czy malowania, ponieważ nie tworzą się cieni na powierzchni, a oczy się mniej męczą.

yeelight_lampa_serenepro_dla_dzieci
ikona

Nie musisz pamiętać o porze na przerwę

Tak samo, jak dzieci zajęte swoimi pracami, tak samo my dorośli, często zapominamy o przerwie podczas pracy. Kiedy mocno zagłębiamy się w nasze zajęcia, zapominamy o odpoczynku. Dzięki możliwości włączenia timera światła, ten problem z Serene Pro nie istnieje. Uruchomienie go sprawia, że po upływie określonego czasu, światło zacznie delikatnie przyciemniać i rozjaśniać się na przemian, by przypomnieć Tobie lub Twojemu dziecku, że nadszedł czas na przerwę. Dzięki temu, możesz być pewien, że Twoje dziecko nie spędzi zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Oprócz tego, możesz również kontrolować ją z poziomu swojego smartfona za pomocą aplikacji Yeelight. Funkcje takie jak Eye-care, Class Schedule czy Focus, również zadbają o to, by Twoje dziecko nie spędziło zbyt wiele czasu nad biurkiem.

yeelight_lampa_serenepro_podstawka

Dane techniczne

Specyfikacja

Producent
Yeelight
Łączność
Nie dotyczy , Wi-Fi
Wymagania systemowe
Android , IOS
Moc
15 W
Gwint
Brak danych
Strumień świetlny [lm]
650 lm
Barwa światła
Biała
Żywotność
Brak danych
Temperatura barwowa
4000 K
Gwarancja
24 miesiące
Informacje dodatkowe
Regulacja jasności

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera

Proponowane kategorie

    Proponowane produkty