Brother HL-L5100DN HLL5100DNYJ1

Brother HL-L5100DN HLL5100DNYJ1

Drukarki

Brother HL-L5100DN HLL5100DNYJ1

4977766753319, HLL5100DNYJ1

  • Praca w sieci: Tak
  • Szybkość druku [mono]: 40 str./min.
0 na 5 (0 ocen)
Dostępność: Pobieranie...
1 179,00 PLN

Produkt jest chwilowo niedostępny Produkt jest chwilowo niedostępny

Podziel się
Facebook E-mail
Brother HL-L5100DN HLL5100DNYJ1
Wystąpił błąd

Sprawdź dostępność w punkcie stacjonarnym

Wybierz punkt odbioru z poniższej listy lub wpisz swój kod pocztowy/miasto, aby odnaleźć punkt najbliżej Ciebie.

Wpisz kod pocztowy

Wpisz miasto

Szukam...

Niestety obecnie ten produkt nie jest dostępny w punktach stacjonarnych w Twojej okolicy. Zamów go online, a dostarczymy Ci go do domu lub do wybranego punktu.

Opis

Brother HL-L5100DN

HL-L5100DN to urządzenie monochromatyczne, które sprawdza się w biurach, gdzie wymagana jest szybkość i wydajność. Model drukuje z prędkością wynoszącą do 40 stron na minutę i oferuje funkcję automatycznego druku dwustronnego. Urządzenie ma dwa standardowe podajniki papieru, dolny o pojemności 250 arkuszy i drugi do ogólnych zastosowań, mieszczący 50 stron. Drukarkę można uzupełnić o opcjonalne podajniki papieru o łącznej pojemności 1340 arkuszy. Model jest wyposażony w czytelny, jednowierszowy, podświetlany wyświetlacz LCD.HL-L5100DN to urządzenie monochromatyczne, które sprawdza się w biurach, gdzie wymagana jest szybkość i wydajność. Model drukuje z prędkością wynoszącą do 40 stron na minutę i oferuje funkcję automatycznego druku dwustronnego. Urządzenie ma dwa standardowe podajniki papieru,dolny o pojemności 250 arkuszy i drugi do ogólnych zastosowań,mieszczący 50 stron. Model jest wyposażony w czytelny,jednowierszowy,podświetlany wyświetlacz LCD. Model charakteryzuje się niskim kosztem produkcji dokumentów i pozwala na osiągnięcie niskiego wskaźnika TCO (ang. Total Cost of Ownership - Całkowity Koszt Eksploatacji).

Model oferuje szybkie interfejsy przewodowe Ethernet 10Base-T/100Base-TX oraz interfejs USB 2.0. Drukarka jest kompatybilna z rozwiązaniami Brother PrintSmart,w tym z systemem B-guard do zarządzania drukiem,który pozwala śledzić i kontrolować procesy druku w biurze. Urządzenie HL-L5100DN oferuje także rozwiązania zabezpieczające dokumenty - wyposażone jest w funkcję Secure Function Lock 3.0 oraz obsługuje Internet Protocol Security (IPSec),Print Archive,Secure Reset i Certificate Management. Ponadto drukarka jest zintegrowana z rozwiązaniami mobilnymi w postaci usług Apple AirPrint,Google Cloud Print 2.0,Mopria,wtyczki Android print service oraz aplikacji Brother iPrint & Scan. Umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych,takich jak iPhone,iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android.

Dane techniczne

Specyfikacja

Typ
Drukarka laserowa monochromatyczna
Obszar zastosowań
Biuro
WiFi
Nie
Złącze Ethernet LAN
Tak
Praca w sieci
Tak
Maksymalna pojemność podajnika
250 arkuszy
Pojemność odbiornika
150 arkuszy
Automatyczny druk dwustronny
Tak
Standardowy format drukowania
A4
Szybkość druku [mono]
40 str./min.
Wbudowany faks
Nie
Wyświetlacz
LCD
Wysokość
25.5 cm
Szerokość
37.3 cm
Głębokość
38.8 cm
Waga netto
10.7 kg
Informacje dodatkowe
podświetlany wyświetlacz LCD (16 znaków x 1 wiersz)

Opinie

Zaloguj się, jeśli chcesz podzielić się opinią na temat zakupionego produktu

Napisz pierwszy komentarz

To pole jest wymagane
* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapisz się do newslettera